Amelia - en to cs_CZ translation catalogue (3310 entries)

en: "Book now" Button Type
cs_CZ: Typ tlačítka Rezervovat teď

en: "Go back" Button Type
cs_CZ: Typ tlačítka Vrátit se

en: "I'm not a robot" checkbox
cs_CZ: Zaškrtávací políčko „Nejsem robot“

en: "Paying now" Button Type
cs_CZ: Typ tlačítka „Platit teď“

en: "Payment Method" View
cs_CZ: Zobrazení „Způsob platby“

en: # of Hours in appointment
cs_CZ: # rezervovaných hodin

en: # of appointments
cs_CZ: # termínů

en: # of bookings
cs_CZ: # rezervací

en: 'Back' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Zpět

en: 'Book' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Rezervovat

en: 'Book another' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Rezervovat další

en: 'Book now' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Rezervovat teď

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
cs_CZ: „Datum a čas rezervace“ stanoví limit na základě okamžiku provedení rezervace, bez ohledu na datum schůzky. „Datum a čas schůzky“ stanoví limit na základě samotné naplánované schůzky.

en: 'Bringing anyone with you' popup
cs_CZ: Vyskakovací okno Vzít někoho s sebou

en: 'Cancel' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Zrušit

en: 'Change password' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Změnit heslo

en: 'Close' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Zavřít

en: 'Confirm' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Potvrdit

en: 'Continue' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Pokračovat

en: 'Customer panel' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Panel zákazníka

en: 'Delete' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Smazat

en: 'Filter' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Filtr

en: 'Finish' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Dokončit

en: 'Join waiting list' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Přihlásit se na čekací listinu

en: 'Learn more' button
cs_CZ: Tlačítko Dozvědět se více

en: 'Learn more' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Dozvědět se více

en: 'New Event' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Nová akce

en: 'New appointment' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Nový termín

en: 'Read more' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Číst více

en: 'Save changes' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Uložit změny

en: 'Scan e-ticket' button
cs_CZ: Tlačítko Skenovat e-vstupenku

en: 'Send' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Poslat

en: 'Set password' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Nastavit heslo

en: 'Sign in' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Přihlásit se

en: 'View employee' button style
cs_CZ: Styl tlačítka Zobrazit pracovníky

en: 'View in package' button
cs_CZ: Tlačítko Zobrazit v balíčku

en: +more
cs_CZ: +více

en: +{count} more
cs_CZ: +{count} více

en: 10h
cs_CZ: 10 h

en: 10min
cs_CZ: 10 min

en: 11h
cs_CZ: 11 h

en: 12h
cs_CZ: 12 h

en: 12min
cs_CZ: 12 min

en: 15min
cs_CZ: 15 min

en: 1 day
cs_CZ: 1 den

en: 1 week
cs_CZ: 1 týden

en: 1 year
cs_CZ: 1 rok

en: 1h
cs_CZ: 1 h

en: 1h 30min
cs_CZ: 1:30 h

en: 1min
cs_CZ: 1 min

en: 20min
cs_CZ: 20 min

en: 2 days
cs_CZ: 2 dny

en: 2 weeks
cs_CZ: 2 týdny

en: 2 years
cs_CZ: 2 roky

en: 2h
cs_CZ: 2 h

en: 2min
cs_CZ: 2 min

en: 30min
cs_CZ: 30 min

en: 3 days
cs_CZ: 3 dny

en: 3 months
cs_CZ: 3 měsíce

en: 3 weeks
cs_CZ: 3 týdny

en: 3 years
cs_CZ: 3 roky

en: 3h
cs_CZ: 3 h

en: 45min
cs_CZ: 45 min

en: 4 days
cs_CZ: 4 dny

en: 4 weeks
cs_CZ: 4 týdny

en: 4h
cs_CZ: 4 h

en: 5 days
cs_CZ: 5 dnů

en: 5min
cs_CZ: 5 min

en: 6 days
cs_CZ: 6 dnů

en: 6 months
cs_CZ: 6 měsíců

en: 6h
cs_CZ: 6 h

en: 8h
cs_CZ: 8 h

en: 9h
cs_CZ: 9 h

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
cs_CZ: <p>Plugin <strong>Amelia</strong> vyžaduje PHP verzi 5.5 nebo vyšší.</p>

en: AM - Booking view
cs_CZ: AM - Zobrazení rezervací

en: AM - Catalog Booking
cs_CZ: AM - Rezervační katalog

en: AM - Catalog view
cs_CZ: AM - Zobrazení katalogu

en: AM - Customer Panel
cs_CZ: AM - Panel zákazníka

en: AM - Employee Panel
cs_CZ: AM - Panel pracovníka

en: AM - Events Calendar Booking
cs_CZ: AM - Rezervační kalendář akcí

en: AM - Events List Booking
cs_CZ: AM - Rezervační seznam akcí

en: AM - Events view
cs_CZ: AM - Zobrazení akcí

en: AM - Search view
cs_CZ: AM - Zobrazení vyhledávání

en: AM - Step Booking
cs_CZ: AM - Rezervační formulář krok za krokem

en: API Key
cs_CZ: API klíč

en: API Key copied to clipboard.
cs_CZ: API klíč zkopírován do schránky.

en: API setup
cs_CZ: Nastavení API

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
cs_CZ: Procentní záloha se vypočítává z celkové ceny rezervace. Fixní částku lze buď vynásobit počtem osob, nebo ji lze použít jako jednorázovou celkovou částku.

en: A server error occurred. Please try again later.
cs_CZ: Došlo k chybě serveru. Zkuste to prosím znovu později.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
cs_CZ: Jedna rezervace může obsahovat více účastníků (míst).

en: About
cs_CZ: O

en: About Event
cs_CZ: O akci

en: About Package
cs_CZ: O balíčku

en: About Service
cs_CZ: O službě

en: About event
cs_CZ: O akci

en: About package
cs_CZ: O balíčku

en: About service
cs_CZ: O službě

en: About this Event
cs_CZ: Informace o akci

en: About this event
cs_CZ: O této akci

en: Accent
cs_CZ: Akcent

en: Accent text
cs_CZ: Text akcentu

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
cs_CZ: Přijímat platby za rezervace a služby přes PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
cs_CZ: Přijímat platby hladce pomocí platební brány Mollie.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
cs_CZ: Přijímat platby přes Razorpay, ideální pro indické firmy.

en: Access link
cs_CZ: Přístupový odkaz

en: Access your financial data in seconds
cs_CZ: Získejte přístup ke svým finančním údajům během několika sekund

en: Account ID
cs_CZ: ID účtu

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Action-based notification
cs_CZ: Upozornění na základě aktivity

en: Action Triggered
cs_CZ: Spuštěno aktivitou

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Activate with Envato
cs_CZ: Aktivovat s Envato

en: Activated with Envato
cs_CZ: Aktivováno s Envato

en: Activation
cs_CZ: Aktivace

en: Activation settings
cs_CZ: Nastavení aktivace

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add Attendee
cs_CZ: Přidat účastníka

en: Add Break
cs_CZ: Přidat přestávku

en: Add Coupon
cs_CZ: Vložit slevový kód

en: Add Customer
cs_CZ: Přidat zákazníka

en: Add Date
cs_CZ: Přidat termín

en: Add Date Range
cs_CZ: Přidat období

en: Add Day Off
cs_CZ: Přidat den volna

en: Add Extra
cs_CZ: Přidat doplněk

en: Add Google Map API Key to show Google static map on "Locations" page.
cs_CZ: Přidejte Google Map API klíč pro zobrazení statické mapy Google na stránce „Místa”.

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
cs_CZ: Přidat Meta Pixel pro sledování konverzí reklam a optimalizaci marketingu.

en: Add Period
cs_CZ: Přidat období

en: Add Pricing Category
cs_CZ: Přidat cenovou kategorii

en: Add Special Day
cs_CZ: Přidat mimořádný den

en: Add Stripe address fields
cs_CZ: Přidat adresní pole Stripe

en: Add Webhook
cs_CZ: Přidat webhook

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
cs_CZ: Přidat na rezervační stránku sledovací kód Google Analytics, abyste získali přehled o chování návštěvníků.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
cs_CZ: Přidejte URL přesměrování pro případy, kdy se zákazník pokusí rezervovat časový slot, který je již obsazen.

en: Add appointment
cs_CZ: Přidat termín

en: Add category
cs_CZ: Přidat kategorii

en: Add custom field
cs_CZ: Přidat vlastní pole

en: Add custom notification
cs_CZ: Přidat vlastní upozornění

en: Add date range
cs_CZ: Přidat období

en: Add day(s)
cs_CZ: Přidat den/dny

en: Add day off
cs_CZ: Přidat den volna

en: Add duration
cs_CZ: Přidat dobu trvání

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
cs_CZ: Přidat ID prvku (tlačítko, odkaz...), který načte obsah Amelia shortcode

en: Add event attendees
cs_CZ: Přidat účastníky akce

en: Add extra
cs_CZ: Přidat doplněk

en: Add more Appointments
cs_CZ: Přidat další termíny

en: Add more appointments
cs_CZ: Přidat další termíny

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
cs_CZ: Přidejte více pracovníků do svého rezervačního systému, spravujte jejich rozvrhy a přiřazujte je ke službám nebo akcím, což vám usnadní rozšiřování podnikání a koordinaci týmu.

en: Add option
cs_CZ: Přidat volbu

en: Add period
cs_CZ: Přidat období

en: Add pricing category
cs_CZ: Přidat cenovou kategorii

en: Add rule
cs_CZ: Přidat pravidlo

en: Add services
cs_CZ: Přidat služby

en: Add special day
cs_CZ: Přidat mimořádný den

en: Add to Calendar
cs_CZ: Přidat do kalendáře

en: Add to calendar
cs_CZ: Přidat do kalendáře

en: Add tracking
cs_CZ: Přidat sledování

en: Add work hours
cs_CZ: Přidat pracovní hodiny

en: Additional information
cs_CZ: Dodatečné informace

en: Additional people
cs_CZ: Další osoby

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Admin
cs_CZ: Správce

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: After
cs_CZ: Po

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
cs_CZ: Po aktivaci účtu budou předplatitelé vytvořeni v Amelii jako zákazníci

en: After with space
cs_CZ: Po s mezerou

en: Agencies
cs_CZ: Agentury

en: Alert content
cs_CZ: Obsah upozornění

en: Alert message
cs_CZ: Zpráva upozornění

en: All
cs_CZ: Vše

en: All Locations
cs_CZ: Všechna místa

en: All Services
cs_CZ: Všechny služby

en: All appointments are selected
cs_CZ: Všechny termíny jsou vybrány

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
cs_CZ: Všechny termíny budou naplánovány se stavem, který zde vyberete.

en: All appointments will be selected later
cs_CZ: Všechny termíny budou vybrány později

en: All assigned services
cs_CZ: Všechny přidělené služby

en: All bookings
cs_CZ: Všechny rezervace

en: All customers
cs_CZ: Všichni zákazníci

en: All employees
cs_CZ: Všichni pracovníci

en: All events
cs_CZ: Všechny akce

en: All extras
cs_CZ: Všechny doplňky

en: All locations
cs_CZ: Všechna místa

en: All packages
cs_CZ: Všechny balíčky

en: All services
cs_CZ: Všechny služby

en: All services are booked separately
cs_CZ: Všechny služby jsou rezervovány samostatně

en: All services are booked separately.
cs_CZ: Všechny služby jsou rezervovány samostatně.

en: All slots are selected
cs_CZ: Všechny časové úseky jsou vybrány

en: All tickets have already been scanned
cs_CZ: Všechny vstupenky už jsou naskenované

en: Allow additional people
cs_CZ: Povolit vzít více osob

en: Allow admin to book appointment at any time
cs_CZ: Povolit správci provést rezervaci kdykoli

en: Allow admin to book over an existing appointment
cs_CZ: Povolit správci provést rezervaci přes existující rezervaci

en: Allow booking above maximum capacity
cs_CZ: Povolit rezervaci nad maximální kapacitu

en: Allow booking below minimum capacity
cs_CZ: Povolit rezervaci pod minimální kapacitu

en: Allow booking without a prior login
cs_CZ: Povolit rezervaci bez předchozího přihlášení

en: Allow bringing more people
cs_CZ: Povolit vzít více osob

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
cs_CZ: Povolit zákazníkům zajistit si rezervace částečným zaplacením.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
cs_CZ: Umožnit zákazníkům a pracovníkům rychlé přihlášení pomocí účtu na Facebooku, což učiní proces přihlašování rychlejším, jednodušším a bezpečnějším.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
cs_CZ: Umožnit zákazníkům a pracovníkům rychlé přihlášení pomocí účtu na Google, což učiní proces přihlašování rychlejším, jednodušším a bezpečnějším.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
cs_CZ: Umožnit zákazníkům objednat několik služeb najednou v jedné transakci pro plynulejší průběh.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
cs_CZ: Umožnit zákazníkům rezervovat pravidelné termíny s možností nastavení opakování.

en: Allow customers to cancel packages
cs_CZ: Povolit zákazníkům rušit balíčky

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
cs_CZ: Povolit zákazníkům vybrat pracovníka v panelu zákazníka

en: Allow customers to delete their profile
cs_CZ: Povolit zákazníkům smazat svůj profil

en: Allow customers to pay full amount
cs_CZ: Povolit zákazníkům zaplatit celou částku

en: Allow customers to pay total appointment amount
cs_CZ: Povolit zákazníkům zaplatit plnou částku za termín

en: Allow customers to pay total event amount
cs_CZ: Povolit zákazníkům zaplatit plnou částku

en: Allow customers to reschedule their own appointments
cs_CZ: Povolit zákazníkům přesunout vlastní rezervace

en: Allow customers to see other attendees
cs_CZ: Povolit zákazníkům vidět ostatní účastníky

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
cs_CZ: Umožněte pracovníkům snadno spravovat termíny a akce. Přizpůsobte barvy, aby odpovídaly vaší značce a zlepšila se použitelnost.

en: Allow employees to manage customers
cs_CZ: Povolit pracovníkům spravovat zákazníky

en: Allow employees to manage their appointments
cs_CZ: Povolit pracovníkům spravovat své termíny

en: Allow employees to manage their days off
cs_CZ: Povolit pracovníkům spravovat své dny volna

en: Allow employees to manage their events
cs_CZ: Povolit pracovníkům spravovat své akce

en: Allow employees to manage their schedule
cs_CZ: Povolit pracovníkům spravovat svůj rozvrh

en: Allow employees to manage their services
cs_CZ: Povolit pracovníkům spravovat své služby

en: Allow employees to manage their special days
cs_CZ: Povolit pracovníkům spravovat své mimořádné pracovní dny

en: Allow multiple bookings per customer
cs_CZ: Povolit více rezervací na jednoho zákazníka

en: Allow payment via Payment Link
cs_CZ: Povolit platbu prostřednictvím platebního odkazu

en: Allow the same customer to book more than once
cs_CZ: Povolit zákazníkovi rezervovat vícekrát

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
cs_CZ: Povolte krátký popis pod rezervačním formulářem, aby pomáhal propagovat plugin Amelia Booking a zvyšovat povědomí o něm.

en: Alpha sender ID can't be empty
cs_CZ: Alpha sender ID nemůže být prázdné

en: Already have an account?
cs_CZ: Máte už účet?

en: Also cancel and delete future events
cs_CZ: Zrušit a smazat také budoucí akce

en: Also cancel future events
cs_CZ: Zrušit také budoucí akce

en: Also delete future events
cs_CZ: Smazat také budoucí akce

en: Also open future events
cs_CZ: Otevřít také budoucí akce

en: Amelia - Booking view
cs_CZ: Amelia - Zobrazení rezervací

en: Amelia - Catalog Booking
cs_CZ: Amelia - Rezervační katalog

en: Amelia - Catalog view
cs_CZ: Amelia - Zobrazení katalogu

en: Amelia - Customer Panel
cs_CZ: Amelia - Panel zákazníka

en: Amelia - Employee Panel
cs_CZ: Amelia - Panel pracovníka

en: Amelia - Events
cs_CZ: Amelia - Akce

en: Amelia - Events Calendar
cs_CZ: Amelia - Kalendář akcí

en: Amelia - Events List
cs_CZ: Amelia - Seznam akcí

en: Amelia - Search view
cs_CZ: Amelia - Zobrazení vyhledávání

en: Amelia - Step-By-Step Booking
cs_CZ: Rezervační formulář krok za krokem

en: Amelia Add to calendar page
cs_CZ: Amelia Přidat do kalendáře

en: Amelia Profile Settings
cs_CZ: Amelia Nastavení profilu

en: Amelia Users Settings
cs_CZ: Amelia Nastavení uživatelů

en: Amount
cs_CZ: Množství

en: Amount:
cs_CZ: Množství:

en: An email with details of your booking has been sent to you.
cs_CZ: Email s informacemi o rezervaci vám byl zaslán.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
cs_CZ: Došlo k neočekávané chybě. Zkuste to prosím znovu později.

en: Any
cs_CZ: Libovolný

en: Any Employee
cs_CZ: Libovolný pracovník

en: Any Employee Option Visibility:
cs_CZ: Volba viditelnosti pracovníka:

en: Any Location
cs_CZ: Libovolné místo

en: Apple Calendar
cs_CZ: Kalendář Apple

en: Apple Calendar (Personal)
cs_CZ: Kalendář Apple (osobní)

en: Apple Calendar setup
cs_CZ: Nastavení kalendáře Apple

en: Application (client) ID
cs_CZ: ID aplikace (uživatelské)

en: Application fee amount (%)
cs_CZ: Výše poplatku za podání žádosti (%)

en: Applied for all assigned services
cs_CZ: Použito pro všechny přiřazené služby

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
cs_CZ: Použít nastavení „Ukončení rezervace“ na všechny pravidelné akce

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
cs_CZ: Použít nastavení „Rezervace otevřena“ na všechny pravidelné akce

en: Apply Changes to Events
cs_CZ: Použít změny na akce

en: Apply on
cs_CZ: Použít pro

en: Apply this to all recurring events
cs_CZ: Použít pro všechny pravidelné akce

en: Apply to All Days
cs_CZ: Použít pro všechny dny

en: Apply to all days
cs_CZ: Použít pro všechny dny

en: Apply to future recurring events
cs_CZ: Použít na budoucí pravidelné akce

en: Appointment
cs_CZ: Termín

en: Appointment Canceled
cs_CZ: Termín zrušen

en: Appointment Date:
cs_CZ: Datum termínu:

en: Appointment ID
cs_CZ: ID termínu

en: Appointment Info
cs_CZ: Informace o termínu

en: Appointment Repeats
cs_CZ: Termín se opakuje

en: Appointment booked
cs_CZ: Termín rezervován

en: Appointment can't be rescheduled
cs_CZ: Termín nemůže být přeplánován

en: Appointment canceled
cs_CZ: Termín zrušen

en: Appointment date
cs_CZ: Datum termínu

en: Appointment date & time
cs_CZ: Datum a čas termínu

en: Appointment deposit
cs_CZ: Záloha za rezervaci

en: Appointment details
cs_CZ: Podrobnosti o termínu

en: Appointment duration
cs_CZ: Délka termínu

en: Appointment end time
cs_CZ: Čas konce termínu

en: Appointment has been created.
cs_CZ: Termín byl vytvořen.

en: Appointment has been deleted
cs_CZ: Termín byl smazán

en: Appointment has been deleted.
cs_CZ: Termín byl smazán.

en: Appointment has been rescheduled
cs_CZ: Termín byl přeplánován

en: Appointment has been saved
cs_CZ: Termín byl uložen

en: Appointment has been updated.
cs_CZ: Termín byl aktualizován.

en: Appointment information
cs_CZ: Informace o termínu

en: Appointment initial date
cs_CZ: Prvotní datum termínu

en: Appointment initial date & time
cs_CZ: Prvotní datum a čas termínu

en: Appointment initial end time
cs_CZ: Prvotní čas konce termínu

en: Appointment initial start time
cs_CZ: Prvotní čas začátku termínu

en: Appointment is removed from the cart.
cs_CZ: Termín je odebrán z košíku.

en: Appointment management guide
cs_CZ: Průvodce správou termínů

en: Appointment not found.
cs_CZ: Termín nenalezen.

en: Appointment note
cs_CZ: Poznámka k termínu

en: Appointment note has been updated.
cs_CZ: Poznámka k termínu byla aktualizována.

en: Appointment notes
cs_CZ: Poznámky k termínu

en: Appointment price
cs_CZ: Cena rezervace

en: Appointment repeats
cs_CZ: Termín se opakuje

en: Appointment space name
cs_CZ: Název prostoru rezervace

en: Appointment start time
cs_CZ: Čas začátku termínu

en: Appointment status
cs_CZ: Stav rezervace

en: Appointment status has been changed to
cs_CZ: Stav rezervace byl změněn na

en: Appointment status has been updated.
cs_CZ: Stav termínu byl aktualizován.

en: Appointments
cs_CZ: Rezervace

en: Appointments booked
cs_CZ: Rezervované termíny

en: Appointments from the first package expire on:
cs_CZ: Termíny z prvního balíčku vyprší dne:

en: Appointments in this package
cs_CZ: Termíny v tomto balíčku

en: Appointments in this service
cs_CZ: Termíny v této službě

en: Appointments to book
cs_CZ: Termíny k rezervaci

en: Appointments waiting list
cs_CZ: Čekací listina termínů

en: Approve appointment link
cs_CZ: Odkaz Schválit termín

en: Approved
cs_CZ: Potvrzeno

en: Are you sure? This action can't be undone.
cs_CZ: Opravdu? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to block this customer?
cs_CZ: Opravdu chcete zablokovat tohoto zákazníka?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
cs_CZ: Opravdu chcete tuto akci zrušit a smazat?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
cs_CZ: Opravdu chcete zrušit tento termín?

en: Are you sure you want to cancel this event?
cs_CZ: Opravdu chcete zrušit tuto akci?

en: Are you sure you want to cancel this package?
cs_CZ: Opravdu chcete zrušit tento balíček?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
cs_CZ: Opravdu chcete zrušit svou účast?

en: Are you sure you want to close this event?
cs_CZ: Opravdu chcete uzavřít tuto akci?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tohoto účastníka?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tyto účastníky?

en: Are you sure you want to delete these items?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento termín?

en: Are you sure you want to delete this category?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto kategorii?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento slevový kód?

en: Are you sure you want to delete this customer?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tohoto zákazníka?

en: Are you sure you want to delete this employee?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tohoto pracovníka?

en: Are you sure you want to delete this event?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto akci?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto rezervaci akce?

en: Are you sure you want to delete this location?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat toto místo?

en: Are you sure you want to delete this notification?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat toto upozornění?

en: Are you sure you want to delete this package?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento balíček?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto rezervaci balíčku?

en: Are you sure you want to delete this resource?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento zdroj?

en: Are you sure you want to delete this service?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto službu?

en: Are you sure you want to delete this tax?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto daň?

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
cs_CZ: Opravdu chcete smazat svůj účet? Ztratíte přístup ke všem svým rezervacím a panelu zákazníka.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
cs_CZ: Opravdu chcete zkopírovat tuto rezervaci?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
cs_CZ: Opravdu chcete zkopírovat tuto kategorii?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
cs_CZ: Opravdu chcete zkopírovat tento slevový kód?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
cs_CZ: Opravdu chcete zkopírovat tohoto pracovníka?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
cs_CZ: Opravdu chcete zkopírovat tuto akci?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
cs_CZ: Opravdu chcete zkopírovat toto místo?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
cs_CZ: Opravdu chcete zkopírovat tento balíček?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
cs_CZ: Opravdu chcete zkopírovat tento zdroj?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
cs_CZ: Opravdu chcete zkopírovat tuto službu?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
cs_CZ: Opravdu chcete skrýt tento slevový kód?

en: Are you sure you want to hide this employee?
cs_CZ: Opravdu chcete skrýt tohoto pracovníka?

en: Are you sure you want to hide this event?
cs_CZ: Opravdu chcete tuto akci skrýt?

en: Are you sure you want to hide this location?
cs_CZ: Opravdu chcete skrýt toto místo?

en: Are you sure you want to hide this package?
cs_CZ: Opravdu chcete skrýt tento balíček?

en: Are you sure you want to hide this resource?
cs_CZ: Opravdu chcete skrýt tento zdroj?

en: Are you sure you want to hide this service?
cs_CZ: Opravdu chcete skrýt tuto službu?

en: Are you sure you want to hide this tax?
cs_CZ: Opravdu chcete skrýt tuto daň?

en: Are you sure you want to open this event?
cs_CZ: Opravdu chcete otevřít tuto akci?

en: Are you sure you want to refund this payment?
cs_CZ: Opravdu chcete vrátit tuto platbu?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
cs_CZ: Opravdu chcete resetovat nastavení formuláře?

en: Are you sure you want to show this coupon?
cs_CZ: Opravdu chcete zobrazit tento slevový kód?

en: Are you sure you want to show this employee?
cs_CZ: Opravdu chcete zobrazit tohoto pracovníka?

en: Are you sure you want to show this event?
cs_CZ: Opravdu chcete zobrazit tento termín?

en: Are you sure you want to show this location?
cs_CZ: Opravdu chcete zobrazit toto místo?

en: Are you sure you want to show this package?
cs_CZ: Opravdu chcete zobrazit tento balíček?

en: Are you sure you want to show this resource?
cs_CZ: Opravdu chcete zobrazit tento zdroj?

en: Are you sure you want to show this service?
cs_CZ: Opravdu chcete zobrazit tuto službu?

en: Are you sure you want to show this tax?
cs_CZ: Opravdu chcete zobrazit tuto daň?

en: Are you sure you want to unblock this customer?
cs_CZ: Opravdu chcete odblokovat tohoto zákazníka?

en: Assigned
cs_CZ: Přiřazeno

en: Assigned Services
cs_CZ: Přiřazené služby

en: Attachment
cs_CZ: Příloha

en: Attachment upload path
cs_CZ: Cesta uložení přílohy

en: Attendee
cs_CZ: Účastník

en: Attendee Asc
cs_CZ: Účastník vzestupně

en: Attendee Desc
cs_CZ: Účastník sestupně

en: Attendee code
cs_CZ: Kód účastníka

en: Attendee has been saved
cs_CZ: Účastník byl uložen

en: Attendee have been deleted
cs_CZ: Účastník byl vymazán

en: Attendee have not been deleted
cs_CZ: Účastník nebyl vymazán

en: Attendees
cs_CZ: Účastníci

en: Attendees Allowed
cs_CZ: Povolených účastníků

en: Attendees Export Format
cs_CZ: Formát exportu účastníků

en: Attendees have been deleted
cs_CZ: Účastníci byli vymazáni

en: Attendees have not been deleted
cs_CZ: Účastníci nebyli vymazáni

en: Auto-Approve Booking After Payment
cs_CZ: Automatické schválení rezervace po zaplacení

en: Auto-Reply Message
cs_CZ: Automatická odpověď

en: Auto-fill your details using:
cs_CZ: Automaticky vyplnit údaje pomocí:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
cs_CZ: Automatizujte komunikaci pomocí upozornění spouštěných stavem rezervace, časem nebo vlastními pravidly

en: Automated invoices for a smoother payment experience
cs_CZ: Automatické faktury pro plynulejší platební proces

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
cs_CZ: Automatické výpočty a uplatňování daní zjednodušují dodržování předpisů a zaručují správné účtování.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
cs_CZ: Počítejte a aplikujte daně u služeb a akcí automaticky a zajistěte tak správnou fakturaci a bezproblémové plnění předpisů u každé transakce.

en: Automatically create Amelia Customer user
cs_CZ: Automaticky vytvořit uživatelský účet Amelia

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
cs_CZ: Automaticky založit zákazníky z uživatelů WP s rolí Amelia Customer (zákazník)

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
cs_CZ: Automaticky vytvářet schůzky na Zoom pro rezervace a upozornit zákazníky a pracovníky.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
cs_CZ: Pro každou rezervaci automaticky generujte faktury, což usnadní platby, zpřehlední je a kompletně zoptimalizuje proces pro vás i vaše klienty.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
cs_CZ: Po úspěšném provedení platby prostřednictvím platebního odkazu se stav rezervace automaticky aktualizuje na „Schváleno“.

en: Availability
cs_CZ: Dostupnost

en: Available
cs_CZ: K dispozici

en: Available date background
cs_CZ: Dostupné pozadí datumu

en: Available date text
cs_CZ: Dostupuný text datumu

en: Available from Pro license
cs_CZ: Dostupné od licence Pro

en: Available from Standard license
cs_CZ: Dostupné od licence Standard

en: Available from Starter license
cs_CZ: Dostupné od licence Starter

en: Available in Elite licence
cs_CZ: Dostupné s licencí Elite

en: Available in package
cs_CZ: Dostupné v balíčku

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
cs_CZ: Vyhněte se překrývajícím se rezervacím automatickou koordinací sdílených místností, vybavení nebo nástrojů

en: Away
cs_CZ: Pryč

en: Back
cs_CZ: Zpět

en: Back button
cs_CZ: Tlačítko Zpět

en: Back to
cs_CZ: Zpět na

en: Back to appointments
cs_CZ: Zpět k termínům

en: Back to packages
cs_CZ: Zpět k balíčkům

en: Back to recurring settings
cs_CZ: Zpět na nastavení opakování

en: Backend
cs_CZ: Administrace

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Background Gradient Angle
cs_CZ: Úhel gradientu pozadí

en: Background Gradient Color 1
cs_CZ: Barva gradientu pozadí 1

en: Background Gradient Color 2
cs_CZ: Barva gradientu pozadí 2

en: Badge
cs_CZ: Štítek

en: Badge color
cs_CZ: Barva štítku

en: Badge label
cs_CZ: Popisek štítku

en: Badges setup
cs_CZ: Nastavení štítků

en: Balance
cs_CZ: Zůstatek

en: Base Price:
cs_CZ: Základní cena:

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Beauty
cs_CZ: Krása

en: Before
cs_CZ: Před

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
cs_CZ: Před povolením opakování se ujistěte, že všechna povinná pole jsou zadána, včetně služby, pracovníka, data, času a místa (je-li to relevantní).

en: Before with space
cs_CZ: Před s mezerou

en: Begins
cs_CZ: Začíná

en: Birthday
cs_CZ: Narozeniny

en: Birthday greeting
cs_CZ: Přání k narozeninám

en: Block
cs_CZ: Zablokovat

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Apple Calendar.
cs_CZ: Zablokovat rezervační časy, které kolidují s obsazenými událostmi v Apple kalendáři pracovníka.

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
cs_CZ: Zablokovat rezervační časy, které kolidují s obsazenými událostmi v Outlook kalendáři pracovníka.

en: Block customer
cs_CZ: Zablokovat zákazníka

en: Body text
cs_CZ: Text

en: Book
cs_CZ: Rezervovat

en: Book Appointment
cs_CZ: Rezervovat termín

en: Book Now
cs_CZ: Rezervovat ihned

en: Book Package
cs_CZ: Rezervovat balíček

en: Book This Package
cs_CZ: Rezervovat tento balíček

en: Book This Service
cs_CZ: Rezervovat tuto službu

en: Book another
cs_CZ: Rezervovat další

en: Book appointment
cs_CZ: Rezervovat termín

en: Book event
cs_CZ: Rezervovat akci

en: Book next appointment
cs_CZ: Rezervovat další termín

en: Book now
cs_CZ: Rezervovat ihned

en: Book option on employee dialog
cs_CZ: Rezervovat možnost v dialogu pracovníka

en: Book package
cs_CZ: Rezervovat balíček

en: Book subtab name
cs_CZ: Název podzáložky Rezervovat

en: Book this event
cs_CZ: Rezervovat akci

en: Book this service
cs_CZ: Rezervovat tuto službu

en: Booked
cs_CZ: Rezervováno

en: Booked Appointments
cs_CZ: Rezervované termíny

en: Booked customer (full name, email, phone)
cs_CZ: Zákazník s rezervací (celé jméno, email, telefon)

en: Booking
cs_CZ: Rezervace

en: Booking #{count}
cs_CZ: Rezervace #{count}

en: Booking Appointment
cs_CZ: Provedení rezervace

en: Booking Closes
cs_CZ: Možnost rezervace končí

en: Booking Closes Asc
cs_CZ: Možnost rezervace končí vzestupně

en: Booking Closes Desc
cs_CZ: Možnost rezervace končí sestupně

en: Booking Details
cs_CZ: Podrobnosti o rezervaci

en: Booking Form
cs_CZ: Rezervační formulář

en: Booking Forms 1.0
cs_CZ: Rezervační formulář 1.0

en: Booking ID
cs_CZ: ID rezervace

en: Booking Opens
cs_CZ: Možnost rezervace začíná

en: Booking Opens Asc
cs_CZ: Možnost rezervace začíná vzestupně

en: Booking Opens Desc
cs_CZ: Možnost rezervace začíná sestupně

en: Booking Overview
cs_CZ: Zobrazení rezervací

en: Booking added
cs_CZ: Rezervace přidána

en: Booking can't be canceled
cs_CZ: Rezervace nemůže být zrušena

en: Booking canceled
cs_CZ: Rezervace zrušena

en: Booking closes
cs_CZ: Možnost rezervace končí

en: Booking closes when event starts
cs_CZ: Možnost rezervace končí se začátkem akce

en: Booking date
cs_CZ: Datum rezervace

en: Booking form on customer profile enabled
cs_CZ: Rezervační formulář v profilu zákazníka povolen

en: Booking form on employee profile enabled
cs_CZ: Rezervační formulář v profilu pracovníka povolen

en: Booking form tab enabled
cs_CZ: Karta Rezervační formulář povolena

en: Booking form type
cs_CZ: Typ rezervačního formuláře

en: Booking form type on employee profile page
cs_CZ: Typ rezervačního formuláře v profilu pracovníka

en: Booking has been updated.
cs_CZ: Rezervace byla aktualizována.

en: Booking invoice
cs_CZ: Faktura rezervace

en: Booking is canceled
cs_CZ: Rezervace je zrušená

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
cs_CZ: Rezervace nejsou nyní k dispozici, zkuste to prosím později.

en: Booking is unavailable
cs_CZ: Rezervace je nedostupná

en: Booking not found
cs_CZ: Rezervace nenalezena

en: Booking not paid
cs_CZ: Rezervace neuhrazena

en: Booking on employee page tab name
cs_CZ: Rezervace na stránce se jménem stránky zaměstnance

en: Booking opens
cs_CZ: Možnost rezervace začíná

en: Booking opens immediately
cs_CZ: Možnost rezervace začíná okamžitě

en: Booking price
cs_CZ: Cena rezervace

en: Booking rescheduled
cs_CZ: Rezervace přeplánována

en: Booking source
cs_CZ: Zdroj rezervace

en: Booking start
cs_CZ: Začátek rezervace

en: Booking status changed
cs_CZ: Stav rezervace se změnil

en: Booking status has been changed to
cs_CZ: Stav rezervace byl změněn na

en: Booking tab name
cs_CZ: Název karty Rezervace

en: Booking time slots will depend on the service duration
cs_CZ: Časová okna rezervací budou záviset na době trvání služby

en: Booking type
cs_CZ: Type rezervace

en: Bookings
cs_CZ: Rezervace

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
cs_CZ: Zvyšte zapojení tím, že budete okamžitě oslovovat klienty na platformě, kterou používají každý den

en: Boost revenue with bundled service packages
cs_CZ: Zvyšte zisk nabídnutím kombinovaných balíčků služeb

en: Boost revenue with valuable extras
cs_CZ: Zvyšte zisk nabídnutím hodnotných doplňků

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
cs_CZ: Zvyšte výkonnost týmu pomocí automatických aktualizací a menšího množství manuálních činností.

en: Border color
cs_CZ: Barva okraje

en: Break Hours
cs_CZ: Hodiny volna

en: Breaks
cs_CZ: Volno

en: Bringing Anyone With You
cs_CZ: Berete někoho sebou

en: Bringing anyone with you
cs_CZ: Berete někoho sebou

en: Bringing anyone with you?
cs_CZ: Berete někoho sebou?

en: Buffer Time
cs_CZ: Čas přípravy

en: Buffer Time After: {value}
cs_CZ: Čas přípravy po: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
cs_CZ: Čas přípravy před: {value}

en: Buffer time after
cs_CZ: Čas přípravy po

en: Buffer time before
cs_CZ: Čas přípravy před

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
cs_CZ: Sestavujte na míru upravené formuláře pro služby, akce a zákaznické profily pomocí vlastních polí. Zaznamenávejte přesně ty informace, které potřebujete, pomocí zaškrtávacích políček, textových polí a dalších prvků a přeměňte každou rezervaci a registraci v efektivní proces sběru dat.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
cs_CZ: Spojte více termínů nebo služeb za zvýhodněné ceny, abyste zákazníky motivovali k rezervaci většího množství.

en: Busy
cs_CZ: Zaneprázdněný

en: Busy slots
cs_CZ: Obsazené sloty

en: Button
cs_CZ: Tlačítko

en: Button Type
cs_CZ: Typ tlačítka

en: Button style
cs_CZ: Styl tlačítka

en: Buttons
cs_CZ: Tlačítka

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
cs_CZ: Zarezervováním tohoto časového úseku si rezervujete termín nad rámec stávajícího skupinového termínu!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
cs_CZ: Pokračováním nastavíte rezervaci do časového úseku, který je již obsazený!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
cs_CZ: Zadáním svého telefonního čísla souhlasíte s přijímáním zpráv přes WhatsApp

en: Calculated
cs_CZ: Vypočítáno

en: Calculated package price
cs_CZ: Vypočítaná cena balíčku

en: Calendar
cs_CZ: Kalendář

en: Camera not supported by this browser.
cs_CZ: Tento prohlížeč nepodporuje kameru.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
cs_CZ: Přístup ke kameře byl odepřen. Povolte prosím přístup ke kameře a zkuste to znovu.

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cancel Appointment
cs_CZ: Zrušit rezervaci

en: Cancel Event
cs_CZ: Zrušit akci

en: Cancel Package
cs_CZ: Zrušit balíček

en: Cancel and Delete
cs_CZ: Zrušit a smazat

en: Cancel appointment
cs_CZ: Zrušit rezervaci

en: Cancel appointment link
cs_CZ: Odkaz Zrušit termín

en: Cancel event
cs_CZ: Zrušit akci

en: Cancel event link
cs_CZ: Odkaz Zrušit akci

en: Cancel following
cs_CZ: Zrušit následující

en: Cancel package
cs_CZ: Zrušit balíček

en: Canceled
cs_CZ: Zrušeno

en: Canceled By Admin
cs_CZ: Zrušeno správcem

en: Canceled By Attendee
cs_CZ: Zrušeno účastníkem

en: Canceled by admin
cs_CZ: Zrušeno správcem

en: Canceled by attendee
cs_CZ: Zrušeno účastníkem

en: Cancelled
cs_CZ: Zrušeno

en: Capacity
cs_CZ: Kapacita

en: Capacity:
cs_CZ: Kapacita:

en: Card
cs_CZ: Karta

en: Card color
cs_CZ: Barva karty

en: Card content
cs_CZ: Obsah karty

en: Card field
cs_CZ: Pole karty

en: Card number
cs_CZ: Číslo karty

en: Card payment
cs_CZ: Platba kartou

en: Cards
cs_CZ: Karty

en: Cards and buttons
cs_CZ: Karty a tlačítka

en: Carrier:
cs_CZ: Nositel:

en: Cart
cs_CZ: Košík

en: Cart appointments details
cs_CZ: Podrobnosti o termínech v košíku

en: Cart description
cs_CZ: Popis košíku

en: Cart purchased
cs_CZ: Košík zakoupen

en: Catalog
cs_CZ: Katalog

en: Catalog Booking
cs_CZ: Rezervační katalog

en: Catalog Booking Form
cs_CZ: Katalogový rezervační formulář

en: Catalog Package
cs_CZ: Katalogový balíček

en: Catalog Service
cs_CZ: Katalogová služba

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Categories positions updated successfully.
cs_CZ: Pozice kategorií byly úspěšně aktualizovány.

en: Categories sidebar
cs_CZ: Postranní panel kategorií

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Category:
cs_CZ: Kategorie:

en: Category ID
cs_CZ: ID kategorie

en: Category Input Field
cs_CZ: Vstupní pole kategorie

en: Category has been created.
cs_CZ: Kategorie byla vytvořena.

en: Category has been deleted.
cs_CZ: Kategorie byla smazána.

en: Category has been updated.
cs_CZ: Kategorie byla aktualizována.

en: Category name
cs_CZ: Název kategorie

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
cs_CZ: Centralizujte plánování napříč všemi pobočkami pro přehlednější a jednodušší správu

en: Change Password
cs_CZ: Změnit heslo

en: Change colors
cs_CZ: Změnit barvy

en: Change group status
cs_CZ: Změnit stav skupinového termínu

en: Change password
cs_CZ: Změnit heslo

en: Charge type
cs_CZ: Typ poplatku

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
cs_CZ: Zkontrolovat během rezervace, jestli pro jméno zákazníka existuje email/telefon

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
cs_CZ: Zaškrtnutím tohoto políčka vygenerujete odkaz na platbu.<br> Chcete-li jej zahrnout do oznámení, přidejte zástupný symbol odkazu na platbu.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud má zákazník<br/>obdržet email o změnách v naplánovaném termínu.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud má zákazník<br/>obdržet email o naplánovaném termínu.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud se má částka zálohy<br>násobit počtem osob, které zákazník bere s sebou.

en: Check this option if you want to create recurring appointments
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud chcete provést opakovanou rezervaci

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud mají mít zákazníci možnost<br>vybrat si, zda zaplatí plnou částku nebo jen zálohu.<br>Pokud nezaškrtnuto, zákazník má možnost zaplatit pouze zálohu.

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud chcete, aby si zákazníci mohli vybrat, zda zaplatí celou částku, nebo pouze zálohu. Pokud tuto možnost nezaškrtnete, zákazníci budou moci zálohu zaplatit pouze během procesu rezervace.

en: Check your email
cs_CZ: Zkontrolujte si email

en: Checkbox
cs_CZ: Zaškrtávací pole

en: Checked in
cs_CZ: Přihlášen

en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

en: Choose Apple Calendar
cs_CZ: Zvolte Apple Kalendář

en: Choose Category
cs_CZ: Zvolte kategorii

en: Choose Date and Time
cs_CZ: Zvolte datum a čas

en: Choose Package
cs_CZ: Zvolte balíček

en: Choose Service
cs_CZ: Zvolte službu

en: Choose a Form
cs_CZ: Zvolte formulář

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
cs_CZ: Zvolte formulář, který chcete upravit. Formulář Krok za krokem 2.0 je nová a vylepšená verze, která vám poskytuje lepší design a uživatelský zážitek, stejně jako lepší rychlost.

en: Choose a group service
cs_CZ: Zvolte skupinovou službu

en: Choose date and time
cs_CZ: Zvolte datum a čas

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
cs_CZ: Zvolte, jakým způsobem má Amelia navrhovat alternativní datum, pokud zvolené opakující se datum nemá žádné dostupné časové sloty.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
cs_CZ: Zvolte, jakým způsobem se budou odesílat data vlastních polí v skupinových rezervacích.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
cs_CZ: Zvolte způsob zpracování plateb za pravidelné termíny. Pokud se platba vybírá pouze za první termín, zbývající termíny se platí na místě.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
cs_CZ: Zvolte, jakým způsobem lze rezervovat pravidelné termíny. Volba „Zakázáno“ vypne opakované rezervace, zatímco „Vše“ umožní zákazníkům vybírat z dostupných typů opakování.

en: Choose layout version
cs_CZ: Zvolte verzi rozvržení

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
cs_CZ: Zvolte formát faktury, který se bude používat v upozorněních a na zákaznickém panelu.

en: Choose time you want to repeat appointment
cs_CZ: Zvolte frekvenci opakování rezervace

en: Choose when the repeating ends
cs_CZ: Zvolte, kdy opakování skončí

en: Choosing layout of first step in step by step form
cs_CZ: Výběr rozvržení prvního kroku ve formuláři Krok za krokem

en: Class
cs_CZ: Třída

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Clear filters
cs_CZ: Vymazat filtry

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko „Konfigurovat“ pro úpravu textu, který se zobrazí v upozornění při použití tohoto zástupného textu.

en: Click + Service below to get started.
cs_CZ: Klikněte na +Služba níže a začněte.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
cs_CZ: Klikněte na aktivační odkaz v e-mailu, který jsme vám zaslali na

en: Click to upload
cs_CZ: Kliknutím nahrajte

en: Client Time:
cs_CZ: Časové pásmo zákazníka:

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close Event
cs_CZ: Zavřít akci

en: Close Event after certain minimum is reached
cs_CZ: Zavřít akci po dosažení určitého minima

en: Close event when minimum capacity is reached
cs_CZ: Zavřít akci po dosažení minimální kapacity

en: Closed
cs_CZ: Zavřeno

en: Closes at
cs_CZ: Zavírá v

en: Closes on
cs_CZ: Končí v

en: Closes on:
cs_CZ: Končí v:

en: Coaching
cs_CZ: Koučink

en: Code
cs_CZ: Kód

en: Collapse all
cs_CZ: Sbalit vše

en: Collapse menu
cs_CZ: Sbalit menu

en: Collect the information your business truly needs
cs_CZ: Sbírejte informace, které skutečně potřebujete

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Colors
cs_CZ: Barvy

en: Colors & Fonts
cs_CZ: Barvy a písmo

en: Comma-dot
cs_CZ: Čárka-tečka

en: Comma (,)
cs_CZ: Čárka (,)

en: Company
cs_CZ: Společnost

en: Company Days off
cs_CZ: Dny volna společnosti

en: Company Email:
cs_CZ: Email společnosti:

en: Company Phone:
cs_CZ: Telefon společnosti:

en: Company VAT number
cs_CZ: DIČ společnosti

en: Company address
cs_CZ: Adresa společnosti

en: Company days off
cs_CZ: Dny volna společnosti

en: Company email
cs_CZ: Email společnosti

en: Company name
cs_CZ: Název společnosti

en: Company phone
cs_CZ: Telefon společnosti

en: Company website
cs_CZ: Webová stránka společnosti

en: Compared to previous range
cs_CZ: V porovnání s předchozím rozmezím

en: Complete booking with payment
cs_CZ: Dokončit rezervaci s platbou

en: Complete booking without payment
cs_CZ: Dokončit rezervaci bez platby

en: Completed
cs_CZ: Dokončeno

en: Configuration
cs_CZ: Konfigurace

en: Configure
cs_CZ: Nastavit

en: Configure notifications for waiting list updates
cs_CZ: Konfigurace upozornění o aktualizacích čekací listiny

en: Configure placeholder
cs_CZ: Nastavit zástupný text

en: Configure the cart appointments details placeholder.
cs_CZ: Nastavit zástupný text podrobností termínů v košíku.

en: Configure the group appointment details placeholder.
cs_CZ: Nastavit zástupný text podrobností skupinového termínu.

en: Configure the group event details placeholder.
cs_CZ: Nastavit zástupný text podrobností skupinového termínu.

en: Configure the package appointments details placeholder.
cs_CZ: Nastavit zástupný text podrobností termínů v balíčku.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
cs_CZ: Nastavit zástupný text podrobností pravidelných termínů.

en: Configure waiting list for appointments
cs_CZ: Nastavit čekací listinu termínů

en: Confirm
cs_CZ: Potvrdit

en: Congratulations
cs_CZ: Gratulujeme

en: Congratulations!
cs_CZ: Gratulujeme!

en: Connect
cs_CZ: Propojit

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
cs_CZ: Propojte API bez námahy pro plynulé a integrované pracovní postupy.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
cs_CZ: Připojte Apple kalendáře pro synchronizaci vašich osobních a pracovních událostí spolu s událostmi pracovníků.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
cs_CZ: Připojte Google kalendáře pro synchronizaci vašich osobních a pracovních událostí spolu s událostmi pracovníků.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
cs_CZ: Připojte Outlook kalendáře pro synchronizaci vašich osobních a pracovních událostí spolu s událostmi pracovníků.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
cs_CZ: Propojte kalendáře pracovníků, nástroje pro plánování schůzek a další integrace, aby byly rozvrhy dokonale sladěné a komunikace v týmu bez námahy.

en: Connect to Apple Calendar
cs_CZ: Připojit kalendář Apple

en: Connect to your personal Apple Calendar
cs_CZ: Připojte svůj osobní kalendář Apple

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
cs_CZ: Propojte se s webovými aplikacemi pro automatizaci zasílání zpráv a odesílání aktualizací na vlastní URL adresy.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
cs_CZ: Zde propojte svůj kalendář Google,<br/>takže když bude naplánována rezervace,<br/>bude automaticky přidána do kalendáře.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
cs_CZ: Propojte svůj osobní účet Zoom a pořádejte virtuální schůzky a chaty.

en: Connected
cs_CZ: Připojeno

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
cs_CZ: Připojení ke kalendáři Apple není k dispozici. Požádejte o pomoc administrátora.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
cs_CZ: Připojení ke kalendáři Google není k dispozici. Požádejte o pomoc administrátora.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
cs_CZ: Připojení ke kalendáři Outlooku není k dispozici. Požádejte o pomoc administrátora.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
cs_CZ: Připojení ke službě Stripe není možné. Požádejte o pomoc administrátora.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
cs_CZ: Připojení k Zoomu není k dispozici. Pro pomoc kontaktujte administrátora.

en: Consulting
cs_CZ: Konzultace

en: Contact message
cs_CZ: Kontaktní zpráva

en: Contact support.
cs_CZ: Kontaktovat podporu.

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content Text Color
cs_CZ: Barva textu obsahu

en: Content area
cs_CZ: Oblast obsahu

en: Content placeholders
cs_CZ: Zástupné texty obsahu

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Continue Booking
cs_CZ: Pokračovat v rezervaci

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
cs_CZ: Zkopírujte si teď API klíč, protože už nebude znovu zobrazen.

en: Cost:
cs_CZ: Cena:

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
cs_CZ: Kategorii se nepodařilo smazat. Tato kategorie nabízí služby k rezervaci v rámci zakoupeného balíčku.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
cs_CZ: Nepodařilo se smazat kategorii. Tato kategorie obsahuje služby s {count} budoucí rezervací. | Nepodařilo se smazat kategorii. Tato kategorie obsahuje služby s {count} budoucími rezervacemi.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
cs_CZ: Službu nelze odstranit. Tato služba má {count} rezervaci v budoucnu. | Službu nelze odstranit. Tato služba má {count} rezervace/í v budoucnu.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
cs_CZ: Uživatele nelze smazat. Tento uživatel má {count} rezervaci v budoucnu. | Uživatele nelze smazat. Tento uživatel má {count} rezervace/í v budoucnu.

en: Count Once
cs_CZ: Počítat jednou

en: Count per Person
cs_CZ: Počítat na osobu

en: Count time from
cs_CZ: Počítat čas od

en: Country
cs_CZ: Země

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
cs_CZ: Počítá jednoho hlavního zákazníka plus všechny další osoby, které přidá.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
cs_CZ: Počítá celkový počet zadaných osob, včetně hlavního zákazníka.

en: Coupon
cs_CZ: Slevový kód

en: Coupon Details
cs_CZ: Podrobnosti o slevovém kódu

en: Coupon Limit Reached
cs_CZ: Počet uplatnění slevového kódu dosažen

en: Coupon code
cs_CZ: Slevový kód

en: Coupon field
cs_CZ: Pole slevového kódu

en: Coupon has been created.
cs_CZ: Slevový kód byl vytvořen.

en: Coupon has been deleted.
cs_CZ: Slevový kód byl smazán.

en: Coupon has been hidden.
cs_CZ: Slevový kód byl skryt.

en: Coupon has been updated.
cs_CZ: Slevový kód byl aktualizován.

en: Coupon is now visible.
cs_CZ: Slevový kód je nyní viditelný.

en: Coupon limit reached
cs_CZ: Počet uplatnění slevového kódu dosažen

en: Coupon needs to have discount or deduction
cs_CZ: Slevový kód musí obsahovat slevu nebo odečet

en: Coupon segment
cs_CZ: Segment slevového kódu

en: Coupons
cs_CZ: Slevové kódy

en: Coupons overview
cs_CZ: Přehled slevových kódů

en: Coupons setup
cs_CZ: Nastavení slevových kódů

en: Create Amelia Customers
cs_CZ: Založit zákazníka Amelia

en: Create Amelia Employees
cs_CZ: Založit pracovníka Amelia

en: Create Appointments list
cs_CZ: Vytvořit seznam rezervací

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
cs_CZ: Založit zákazníky z uživatelů WP s rolí Amelia Customer (zákazník)

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
cs_CZ: Založit pracovníky z uživatelů WP s rolí Amelia Employee (pracovník)

en: Create New
cs_CZ: Vytvořit nové

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
cs_CZ: Vytvořte slevový kód, který zákazníci mohou zadat při rezervaci a získat tak slevu.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
cs_CZ: Tvořte a spravujte pravidelné události s nastavitelými harmonogramy pro větší pohodlí a flexibilitu.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
cs_CZ: Vytvářejte vlastní upozornění, která se spouštějí podle stavu rezervace nebo podle naplánovaných připomínek, aby zákazníci i pracovníci dostávali informace přesně včas.

en: Create meetings for pending appointments
cs_CZ: Vytvořit schůzky pro nepotvrzené rezervace

en: Create new
cs_CZ: Vytvořit nové

en: Create new badge
cs_CZ: Vytvořit nový štítek

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
cs_CZ: Automaticky vytvářejte online učebny pro každý rezervovaný termín nebo akci.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
cs_CZ: Vytvářejte zdroje, jako jsou místnosti nebo židle, které lze sdílet napříč službami, místy a pracovníky.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
cs_CZ: Vytvářejte místnosti, vybavení nebo jiné prostředky, které lze sdílet mezi pracovníky, službami nebo místy, a tak zajistěte, že zákazníci uvidí pouze časové sloty, ve kterých je vše, co potřebují, skutečně k dispozici.

en: Create spaces for pending appointments
cs_CZ: Vytvořit prostor pro nepotvrzené rezervace

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
cs_CZ: Vytvářejte jedinečné slevové kódy, které mohou zákazníci uplatnit při rezervaci, a nabízejte slevy nebo dokonce bezplatné termíny, abyste zvýšili zapojení, spokojenost a prodeje.

en: Created On
cs_CZ: Vytvořeno

en: Credit Card
cs_CZ: Kreditní karta

en: Credit minimum to send reminder
cs_CZ: Minimum kreditu pro zasílání upozornění

en: Credit or debit card:
cs_CZ: Kreditní nebo debetní karta:

en: Currency
cs_CZ: Měna

en: Current Password
cs_CZ: Současné heslo

en: Current password
cs_CZ: Současné heslo

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
cs_CZ: Vlastní/pravidelné úpravy cen nejsou povoleny pro akce s potvrzenými účastníky.

en: Custom Address
cs_CZ: Vlastní adresa

en: Custom Color
cs_CZ: Vlastní barva

en: Custom Duration & Pricing
cs_CZ: Vlastní doba trvání a cena

en: Custom Field
cs_CZ: Vlastní pole

en: Custom Fields
cs_CZ: Informace

en: Custom Pricing
cs_CZ: Vlastní ceník

en: Custom address
cs_CZ: Vlastní adresa

en: Custom currency symbol
cs_CZ: Vlastní symbol měny

en: Custom field
cs_CZ: Vlastní pole

en: Custom field has been added
cs_CZ: Vlastní pole bylo přidáno

en: Custom field has been deleted.
cs_CZ: Vlastní pole bylo smazáno.

en: Custom field has been saved
cs_CZ: Vlastní pole bylo uloženo

en: Custom fields
cs_CZ: Informace

en: Custom fields delivery
cs_CZ: Dodání vlastních polí

en: Custom fields have been updated.
cs_CZ: Vlastní pole byla aktualizována.

en: Custom fields setup
cs_CZ: Nastavení vlastních polí

en: Custom font family
cs_CZ: Vlastní rodina písma

en: Custom notification
cs_CZ: Vlastní upozornění

en: Custom notifications
cs_CZ: Vlastní upozornění

en: Custom pricing
cs_CZ: Vlastní ceník

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
cs_CZ: Vlastní ceny přepíšou maximální povolenou hodnotu.

en: Custom service duration
cs_CZ: Vlastní doba trvání služby

en: Customer
cs_CZ: Zákazník

en: Customer(s)
cs_CZ: Zákazník/ci

en: Customer Asc
cs_CZ: Zákazník vzestupně

en: Customer Desc
cs_CZ: Zákazník sestupně

en: Customer Name
cs_CZ: Jméno zákazníka

en: Customer Panel
cs_CZ: Zákaznický panel

en: Customer Panel Page URL
cs_CZ: URL panelu zákazníka

en: Customer Profile
cs_CZ: Profil zákazníka

en: Customer configuration
cs_CZ: Konfigurace zákazníka

en: Customer details
cs_CZ: Údaje o zákazníkovi

en: Customer email
cs_CZ: Email zákazníka

en: Customer filter
cs_CZ: Filtr zákazníka

en: Customer first name
cs_CZ: Jméno zákazníka

en: Customer full name
cs_CZ: Celé jméno zákazníka

en: Customer has already booked this appointment
cs_CZ: Zákazník už tento termín rezervoval

en: Customer has been blocked.
cs_CZ: Zákazník byl zablokován.

en: Customer has been created.
cs_CZ: Zákazník byl vytvořen.

en: Customer has been deleted.
cs_CZ: Zákazník byl smazán.

en: Customer has been unblocked.
cs_CZ: Zákazník byl odblokován.

en: Customer has been updated.
cs_CZ: Zákazník byl aktualizován.

en: Customer information
cs_CZ: Informace o zákazníkovi

en: Customer last name
cs_CZ: Příjmení zákazníka

en: Customer note
cs_CZ: Poznámka zákazníka

en: Customer note has been added.
cs_CZ: Byla přidána poznámka o zákazníkovi.

en: Customer note has been updated.
cs_CZ: Poznámka o zákazníkovi byla aktualizována.

en: Customer panel
cs_CZ: Panel zákazníka

en: Customer panel access link
cs_CZ: Přístupový odkaz na panel zákazníka

en: Customer phone
cs_CZ: Telefon zákazníka

en: Customer plus additional people
cs_CZ: Zákazník plus další osoby

en: Customer setup
cs_CZ: Nastavení zákazníka

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
cs_CZ: Zákazník bude přesměrován na tuto URL, jakmile provede rezervaci.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
cs_CZ: Zákazník bude přesměrován na tuto adresu URL, jakmile provede rezervaci termínu nebo balíčku.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
cs_CZ: Zákazník bude přesměrován na tuto URL, jakmile bude platba z odkazu zpracována.

en: Customers
cs_CZ: Zákazníci

en: Customers detected in file:
cs_CZ: Zákazníci nalezeni v souboru:

en: Customers imported from file:
cs_CZ: Zákazníci importováni ze souboru:

en: Customers in Waiting list
cs_CZ: Zákazníci na čekací listině

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
cs_CZ: Po rezervaci termínu budou zákazníci přesměrováni na tuto adresu URL.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
cs_CZ: Zákazníci budou po dokončení platby přesměrováni na tuto URL adresu.

en: Customize
cs_CZ: Vzhled

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
cs_CZ: Upravte každou interakci sběrem správných údajů o službách, akcích a záznamech zákazníků

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
cs_CZ: Přizpůsobte nabídku konkrétním službám a uspokojte různé potřeby klientů

en: Daily
cs_CZ: Denně

en: Daily occupancy
cs_CZ: Denní obsazenost

en: Danger button background color
cs_CZ: Barva pozadí tlačítka Nebezpečí

en: Danger button text color
cs_CZ: Barva textu tlačítka Nebezpečí

en: Dark Theme
cs_CZ: Tmavé zobrazení

en: Dashboard
cs_CZ: Přehled

en: Data that remains unchanged:
cs_CZ: Údaje, která zůstávají beze změny:

en: Data to be updated:
cs_CZ: Údaje k aktualizaci:

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date:
cs_CZ: Datum:

en: Date & Time
cs_CZ: Datum a čas

en: Date & time
cs_CZ: Datum a čas

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
cs_CZ: Data & časy akce s odkazy na připojení k Lesson Space

en: Date Asc
cs_CZ: Datum vzestupně

en: Date Desc
cs_CZ: Datum sestupně

en: Date Purchased Asc
cs_CZ: Datum nákupu vzestupně

en: Date Purchased Desc
cs_CZ: Datum nákupu sestupně

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
cs_CZ: Rozsahy datumů, které nejsou definovány, budou používat výchozí cenu z kategorie vstupenky.

en: Date and Time
cs_CZ: Datum a čas

en: Date and time
cs_CZ: Datum a čas

en: Date of Birth
cs_CZ: Datum narození

en: Date of birth
cs_CZ: Datum narození

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
cs_CZ: Datum narození musí být ve stejném formátu, který máte nastavený ve WordPressu. Pokud formát data obsahuje čárku, musí být datumy v uvozovkách.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
cs_CZ: Data akce s odkazy na připojení k Lesson Space

en: Date picker
cs_CZ: Výběr data

en: Date purchased
cs_CZ: Datum nákupu

en: Date range
cs_CZ: Rozmezí data

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
cs_CZ: Rozsahy datumů, které nejsou definovány, budou používat výchozí cenu z kategorie vstupenky.

en: Dates:
cs_CZ: Datum:

en: Day
cs_CZ: Den

en: Day Off
cs_CZ: Den volna

en: Day Off name
cs_CZ: Název dne volna

en: Day of the Week
cs_CZ: Den týdne

en: Day of the week
cs_CZ: Den v týdnu

en: Day off name
cs_CZ: Název dne volna

en: Days
cs_CZ: Dny

en: Days Off
cs_CZ: Dny volna

en: Days off
cs_CZ: Dny volna

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
cs_CZ: Milá zákaznice, milý zákazníku, děkujeme, že jste si vybrali naši společnost, %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
cs_CZ: Milá zákaznice,  milý zákazníku, <br><br>děkujeme, že jste si vybrali naši společnost<br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
cs_CZ: Odečet

en: Deduction Asc
cs_CZ: Odpočet vzestupně

en: Deduction Desc
cs_CZ: Odpočet sestupně

en: Default Label
cs_CZ: Výchozí popisek

en: Default Square location
cs_CZ: Výchozí místo Square

en: Default appointment status
cs_CZ: Výchozí stav rezervace

en: Default back‑end page
cs_CZ: Výchozí stránka v administraci

en: Default language
cs_CZ: Výchozí jazyk

en: Default location
cs_CZ: Výchozí místo

en: Default number of items per page on the back end
cs_CZ: Výchozí počet položek na stránku v administraci

en: Default number of items per page on the front end
cs_CZ: Výchozí počet položek na stránku ve veřejné části webu

en: Default page
cs_CZ: Výchozí stránka

en: Default payment method
cs_CZ: Výchozí způsob platby

en: Default phone country code
cs_CZ: Výchozí telefonní předvolba země

en: Default time slot step
cs_CZ: Výchozí velikost časového úseku

en: Define how far into the future customers can book appointments.
cs_CZ: Stanovte, jak daleko do budoucnosti si mohou zákazníci rezervovat termíny.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
cs_CZ: Stanovte maximální počet použití na zákazníka. Po dosažení limitu slevový kód přestaný být pro daného zákazníka platný.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
cs_CZ: Stanovte dobu před termínem, po kterou si zákazníci už nemohou termín rezervovat.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
cs_CZ: Stanovte dobu před termínem, ve které už zákazníci nemohou termín zrušit.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
cs_CZ: Stanovte dobu před termínem, ve které už zákazníci nemohou termín přeplánovat.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
cs_CZ: Stanovte celkový počet povolených použití slevového kódu. Po dosažení limitu se slevový kód stane neaktivním.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
cs_CZ: Stanovte, která oprávnění budou vyžadována při vytváření účtu připojeného k Express

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
cs_CZ: Stanovte jazyk použitý pro upozornění zasílaná tomuto zákazníkovi u rezervací vytvořených z administračního nebo pracovníkova panelu. Pokud byl v předchozí rezervaci použit podporovaný jazyk, bude automaticky vybrán; jinak jej můžete nastavit ručně.

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete Amelia content
cs_CZ: Smazat obsah Amelia

en: Delete Event
cs_CZ: Smazat akci

en: Delete Notification
cs_CZ: Smazat upozornění

en: Delete Package Booking
cs_CZ: Smazat rezervaci balíčku

en: Delete Period
cs_CZ: Smazat období

en: Delete appointment
cs_CZ: Smazat termín

en: Delete booking
cs_CZ: Smazat rezervaci

en: Delete category
cs_CZ: Smazat kategorii

en: Delete coupon
cs_CZ: Smazat slevový kód

en: Delete custom field
cs_CZ: Smazat vlastní pole

en: Delete customer
cs_CZ: Smazat zákazníka

en: Delete employee
cs_CZ: Smazat pracovníka

en: Delete event booking
cs_CZ: Smazat rezervaci akce

en: Delete following
cs_CZ: Smazat následující

en: Delete location
cs_CZ: Smazat místo

en: Delete package
cs_CZ: Smazat balíček

en: Delete profile
cs_CZ: Smazat profil

en: Delete resource
cs_CZ: Smazat zdroj

en: Delete service
cs_CZ: Smazat službu

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
cs_CZ: Smazat tabulky, role, soubory a nastavení, pokud odinstalujete plugin Amelia.

en: Delete tax
cs_CZ: Smazat daň

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
cs_CZ: Poskytněte plynulejší zážitek z rezervace tím, že zákazníkům zobrazíte pouze skutečné, dostupné časové sloty

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
cs_CZ: Doručujte personalizované zprávy přizpůsobené tónu vaší firmy, značce a pracovnímu postupu

en: Delivered
cs_CZ: Doručeno

en: Deposit
cs_CZ: Záloha

en: Deposit Payment
cs_CZ: Platba zálohy

en: Deposit amount
cs_CZ: Výše zálohy

en: Deposit only
cs_CZ: Pouze záloha

en: Deposit payment
cs_CZ: Platba zálohy

en: Deposit type
cs_CZ: Typ zálohy

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description:
cs_CZ: Popis:

en: Details
cs_CZ: Detaily

en: Details changed
cs_CZ: Podrobnosti změněny

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
cs_CZ: Nedostali jste e-mail? Zkontrolujte filtr spamu nebo

en: Direct charge
cs_CZ: Přímý náklad

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
cs_CZ: Vypněte, pokud chcete umožnit pouze jednotlivým zákazníkům rezervovat skupinové schůzky bez možnosti přivést další osoby.

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto

en: Discard
cs_CZ: Zahodit

en: Disconnect
cs_CZ: Odpojit

en: Disconnect Employee
cs_CZ: Odpojit pracovníka

en: Disconnect account
cs_CZ: Odpojit účet

en: Disconnect employee account
cs_CZ: Odpojit účet pracovníka

en: Disconnect from Apple
cs_CZ: Odpojit od Apple

en: Discount
cs_CZ: Sleva

en: Discount Asc
cs_CZ: Sleva vzestupně

en: Discount Desc
cs_CZ: Sleva sestupně

en: Discount (%)
cs_CZ: Sleva (%)

en: Discount type
cs_CZ: Typ slevy

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
cs_CZ: Zobrazit rezervační formuláře a panely Amelia v BuddyBoss členských profilech.

en: Display Field:
cs_CZ: Zobrazit pole:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
cs_CZ: Zobrazujte události v kalendáři, který zákazníkům umožňuje procházet, vyhledávat a hned rezervovat. Skvělý způsob, jak zvýraznit nadcházející události v interaktivním formátu.

en: Do you want to cancel following events?
cs_CZ: Opravdu chcete zrušit následující akce?

en: Do you want to cancel this purchase?
cs_CZ: Opravdu chcete zrušit tento nákup?

en: Do you want to delete following canceled events?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat následující zrušené akce?

en: Do you want to delete this appointment?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto rezervaci?

en: Do you want to open following events?
cs_CZ: Opravdu chcete otevřít následující akce?

en: Do you want to repeat this appointment?
cs_CZ: Opravdu chcete zopakovat tuto rezervaci?

en: Do you want to update following events?
cs_CZ: Opravdu chcete aktualizovat následující akce?

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Don't Import
cs_CZ: Neimportovat

en: Don't have an account?
cs_CZ: Nemáte účet?

en: Don't send reminders within the selected time
cs_CZ: Nezasílat připomínky ve vybraném čase

en: Don't suggest alternatives
cs_CZ: Nenavrhovat alternativy

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
cs_CZ: Nepoužívejte Textový mód, pokud už máte HTML kód v popisu. Existující HTML tagy se mohou ztratit, pokud je možnost aktivována.

en: Dot-comma
cs_CZ: Tečka-čárka

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Download Invoice
cs_CZ: Stáhnout fakturu

en: Download PDF
cs_CZ: Stáhnout PDF

en: Download PDF Invoice
cs_CZ: Stáhnout fakturu ve formátu PDF

en: Download XML
cs_CZ: Stáhnout XML

en: Download XML Invoice
cs_CZ: Stáhnout fakturu ve formátu XML

en: Download .csv
cs_CZ: Stáhnout .csv

en: Download invoice
cs_CZ: Stáhnout fakturu

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
cs_CZ: Stáhněte si svůj seznam zákazníků okamžitě pro účely reportování, marketingu nebo využití v externích systémech, což činí správu dat rychlejší a pohodlnější než kdy dříve.

en: Draft
cs_CZ: Koncept

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
cs_CZ: Táhněte myší pro změnu pořadí sloupců nebo pro výběr, které se mají zobrazit.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
cs_CZ: Zvyšte počet rezervací díky atraktivním slevovým nabídkám

en: Drop file here or click to upload
cs_CZ: Přesuňte soubor sem nebo kliknutím nahrajte

en: Drop files here or click to upload
cs_CZ: Přesuňte soubory sem nebo kliknutím nahrajte

en: Dropdown Color
cs_CZ: Barva rozbalovacího seznamu

en: Dropdown Text Color
cs_CZ: Barva textu rozbalovacího seznamu

en: Dropdown layout
cs_CZ: Rozvržení rozbalovacícho seznamu

en: Dropdowns
cs_CZ: Rozbalovací seznamy

en: Due
cs_CZ: Zbývá

en: Duplicate
cs_CZ: Zkopírovat

en: Duplicate Event
cs_CZ: Zkopírovat akci

en: Duplicate appointment
cs_CZ: Zkopírovat termín

en: Duplicate category
cs_CZ: Zkopírovat kategorii

en: Duplicate coupon
cs_CZ: Zkopírovat slevový kód

en: Duplicate employee
cs_CZ: Zkopírovat pracovníka

en: Duplicate fields are not allowed.
cs_CZ: Duplicitní pole nejsou povolena.

en: Duplicate location
cs_CZ: Zkopírovat místo

en: Duplicate package
cs_CZ: Zkopírovat balíček

en: Duplicate resource
cs_CZ: Zkopírovat zdroj

en: Duplicate service
cs_CZ: Zkopírovat službu

en: Duration
cs_CZ: Trvání

en: Duration:
cs_CZ: Doba trvání:

en: Duration Asc
cs_CZ: Doba trvání vzestupně

en: Duration Desc
cs_CZ: Doba trvání sestupně

en: E-Ticket Scanner
cs_CZ: Skener e-vstupenky

en: E-Tickets
cs_CZ: E-vstupenky

en: E-ticket
cs_CZ: E-vstupenka

en: E-ticket QR code
cs_CZ: QR kód e-vstupenky

en: E-ticket scanner
cs_CZ: Skener e-vstupenek

en: Each:
cs_CZ: Každý:

en: Each spot counts as one attendee.
cs_CZ: Jedno místo se rovná jednomu účastníkovi.

en: Easily export your customer data in one click
cs_CZ: Exportujte zákaznická data snadno jedním kliknutím

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
cs_CZ: Snadno spravujte více provozoven na jednom místě, zajistěte plynulý provoz a konzistentní rezervační zkušenost bez ohledu na to, kde jsou vaše služby nabízeny.

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Appointment
cs_CZ: Upravit rezervaci

en: Edit Attendee
cs_CZ: Upravit účastníka

en: Edit Attendees
cs_CZ: Upravit účastníky

en: Edit Category
cs_CZ: Upravit kategorii

en: Edit Coupon
cs_CZ: Upravit slevový kód

en: Edit Customer
cs_CZ: Upravit zákazníka

en: Edit Event
cs_CZ: Upravit akci

en: Edit Extra
cs_CZ: Upravit doplněk

en: Edit Package Booking
cs_CZ: Upravit rezervaci balíčku

en: Edit Tax
cs_CZ: Upravit daň

en: Edit Tracking
cs_CZ: Sledování úprav

en: Edit Webhook
cs_CZ: Upravit webhook

en: Edit appointment
cs_CZ: Upravit termín

en: Edit booking
cs_CZ: Upravit rezervaci

en: Edit custom field
cs_CZ: Upravit vlastní pole

en: Edit custom notification
cs_CZ: Upravit vlastní upozornění

en: Edit customer
cs_CZ: Upravit zákazníka

en: Edit day off
cs_CZ: Upravit den volna

en: Edit employee
cs_CZ: Upravit pracovníka

en: Edit event
cs_CZ: Upravit akci

en: Edit event booking
cs_CZ: Upravit rezervaci akce

en: Edit location
cs_CZ: Upravit místo

en: Edit package
cs_CZ: Upravit balíček

en: Edit resource
cs_CZ: Upravit zdroj

en: Edit service
cs_CZ: Upravit službu

en: Edit special day
cs_CZ: Upravit mimořádný den

en: Edit table
cs_CZ: Upravit tabulku

en: Edit transaction
cs_CZ: Upravit transakci

en: Edit work hours
cs_CZ: Upravit pracovní dobu

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
cs_CZ: Efektivně spravujte zrušené objednávky tím, že zákazníkům umožníte přidat se na čekací listinu a ručně obsazovat nově uvolněné časové sloty.

en: Effortless management for every location
cs_CZ: Snadná správa pro každou pobočku

en: Effortless tax management for every booking
cs_CZ: Snadná správa daní pro každou rezervaci

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
cs_CZ: Snadno nastavujte a spravujte akce, které se opakují podle vámi zvoleného rozvrhu – nabízí flexibilitu, konzistenci a plynulý zážitek jak pro váš podnik, tak pro zákazníky.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
cs_CZ: Odstraňte manuální výpočty pomocí chytré automatizované daňové aplikace

en: Email Address
cs_CZ: Email

en: Email address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Email already exists with different name. Please check your name.
cs_CZ: Email je již přiřazen k jinému jménu. Prosím zkontrolujte zadané jméno.

en: Email copied to clipboard.
cs_CZ: E-mail zkopírován do schránky.

en: Email field is required
cs_CZ: Pole emailu je povinné

en: Email or Username
cs_CZ: Email nebo uživatelské jméno

en: Email with access link has been sent
cs_CZ: Email s přístupovým odkazem byl odeslán

en: Employee
cs_CZ: Pracovník

en: Employee Badge
cs_CZ: Štítek pracovníka

en: Employee Days off
cs_CZ: Dny volna pracovníka

en: Employee ID
cs_CZ: ID pracovníka

en: Employee Profile
cs_CZ: Profil pracovníka

en: Employee Selection
cs_CZ: Výběr pracovníka

en: Employee badges
cs_CZ: Štítek pracovníka

en: Employee badges management
cs_CZ: Správa štítků pracovníka

en: Employee calendar disconnected successfully
cs_CZ: Kalendář pracovníka byl úspěšně odpojen

en: Employee calendar has been updated successfully.
cs_CZ: Kalendář pracovníka byl úspěšně aktualizován.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
cs_CZ: Denní limit termínů pracovníka byl dosažen. Zvolte prosím jiný termín nebo pracovníka.

en: Employee days off
cs_CZ: Dny volna pracovníka

en: Employee description
cs_CZ: Popis pracovníka

en: Employee description popup
cs_CZ: Vyskakovací okno popisu pracovníka

en: Employee details
cs_CZ: Údaje o pracovníkovi

en: Employee dialog
cs_CZ: Dialog pracovníka

en: Employee email
cs_CZ: Email pracovníka

en: Employee filter
cs_CZ: Filtr pracovníka

en: Employee first name
cs_CZ: Jméno pracovníka

en: Employee full name
cs_CZ: Celé jméno pracovníka

en: Employee has been created.
cs_CZ: Pracovník byl vytvořen.

en: Employee has been deleted.
cs_CZ: Pracovník byl smazán.

en: Employee has been hidden.
cs_CZ: Pracovník byl skryt.

en: Employee has been updated.
cs_CZ: Pracovník byl aktualizován.

en: Employee information
cs_CZ: Informace pracovníka

en: Employee is now visible.
cs_CZ: Pracovník je nyní viditelný.

en: Employee last name
cs_CZ: Příjmení pracovníka

en: Employee name, email & phone
cs_CZ: Jméno, email a telefon pracovníka

en: Employee note
cs_CZ: Poznámka pracovníka

en: Employee note has been updated.
cs_CZ: Poznámka o pracovníkovi byla aktualizována.

en: Employee panel
cs_CZ: Panel pracovníka

en: Employee panel access link
cs_CZ: Odkaz na panel pracovníka

en: Employee panel page URL
cs_CZ: URL panelu pracovníka

en: Employee panel password
cs_CZ: Heslo panelu pracovníka

en: Employee password
cs_CZ: Heslo pracovníka

en: Employee phone
cs_CZ: Telefon pracovníka

en: Employee price
cs_CZ: Cena pracovníka

en: Employee profile
cs_CZ: Profil pracovníka

en: Employee selection
cs_CZ: Výběr pracovníka

en: Employee selection logic
cs_CZ: Logika výběru pracovníka

en: Employee setup
cs_CZ: Nastavení pracovníka

en: Employees
cs_CZ: Pracovníci

en: Empower your team with seamless integrations
cs_CZ: Umožněte svému týmu pracovat lépe díky integracím

en: Empty state
cs_CZ: Prázdný stav

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enable Amelia
cs_CZ: Povolit Amelii

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
cs_CZ: Povolit záložky v profilech

en: Enable Google Meet
cs_CZ: Povolit Google Meet

en: Enable Microsoft Teams
cs_CZ: Povolit Microsoft Teams

en: Enable Payment from Link
cs_CZ: Povolit platbu z odkazu

en: Enable auto-reply message
cs_CZ: Povolit automatickou odpověď

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům efektivně spravovat své termíny a akce. Přizpůsobte barvy a popisky, aby byl zážitek konzistentní s vaší značkou.

en: Enable guest booking
cs_CZ: Povolit rezervaci hosta

en: Enable integration with WooCommerce
cs_CZ: Povolit integraci s WooCommerce

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
cs_CZ: Umožněte rychlé bezkontaktní odbavení na akcích pomocí jedinečných QR kódů pro každou vstupenku.

en: Enable recurring event
cs_CZ: Povolit pravidelnou akci

en: Enable resource usage for a group booking
cs_CZ: Povolit použití zdrojů pro skupinovou rezervaci

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete, aby si zákazníci při rezervaci vybrali alespoň jeden doplněk. Můžete si také zvolit, kolik doplňků je požadováno.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud mají mít zákazníci možnost smazat si svůj profil (rezervace nebudou smazány).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud mají mít zákazníci možnost přeplánovat si vlastní rezervace.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete počítat využití množství zdrojů pro každou další osobu přidanou během rezervace.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete smazat tabulky, role, soubory a nastavení <br>při odinstalování pluginu Amelia

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete zahrnout Microsoft Teams do akce.

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud chcete, aby v průběhu rezervace délka kroku časového okna odpovídala délce služby

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete po potvrzení rezervace poslat ics soubor v emailu.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete u nepotvrzené rezervace poslat ics soubor v emailu.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete, aby pracovník dostával údaje z vlastních polí pouze od posledního zákazníka u skupinového termínu

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro přidání účastníků akce do událostí v kalendáři Google pracovníků.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro přidání účastníků události do událostí v Google kalendáři zaměstnanců.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro přidání účastníků akce do událostí v kalendáři Outlook pracovníků.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete vytvářet termíny se stavem nepotvrzeno.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro vytvoření prostorů pro termíny se stavem nepotvrzeno.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete v kalendářích zaměstnanců zobrazovat termíny se stavem nepotvrzeno.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, abyste zajistili, že zákazníci, kteří použijí existující e-mail nebo telefonní číslo, si zachovají stejné jméno a příjmení.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro zahrnutí času rezervy pro naplánované termíny do událostí v kalendáři Apple.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro zahrnutí času rezervy pro naplánované termíny do událostí v kalendáři Google.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro zahrnutí času rezervy pro naplánované termíny do událostí v kalendáři Outlook.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete, aby byla po rezervaci zaslána faktura zákazníkovi.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud chcete dostávat e-mail s připomenutím, když váš zůstatek SMS dosáhne nastaveného minima

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro opakování upozornění v definovaném intervalu.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
cs_CZ: Zaškrtněte pro použití tohoto vlastního pole jako lokalita v událostech kalendáře Google a Outlook, souborech ICS a událostech „Přidat do kalendáře“.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro zobrazení rezervačních časových oken v časovém pásmu zákazníka.

en: Enable to require a deposit payment.
cs_CZ: Zapněte pro požadování zálohy.

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: End Date
cs_CZ: Datum ukončení

en: End Time
cs_CZ: Čas ukončení

en: End Time Visibility:
cs_CZ: Zobrazení času konce:

en: End date
cs_CZ: Datum ukončení

en: End time
cs_CZ: Čas ukončení

en: Endpoint
cs_CZ: Konec

en: Ends
cs_CZ: Končí

en: Ends after
cs_CZ: Končí po

en: Ends on
cs_CZ: Končí

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
cs_CZ: Vylepšete rezervace pomocí nastavitelných štítků a posilte tak identitu své značky.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
cs_CZ: Zvyšte důvěru klientů tím, že u každé rezervace poskytnete přehledné a řádně zaznamenané údaje o platbě

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
cs_CZ: Posilujte loajalitu zákazníků tím, že je odměníte exkluzivními, personalizovanými nabídkami

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
cs_CZ: Zvyšte flexibilitu díky zákaznickým informacím připraveným pro marketingové nástroje nebo externí platformy

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
cs_CZ: Zlepšete zákaznickou zkušenost pomocí přehledných a intuitivních formulářů navržených podle potřeb vašeho podnikání

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
cs_CZ: Vylepšete zákaznický zážitek pomocí přizpůsobených doplňků, které přinášejí pohodlí a přidanou hodnotu

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
cs_CZ: Zajistěte správné účtování tím, že při každé transakci použijete odpovídající daňové sazby

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
cs_CZ: Zajistěte přesné účetnictví s přehlednými a uspořádanými finančními údaji

en: Enter, and re-enter your new password to continue
cs_CZ: Pro pokračování prosím zadejte a znovu zadejte své nové heslo

en: Enter Address
cs_CZ: Zadejte adresu

en: Enter Apple Calendar app specific password
cs_CZ: Zadejte heslo vygenerované pro aplikaci Apple Kalendář

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
cs_CZ: Zadejte iCloud ID pro Apple Kalendář

en: Enter E-Ticket details manually
cs_CZ: Zadat detaily e-vstupenky ručně

en: Enter Event Name
cs_CZ: Zadejte název akce

en: Enter a phone number, then press Enter to add
cs_CZ: Zadejte telefonní číslo a stiskněte Enter pro přidání

en: Enter booking ID
cs_CZ: Zadejte ID rezervace

en: Enter date of birth
cs_CZ: Zadejte datum narození

en: Enter email
cs_CZ: Zadejte email

en: Enter email, then press Enter to add
cs_CZ: Zadejte email, pak potvrďte klávesou Enter

en: Enter first name
cs_CZ: Zadejte jméno

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
cs_CZ: Zadejte URL stránky s kódem [ameliacustomerpanel], pokud ji zákazníkům chcete zasílat v upozorněních. Zadejte také zástupný text v upozornění, aby URL mohla být poslána.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
cs_CZ: Zadejte URL stránky s kódem [ameliaemployeepanel], pokud ji chcete zasílat pracovníkům v upozorněních.<br/>Zadejte také zástupný text v upozornění, aby URL mohla být poslána.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
cs_CZ: Zadejte konec, pokud používáte Mailgun z evropských zemí

en: Enter holiday or day off name
cs_CZ: Zadejte název svátku nebo dne volna

en: Enter last name
cs_CZ: Zadejte příjmení

en: Enter phone
cs_CZ: Zadejte telefon

en: Enter redirect URL
cs_CZ: Zadejte URL přesměrování

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
cs_CZ: Zadejte název události, který bude odeslán za účelem sledování.

en: Enter ticket code
cs_CZ: Zadejte kód vstupenky

en: Enter ticket code manually
cs_CZ: Zadejte kód vstupenky ručně

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
cs_CZ: Zadejte emailovou adresu vašeho účtu a my vám zašleme přístupový odkaz do emailu.

en: Enter your credentials to access your account.
cs_CZ: Zadejte své přihlašovací údaje pro přístup k účtu.

en: Enter your email
cs_CZ: Zadejte email

en: Enter your password
cs_CZ: Zadejte heslo

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error while generating CSV.
cs_CZ: Chyba při generování souboru CSV.

en: Estimated price
cs_CZ: Odhadovaná cena

en: Event
cs_CZ: Akce

en: Event Asc
cs_CZ: Akce vzestupně

en: Event Available
cs_CZ: Dostupná akce

en: Event Booking Details
cs_CZ: Podrobnosti o rezervaci akce

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
cs_CZ: Rezervace akce je shortcode, který umožní rezervovat vámi vytvořené akce v jednoduchém kalendáři akcí.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
cs_CZ: Rezervace akce je shortcode, který umožní rezervovat vámi vytvořené akce v jednoduchém seznamu.

en: Event Calendar Booking Form
cs_CZ: Rezervační formulář kalendáře akcí

en: Event Colors:
cs_CZ: Barvy akce:

en: Event Date and Time
cs_CZ: Datum a čas akce

en: Event Day
cs_CZ: Den akce

en: Event Desc
cs_CZ: Akce sestupně

en: Event Employee
cs_CZ: Pracovník akce

en: Event Ends
cs_CZ: Akce končí

en: Event Gallery:
cs_CZ: Galerie akce:

en: Event ID
cs_CZ: ID akce

en: Event Info
cs_CZ: Informace o akci

en: Event List Booking Form
cs_CZ: Rezervační formulář seznamu akcí

en: Event Location
cs_CZ: Místo akce

en: Event Starts
cs_CZ: Akce začíná

en: Event Status
cs_CZ: Stav akce

en: Event Subtotal
cs_CZ: Mezisoučet akce

en: Event Type
cs_CZ: Typ akce

en: Event available
cs_CZ: Akce k dispozici

en: Event booking has been created.
cs_CZ: Rezervace akce byla vytvořena.

en: Event booking has been deleted.
cs_CZ: Rezervace akce byla smazána.

en: Event booking has been updated.
cs_CZ: Rezervace akce byla aktualizována.

en: Event booking is unavailable
cs_CZ: Rezervace akce není k dispozici

en: Event calendar booking from
cs_CZ: Rezervační formulář kalendáře akcí

en: Event card
cs_CZ: Karta akce

en: Event date & time period
cs_CZ: Datum a čas období akce

en: Event date & time periods with Google Meet join links
cs_CZ: Data & časy akce s odkazy na připojení ke Google Meet

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
cs_CZ: Data & časy akce s odkazy na připojení k Microsoft Teams

en: Event date & time periods with Zoom join links
cs_CZ: Data & časy akce s odkazy na připojení k Zoomu

en: Event date & time periods with Zoom start links
cs_CZ: Data & časy akce s odkazy na zahájení Zoomu

en: Event date period
cs_CZ: Data období akce

en: Event date periods with Google Meet join links
cs_CZ: Data akce s odkazy na připojení ke Google Meet

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
cs_CZ: Data akce s odkazy na připojení k Microsoft Teams

en: Event date periods with Zoom join links
cs_CZ: Data akce s odkazy na připojení k Zoomu

en: Event date periods with Zoom start links
cs_CZ: Data akce s odkazy na zahájení Zoomu

en: Event deposit
cs_CZ: Záloha akce

en: Event description
cs_CZ: Popis akce

en: Event details
cs_CZ: Podrobnosti o akci

en: Event e-ticket
cs_CZ: E-vstupenka na akci

en: Event employee
cs_CZ: Pracovník akce

en: Event employees
cs_CZ: Pracovníci akce

en: Event end date
cs_CZ: Datum ukončení akce

en: Event end date & time
cs_CZ: Datum a čas ukončení akce

en: Event end time
cs_CZ: Čas ukončení akce

en: Event ends
cs_CZ: Akce končí

en: Event filter
cs_CZ: Filtr akce

en: Event gallery
cs_CZ: Galerie akce

en: Event has been canceled
cs_CZ: Akce byla zrušena

en: Event has been canceled.
cs_CZ: Akce byla zrušena.

en: Event has been created.
cs_CZ: Akce byla vytvořena.

en: Event has been deleted
cs_CZ: Ake byla smazána

en: Event has been deleted.
cs_CZ: Akce byla smazána.

en: Event has been hidden.
cs_CZ: Akce byla skryta.

en: Event has been opened
cs_CZ: Akce byla otevřena

en: Event has been opened.
cs_CZ: Akce byla otevřena.

en: Event has been saved
cs_CZ: Akce byla uložena

en: Event has been updated.
cs_CZ: Akce byla aktualizována.

en: Event info
cs_CZ: Informace o akci

en: Event initial start date
cs_CZ: Prvotní datum začátku akce

en: Event is now visible.
cs_CZ: Akce je nyní viditelná.

en: Event list booking from
cs_CZ: Rezervační formulář seznamu akcí od

en: Event location
cs_CZ: Místo akce

en: Event name
cs_CZ: Název akce

en: Event price
cs_CZ: Cena akce

en: Event slots capacity
cs_CZ: Kapacita slotů akce

en: Event space name
cs_CZ: Název prostoru akce

en: Event start date
cs_CZ: Datum zahájení akce

en: Event start date & time
cs_CZ: Datum a čas zahájení akce

en: Event start date and time
cs_CZ: Datum a čas zahájení akce

en: Event start time
cs_CZ: Čas zahájení akce

en: Event starts
cs_CZ: Akce začíná

en: Event status
cs_CZ: Status akce

en: Event ticketing
cs_CZ: Vstupenky na akci

en: Event tickets
cs_CZ: Vstupenky akce

en: Event title
cs_CZ: Název akce

en: Event title and description
cs_CZ: Název a popis akce

en: Event type
cs_CZ: Typ akce

en: Events
cs_CZ: Akce

en: Events Available
cs_CZ: Dostupné akce

en: Events Calendar
cs_CZ: Kalendář akcí

en: Events List
cs_CZ: Seznam akcí

en: Events List Booking
cs_CZ: Rezervační formulář seznamu akcí

en: Events available
cs_CZ: Akce k dispozici

en: Events calendar
cs_CZ: Kalendář akcí

en: Events custom pricing
cs_CZ: Vlastní ceník akcí

en: Events list
cs_CZ: Seznam akcí

en: Events list view
cs_CZ: Zobrazení seznamu akcí

en: Events pricing
cs_CZ: Ceník akcí

en: Events setup
cs_CZ: Nastavení akcí

en: Events waiting list
cs_CZ: Čekací listina akcí

en: Every
cs_CZ: Každý

en: Every:
cs_CZ: Každý:

en: Every Day until
cs_CZ: Každý den do

en: Exclude Taxes
cs_CZ: Bez daně

en: Expand all
cs_CZ: Rozbalit vše

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
cs_CZ: Rozšiřte svou kapacitu přidáním tolika pracovníků, kolik vaše firma potřebuje

en: Expiration date
cs_CZ: Datum expirace

en: Expired
cs_CZ: Expirováno

en: Expires after
cs_CZ: Vyprší po

en: Expires at
cs_CZ: Vyprší

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
cs_CZ: Exportujte všechny záznamy transakcí ze stránky Finance pro snadné účetnictví, vyrovnání nebo sdílení s vašimi finančními nástroji.

en: Export appointment data with ease
cs_CZ: Exportujte snadno data termínu

en: Export bookings
cs_CZ: Exportovat rezervace

en: Express Account
cs_CZ: Expresní účet

en: Express account capabilities
cs_CZ: Možnosti expresního účtu

en: Extra
cs_CZ: Doplněk

en: Extra:
cs_CZ: Doplněk:

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
cs_CZ: Maximální počet dalších osob nesmí překročit kapacitu čekací listiny

en: Extra people limit must be 0 or greater
cs_CZ: Limit pro další osoby musí být 0 nebo vyšší

en: Extras
cs_CZ: Doplňky

en: Extras Cost:
cs_CZ: Cena doplňků:

en: Extras Description
cs_CZ: Popis doplňků

en: Extras Duration
cs_CZ: Trvání doplňku

en: Extras Heading
cs_CZ: Nadpis Doplňky

en: Extras Subtotal
cs_CZ: Mezisoučet doplňků

en: Extras are included in the deposit amount.
cs_CZ: Doplňky jsou zahrnuty v částce zálohy.

en: Extras are not included in the deposit amount.
cs_CZ: Doplňky nejsou zahrnuty v částce zálohy.

en: Extras available
cs_CZ: Dostupné doplňky

en: Extras cost:
cs_CZ: Cena Extras:

en: Extras subtotal
cs_CZ: Mezisoučet doplňků

en: Extras total price
cs_CZ: Celková cena za doplňky

en: Failed
cs_CZ: Selhalo

en: Failed to access camera. Please try again.
cs_CZ: Nepodařilo se připojit k fotoaparátu. Zkuste to znovu.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst podrobnosti o termínu. Zkuste to znovu později.

en: Failed to load package details. Please try again later.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst podrobnosti o balíčku. Zkuste to znovu později.

en: Failed to reorder packages.
cs_CZ: Nepodařilo se změnit pořadí balíčků.

en: Failed to reorder services.
cs_CZ: Změna pořadí služeb se nezdařila.

en: Failed to send invoice.
cs_CZ: Nepodařilo se odeslat fakturu.

en: Failed to send test SMS.
cs_CZ: Odeslání testovací SMS selhalo.

en: Failed to send test WhatsApp message.
cs_CZ: Odeslání testovací zprávy WhatsApp selhalo.

en: Failed to send test email.
cs_CZ: Odeslání testovacího emailu selhalo.

en: Failed to update category positions.
cs_CZ: Nepodařilo se aktualizovat pozice kategorií.

en: Features
cs_CZ: Vlastnosti

en: Features & Integrations
cs_CZ: Vlastnosti & Integrace

en: Female
cs_CZ: Žena

en: Field Order
cs_CZ: Objednávka

en: Field order
cs_CZ: Pořadí polí

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
cs_CZ: Pořadí polí, povinná pole, popisky a volby zobrazení

en: Fifth
cs_CZ: Pátý

en: Filled
cs_CZ: Vyplněné

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Filter by Employee
cs_CZ: Filtrovat podle pracovníka

en: Filter by Location
cs_CZ: Filtrovat podle místa

en: Filter by employee
cs_CZ: Filtrovat podle pracovníka

en: Filter by location
cs_CZ: Filtrovat podle místa

en: Filterable Field:
cs_CZ: Filtrovatelné pole:

en: Filters
cs_CZ: Filtry

en: Filters block
cs_CZ: Blok filtrů

en: Find Attendees
cs_CZ: Najít účastníky

en: Finish
cs_CZ: Konec

en: Finish Button Type
cs_CZ: Typ tlačítka Dokončit

en: First
cs_CZ: První

en: First Name:
cs_CZ: Jméno:

en: First and last names must be in two separate fields.
cs_CZ: Jméno a příjmení musí být uvedeny ve dvou samostatných polích.

en: First booking only
cs_CZ: Pouze první rezervace

en: First name
cs_CZ: Jméno

en: First {day}
cs_CZ: První {day}

en: Fixed
cs_CZ: Pevný

en: Fixed amount
cs_CZ: Pevná částka

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
cs_CZ: Přizpůsobitelné možnosti slev vám umožňují zadat vlastní částky nebo úplně zrušit cenu

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
cs_CZ: Flexibilní cenová politika vám umožňuje nastavit pevnou cenu balíčku a nabízet atraktivní slevy

en: Follow up
cs_CZ: Následná aktivita

en: Font
cs_CZ: Písmo

en: Font URL
cs_CZ: URL písma

en: Font family
cs_CZ: Rodina písma

en: Fonts
cs_CZ: Písmo

en: Fonts and colors
cs_CZ: Písma a barvy

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: Footer buttons
cs_CZ: Tlačítka zápatí

en: Footer content
cs_CZ: Obsah zápatí

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
cs_CZ: Pro několikanásobný výběr: podržte CTRL / Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
cs_CZ: Aby toto pole fungovalo správně, přidejte klíč API služby Google Maps v obecném nastavení. Jinak bude fungovat jako jednoduché textové pole.

en: Forgot Password?
cs_CZ: Zapomenuté heslo?

en: Forgot password?
cs_CZ: Zapomenuté heslo?

en: Forgot your password?
cs_CZ: Zapomněli jste heslo?

en: Form
cs_CZ: Formulář

en: Form Flow
cs_CZ: Tok formuláře

en: Form colors
cs_CZ: Barvy formulářů

en: Forms
cs_CZ: Formuláře

en: Fourth
cs_CZ: Čtvrtý

en: Fourth {day}
cs_CZ: Čtvrtý {day}

en: Free
cs_CZ: Zdarma

en: Fri
cs_CZ: Pá

en: Friday
cs_CZ: Pátek

en: From
cs_CZ: Od

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
cs_CZ: Frontendový rezervační katalog je zkrácený kód, který umožní zobrazit služby ve formě katalogu

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
cs_CZ: Front endový rezervační katalog je shortcode který umožní zobrazit vaše služby jako katalog

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
cs_CZ: Front-endové vyhledávání rezervací je shortcode který umožní zákazníkům vyhledávat rezervace pomocí několika filtrů, takže mohou najít nejlepší termín pro své potřeby.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
cs_CZ: Front-endový panel zákazníka je shortcode který umožní zákazníkům upravovat jejich rezervace a profilové informace.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
cs_CZ: Front-endový panel zaměstnance je shortcode který umožní zaměstnancům upravovat jejich rezervace a profilové informace.

en: Front-end customer panel
cs_CZ: Front-endový panel zákazníka

en: Front-end employee panel
cs_CZ: Front-endový panel pracovníka

en: Full
cs_CZ: Obsazeno

en: Full events
cs_CZ: Obsazené akce

en: Fully booked
cs_CZ: Plně obsazeno

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
cs_CZ: GSM (standardní latinka) segmenty obsahují 160 znaků, zatímco UCS-2 (non-GSM - cyrilice, emoji, nestandardní symboly) obsahují 70 znaků atd.

en: Gallery
cs_CZ: Galerie

en: Gender
cs_CZ: Pohlaví

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
cs_CZ: Pohlaví je třeba uvést jako 'muž' nebo 'žena'.

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Generate
cs_CZ: Vytvořit

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
cs_CZ: Automaticky vytvářejte faktury k rezervacím pro plynulé platby a zlepšení zákaznického zážitku.

en: Generate payment links
cs_CZ: Generovat platební odkazy

en: Get in Touch
cs_CZ: Kontaktujte nás

en: Get in touch
cs_CZ: Kontaktujte nás

en: Global Settings
cs_CZ: Obecné nastavení

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
cs_CZ: Obecné nastavení se uplatní pouze pro formulář kalendáře akcí a vyhledávání, pro úpravu ostatních rezervačních formulářů použijte nastavení vpravo.

en: Go Back
cs_CZ: Zpět

en: Go back
cs_CZ: Vrátit se

en: Go to Catalog form
cs_CZ: Jít na Katalogový formulář

en: Go to Custom Fields
cs_CZ: Přejít na Informace/vlastní pole

en: Go to Notifications
cs_CZ: Přejít na Upozornění

en: Go to Step-by-step form
cs_CZ: Jít na Formulář krok za krokem

en: Google/Outlook location
cs_CZ: Místo Google/Outlook

en: Google Analytics setup
cs_CZ: Nastavení Google Analytics

en: Google Calendar
cs_CZ: Kalendář Google

en: Google Calendar & Google Meet
cs_CZ: Google kalendář & Google Meet

en: Google Calendar setup
cs_CZ: Nastavení kalendáře Google

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
cs_CZ: Google Maps se nepodařilo načíst. Zkontrolujte svůj API klíč a omezení.

en: Google Meet Link
cs_CZ: Odkaz na Google Meet

en: Google Meet join link
cs_CZ: Odkaz Google Meet

en: Google Meet link
cs_CZ: Odkaz na Google Meet

en: Google Meet setup
cs_CZ: Nastavení Google Meet

en: Green
cs_CZ: Zelená

en: Grid view
cs_CZ: Dlaždicové zobrazení

en: Group Ticket
cs_CZ: Skupinová vstupenka

en: Group appointment details
cs_CZ: Podrobnosti o skupinovém termínu

en: Group booking
cs_CZ: Skupinová rezervace

en: Group booking export format
cs_CZ: Formát exportu skupinových rezervací

en: Group event details
cs_CZ: Podrobnosti o skupinové akci

en: Group ticket has already been scanned
cs_CZ: Skupinová vstupenka už byla naskenována

en: Grow your team with unlimited employee management
cs_CZ: Rozšiřujte tým díky neomezené správě pracovníků

en: Gyms
cs_CZ: Tělocvičny

en: HTML Mode
cs_CZ: HTML mód

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
cs_CZ: Při přepínání mezi režimy může být formátování HTML přepsáno formátováním prostého textu.

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

en: Heading
cs_CZ: Nadpis

en: Heading Text Color
cs_CZ: Barva nadpisu

en: Heading content
cs_CZ: Obsah nadpisu

en: Heading title
cs_CZ: Název nadpisu

en: Healthcare
cs_CZ: Zdravotnické služby

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
cs_CZ: Zde připojíte svůj kalendář Apple,<br/>takže jakmile je termín naplánován, <br/>automaticky se přidá do kalendáře dle Vaší volby.

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
cs_CZ: Zde se nastavte jako organizátor Google/Outlook akce.<br> Jinak budete přirazen jako pracovník a přidán jako host akce

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
cs_CZ: Zde zvolte produkt, který bude použitý pro integraci WooCommerce.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
cs_CZ: Zde propojíte pracovníka s kalendářem Apple,<br/>takže jakmile je termín naplánován, <br/>automaticky se přidá do jeho kalendáře.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
cs_CZ: Zde propojíte pracovníka s kalendářem Outlook,<br/>takže jakmile je termín naplánován, <br/>automaticky se přidá do jeho kalendáře.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
cs_CZ: Zde zadejte jazyky, které chcete mít v pluginu pro překlad dynamických proměnných (názvy, popisy, upozornění).

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
cs_CZ: Zde definujte typ poplatku, který bude použit pro pracovníky s účtem „Stripe Connected Account“.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
cs_CZ: Zde vyplňte další emailové adresy, na které budou odesílány všechna upozornění. Pro přidání stiskněte Enter.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
cs_CZ: Zde vyplňte další emailové adresy, na které budou odesílány všechny SMS. Pro přidání stiskněte Enter.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
cs_CZ: Zde zvolte uživatele Zoomu,<br/> takže když je rezervace naplánována,<br/>Zoom meeting se vytvoří automaticky.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
cs_CZ: U této služby jsou v nabídce také speciální balíčky, podívejte se na ně!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
cs_CZ: Ahoj, děkujeme, %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
cs_CZ: Zdraví <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Děkuji, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
cs_CZ: Skryto

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Hide Employee Profile
cs_CZ: Skrýt profil pracovníka

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
cs_CZ: Skrýt WooCommerce košík, pokud je cena 0

en: Hide coupon
cs_CZ: Skrýt slevový kód

en: Hide employee
cs_CZ: Skrýt pracovníka

en: Hide event
cs_CZ: Skrýt akci

en: Hide location
cs_CZ: Skrýt místo

en: Hide locked features
cs_CZ: Skrýt zamknuté vlastnosti

en: Hide package
cs_CZ: Skrýt balíček

en: Hide resource
cs_CZ: Skrýt zdroj

en: Hide service
cs_CZ: Skrýt službu

en: Hide tax
cs_CZ: Skrýt daň

en: Hide tips & suggestions
cs_CZ: Skrýt tipy & návrhy

en: Higher price background
cs_CZ: Pozadí Vyšší cena

en: Higher price text
cs_CZ: Text Vyšší cena

en: Highest price
cs_CZ: Nejvyšší cena

en: Host link
cs_CZ: Odkaz na hostitele

en: Hosted by:
cs_CZ: Organizuje:

en: Hour
cs_CZ: Hodina

en: Hours
cs_CZ: Hodin

en: How many attendees do you want to book event for?
cs_CZ: Pro kolik účastníků chcete akci rezervovat?

en: How many people are coming?
cs_CZ: Kolik osob přijde?

en: How to
cs_CZ: Jak na

en: How to get your
cs_CZ: Jak získat své

en: ID Asc
cs_CZ: ID vzestupně

en: ID Desc
cs_CZ: ID sestupně

en: I want to pay full amount
cs_CZ: Chci zaplatit celou částku

en: Identify country code by user's IP address
cs_CZ: Identifikovat kód země podle IP adresy

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
cs_CZ: Pokud jsou u služby/akce zakázány všechny platební metody, použije se výchozí platební metoda.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
cs_CZ: Pokud vypnuto, cena zůstane stejná bez ohledu na to, kolik osob je zahrnuto do skupinové rezervace.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
cs_CZ: Pokud povoleno, zákazníci mohou dokončit platbu pomocí odkazu v e-mailových upozorněních nebo prostřednictvím zákaznického panelu.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
cs_CZ: Pokud povoleno, nebude pro zvolené akce odesláno výchozí upozornění.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
cs_CZ: Pokud povoleno, nebude pro zvolené služby odesláno výchozí upozornění.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
cs_CZ: Pokud neplatné, ostatní hodnoty se přeskočí a neimportují.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
cs_CZ: Pokud toto pole necháte prázdné, všechny přílohy se budou ukládat do výchozího adresáře Wordpressu pro nahrávání.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
cs_CZ: Pokud má více zákazníků stejnou e-mailovou adresu, bude importován pouze první z nich.

en: If this is disabled, your front-end customers won't be able to book appointment with Pending status above the maximum capacity. Once the maximum capacity is reached appointment will close and time slot will become unavailable.
cs_CZ: Pokud vypnete tuto volbu, zákazníci nemůžou provádět rezervace se stavem Nepotvrzeno nad maximální limit kapacity služby. Po překročení maximální kapacitym se termín uzavře a časový slot nebude k dispozici.

en: If this is disabled, your front-end customers won't be able to submit a booking unless they fill in the minimum service capacity, but once they book for any capacity above minimum, the time slot will become unavailable for booking for others. If enabled, multiple customers will be able to book the same time slot, without having to fill in the minimum capacity.
cs_CZ: Pokud vypnete tuto volbu, zákazník nemůže provést rezervaci, pokud nenaplní minimální kapacitu služby (v jedné rezervaci). Pokud ale rezervuje alespoň minimální kapacitu, časový slot se uzavře a bude nedostupný pro ostatní zákazníky. Pokud povolíte tuto volbu, může zákazník provést rezervaci pod minimální kapacitu služby.

en: If this option is disabled, the employee will only be available for booking through the back-end
cs_CZ: Pokud vypnuto, bude pracovník k dispozici pro rezervaci pouze v administraci.

en: If this option is disabled, the service will be bookable only from the back end.
cs_CZ: Pokud vypnuto, bude služba k dispozici pro rezervaci pouze v administraci.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
cs_CZ: Pokud povolíte tuto volbu, zákazníci budou moci platit prostřednictvím emailu nebo v panelu zákazníka.

en: If this option is enabled time slots will be shown with included service buffer time.
cs_CZ: Pokud povolíte tuto volbu, časové úseky budou obsahovat i časovou rezervu pro službu.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
cs_CZ: Pokud vypnete tuto volbu, plugin spočítá čas<br> pro uzavření rezervací na základě vybraného času první akce

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
cs_CZ: Pokud vypnete tuto volbu, plugin spočítá čas<br> pro otevření rezervací na základě vybraného času první akce

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
cs_CZ: Pokud nezaškrtnuto, plugin vypočítá čas ukončení rezervací na základě času nastaveného pro první akci.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
cs_CZ: Pokud nezaškrtnuto, plugin vypočítá čas otevření rezervací na základě času nastaveného pro první akci.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
cs_CZ: Pokud jste ze země, kde se platí DPH nebo GST, k vaší transakci se připočte příslušná daň.

en: If you are the admin of this page, see how to
cs_CZ: Pokud jste správce této stránky, podívejte se, jak

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
cs_CZ: Pokud vypnete tuto volbu, zákazníci si budou moci zobrazit panel zákazníka na URL odkazu, který jim bude zaslán na email.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
cs_CZ: Pokud povolíte tuto možnost, správce bude moci rezervovat termín kdykoli (pracovní doba, mimořádné pracovní dny a dny volna všech pracovníků budou ignorovány).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
cs_CZ: Pokud povolíte tuto možnost, správce bude moci rezervovat termín přes jiný termín nebo během něj.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
cs_CZ: Pokud povolíte tuto volbu, pokaždé, když nový zákazník provede rezervaci, bude mu založen Amelia zákaznický účet a zaslán email s přihlašovacími údaji.

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Image Color
cs_CZ: Barva obrázku

en: Image thumbs
cs_CZ: Náhledy obrázku

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Import Failed
cs_CZ: Import se nezdařil

en: Import Partially Successful
cs_CZ: Import částečně úspěšný

en: Import Rules
cs_CZ: Importovat pravidla

en: Import successful
cs_CZ: Import úspěšný

en: Importing customers
cs_CZ: Právě importujeme zákazníky

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
cs_CZ: Zvyšte přesnost a profesionalitu pomocí konzistentního a přehledného formátování fakturace

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
cs_CZ: Zvyšte možnosti výběru pro klienty tím, že jim dovolíte objednat se u zaměstnance, který jim nejvíce vyhovuje

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
cs_CZ: Zvyšte pohodlí zákazníků tím, že nabídnete předvídatelné a snadno rezervovatelné služby opakujících se rezervací

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
cs_CZ: Zvyšte možnosti výběru pro klienty tím, že jim dovolíte objednat se na pobočku, která jim nejvíce vyhovuje

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
cs_CZ: Zvyšte přesnost reportování díky okamžitému přístupu k úplným datům o termínech

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
cs_CZ: Zlepšená zákaznická retence, protože se zákazníci vracejí, aby využili zbývající sezení ve svém balíčku

en: In Package
cs_CZ: V balíčku

en: In package
cs_CZ: V balíčku

en: Incl. VAT
cs_CZ: Vč. DPH

en: Include Taxes
cs_CZ: Zahrnuje daně

en: Include buffer time in calendar events
cs_CZ: Zahrnout čas přípravy do akcí v kalendáři

en: Include in invoice
cs_CZ: Zobrazit ve faktuře

en: Include service buffer time in time slots
cs_CZ: Zahrnout čas přípravy do časových oken

en: Incorrect email or password
cs_CZ: Neplatný email nebo heslo

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
cs_CZ: Zvyšte konverze motivací zákazníků atraktivními, časově omezenými nabídkami

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
cs_CZ: Zvyšte příjmy tím, že zákazníky povzbudíte k nákupu dalších služeb nebo produktů

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
cs_CZ: Zvyšte objem prodeje tím, že zákazníky pobídnete k rezervaci více termínů najednou

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
cs_CZ: Zobrazuje počet nových a vracejících se zákazníků<br/>pro vybrané období.

en: Industries
cs_CZ: Průmysl

en: Info
cs_CZ: Informace

en: Initial end date & time of the event
cs_CZ: Prvotní datum a čas akce

en: Initial end date of the event
cs_CZ: Prvotní datum ukončení akce

en: Initial end time of the event
cs_CZ: Prvotní čas ukončení akce

en: Initial start date & time of the event
cs_CZ: Prvotní datum a čas zahájení akce

en: Initial start time of the event
cs_CZ: Prvotní čas zahájení akce

en: Input Color
cs_CZ: Barva vstupu

en: Input Text Color
cs_CZ: Barva textu vstupu

en: Input field
cs_CZ: Vstupní pole

en: Input fields
cs_CZ: Vstupní pole

en: Insert Amelia Booking Shortcode
cs_CZ: Vložit Amelia shortcode

en: Insert pending appointments
cs_CZ: Vložit nepotvrzené termíny

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
cs_CZ: Propojete s WooCommerce a získejte pokročilé e‑commerce možnosti.

en: Integrations
cs_CZ: Integrace

en: Interested in unlocking this feature?
cs_CZ: Máte zájem o odemknutí této funkce?

en: Invoice
cs_CZ: Faktura

en: Invoice #
cs_CZ: Faktura #

en: Invoice #{count}
cs_CZ: Faktura #{count}

en: Invoice Format
cs_CZ: Formát faktury

en: Invoice Number Asc
cs_CZ: Číslo faktury vzestupně

en: Invoice Number Desc
cs_CZ: Číslo faktury sestupně

en: Invoice date
cs_CZ: Datum faktury

en: Invoice details
cs_CZ: Detaily faktury

en: Invoice has been sent.
cs_CZ: Faktura byla odeslána.

en: Invoice not found.
cs_CZ: Faktura nenalezena.

en: Invoice total
cs_CZ: Faktura celkem

en: Invoices
cs_CZ: Faktury

en: Invoices setup
cs_CZ: Nastavení faktur

en: Issued
cs_CZ: Vydáno

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
cs_CZ: Zdá se, že v tuto chvíli nejsou k balíčkům přiřazeny žádné dostupné nebo viditelné služby.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
cs_CZ: Zdá se, že zde nejsou žádní pracovníci nebo služby anebo žádní pracovníci přiřazení ke službám.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
cs_CZ: Vypadá to že Envato API je zaneprázdněn (zkuste znovu) nebo nemáte validní nákup licence Amelia

en: Item
cs_CZ: Položka

en: Item status
cs_CZ: Stav položky

en: Jane Doe
cs_CZ: Jana Nováková

en: John Doe
cs_CZ: Josef Novák

en: Join
cs_CZ: Připojit se

en: Join Google Meeting
cs_CZ: Připojit se ke schůzce Google

en: Join Space
cs_CZ: Připojit se k Space

en: Join With Microsoft Teams
cs_CZ: Připojit se s Microsoft Teams

en: Join Zoom
cs_CZ: Připojit se k Zoom

en: Join Zoom Meeting
cs_CZ: Připojit se ke schůzce Zoom

en: Join link
cs_CZ: Odkaz pro připojení

en: Join waiting list
cs_CZ: Přihlásit se na čekací listinu

en: Join with Google Meet
cs_CZ: Připojit se s Google Meet

en: Join with Microsoft Teams
cs_CZ: Připojit se s Microsoft Teams

en: Keep Individual
cs_CZ: Zachovat individuální

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
cs_CZ: Udržujte zákazníky a zaměstnance informované tím, že jim budete posílat upozornění na termíny a akce přímo přes WhatsApp – vyberte si z předdefinovaných zpráv nebo si vytvořte vlastní pro osobní přístup.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
cs_CZ: Udržujte všechny v obraze pomocí naplánovaných připomínek, které snižují počet neomluvených absencí a mýlku

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
cs_CZ: Udržujte operace v souladu s jednotným nastavením, dostupností a řízením zdrojů

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
cs_CZ: Udržujte data přehledná a smysluplná díky strukturovaným polím, která sjednocují informace, jež sbíráte

en: Label
cs_CZ: Popisek

en: Label name
cs_CZ: Název popisku

en: Labels
cs_CZ: Popisky

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Languages
cs_CZ: Jazyky

en: Last
cs_CZ: Poslední

en: Last Booking Asc
cs_CZ: Poslední rezervace vzestupně

en: Last Booking Desc
cs_CZ: Poslední rezervace sestupně

en: Last Name:
cs_CZ: Příjmení:

en: Last booking
cs_CZ: Poslední rezervace

en: Last name
cs_CZ: Příjmení

en: Last on {date}
cs_CZ: Naposledy {date}

en: Latitude
cs_CZ: Zeměpisná šířka

en: Layout
cs_CZ: Rozvržení

en: Layout & Inputs
cs_CZ: Rozvržení & vstupy

en: Layout and labels options
cs_CZ: Volby rozvržení a popisků

en: Learn More
cs_CZ: Dozvědět se více

en: Learn more
cs_CZ: Dozvědět se více

en: Left to pay
cs_CZ: Zbývá zaplatit

en: Less options
cs_CZ: Méně voleb

en: Lesson Space Links
cs_CZ: Odkazy Lesson Space

en: Lesson Space link to join space
cs_CZ: Odkaz Lesson space pro připojení k prostoru

en: Lesson Space setup
cs_CZ: Nastavení Lesson Space

en: Light Theme
cs_CZ: Světlé téma

en: Limit additional people
cs_CZ: Omezit počet dalších osob

en: Limit appointments per customer
cs_CZ: Omezit počet rezervací na zákazníka

en: Limit appointments per employee
cs_CZ: Omezit počet rezervací na pracovníka

en: Limit events per customer
cs_CZ: Omezit počet akcí na zákazníka

en: Limit package purchases per customer
cs_CZ: Omezit počet nákupů balíčků na zákazníka

en: Limit per customer
cs_CZ: Limit na zákazníka

en: Limit the additional number of people
cs_CZ: Omezit dodatečný počet osob

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
cs_CZ: Omezit počet lidí, které může jeden zákazník přidat během rezervace

en: Link copied to clipboard.
cs_CZ: Odkaz zkopírován do schránky.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
cs_CZ: Propojte tohoto zákazníka s uživatelem WordPress, aby se mohl přihlásit a zobrazit si své rezervace v administraci.

en: Linked
cs_CZ: Propojeno

en: List
cs_CZ: Seznam

en: List (default)
cs_CZ: Seznam (výchozí)

en: List layout
cs_CZ: Rozvržení seznamu

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
cs_CZ: Seznam termínů se změnil. Zkontrolujte a potvrďte změny tlačítkem uložit.

en: List view
cs_CZ: Zobrazení seznamu

en: Load booking form manually
cs_CZ: Načíst rezervační formulář ručně

en: Load page
cs_CZ: Načíst stránku

en: Loading...
cs_CZ: Načítám...

en: Local Time
cs_CZ: Místní čas

en: Local Time:
cs_CZ: Místní čas:

en: Local time
cs_CZ: Místní čas

en: Local time:
cs_CZ: Místní čas:

en: Location
cs_CZ: Místo

en: Location:
cs_CZ: Místo:

en: Location 1
cs_CZ: Místo 1

en: Location ID
cs_CZ: ID lokality

en: Location Input Field
cs_CZ: Vstupní pole místa

en: Location Selection
cs_CZ: Výběr místa

en: Location WP Hooks
cs_CZ: WP Hooks místa

en: Location address
cs_CZ: Adresa místa

en: Location description
cs_CZ: Popis místa

en: Location details
cs_CZ: Podrobnosti o místě

en: Location filter
cs_CZ: Filtr místa

en: Location has been added.
cs_CZ: Místo bylo přidáno.

en: Location has been deleted.
cs_CZ: Místo bylo smazáno.

en: Location has been hidden.
cs_CZ: Místo bylo skryto.

en: Location has been updated.
cs_CZ: Místo bylo aktualizováno.

en: Location information
cs_CZ: Informace o místě

en: Location is now visible.
cs_CZ: Místo je nyní viditelné.

en: Location latitude
cs_CZ: Zeměpisná šířka

en: Location longitude
cs_CZ: Zeměpisná délka

en: Location name
cs_CZ: Název místa

en: Location phone
cs_CZ: Telefon místa

en: Location selection
cs_CZ: Výběr místa

en: Locations
cs_CZ: Místa

en: Locations must be active and have card processing enabled
cs_CZ: Místa musí být aktivní a mít povoleno zpracování karet

en: Locations setup
cs_CZ: Nastavení míst

en: Log In
cs_CZ: Přihlásit se

en: Log out
cs_CZ: Odhlásit se

en: Login
cs_CZ: Přihlásit

en: Logout
cs_CZ: Odhlásit

en: Longitude
cs_CZ: Zeměpisná délka

en: Lower price background
cs_CZ: Pozadí Nižší cena

en: Lower price text
cs_CZ: Text Nižší cena

en: Lowest price
cs_CZ: Nejnižší cena

en: Mail service
cs_CZ: Emailová služba

en: Mailchimp List
cs_CZ: Seznam Mailchimpu

en: Mailchimp setup
cs_CZ: Nastavení Mailchimp

en: Mailgun Domain
cs_CZ: Doména Mailgun

en: Main category button
cs_CZ: Tlačítko hlavní kategorie

en: Main content
cs_CZ: Hlavní obsah

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
cs_CZ: Udržujte konzistentní plánování s přizpůsobitelnými frekvencemi a vzory

en: Make extra mandatory
cs_CZ: Udělat doplněk povinným

en: Male
cs_CZ: Muž

en: Manage badges
cs_CZ: Nastavení štítků

en: Manage bookings
cs_CZ: Spravovat rezervace

en: Manage company days off
cs_CZ: Spravovat dny volna společnosti

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
cs_CZ: Pro efektivní řešení zrušených rezervací akce umožněte zákazníkům zapsat se na čekací listiny a ručně obsazujte volná místa.

en: Manage languages
cs_CZ: Spravovat jazyky

en: Manage personal schedule
cs_CZ: Spravovat osobní rozvrh

en: Manage shared resources with ease
cs_CZ: Spravovat snadno sdílené zdroje

en: Managing assigned services
cs_CZ: Spravovat přidělené služby

en: Managing packages
cs_CZ: Spravovat balíčky

en: Mandatory Field:
cs_CZ: Povinné pole:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
cs_CZ: Přiřaďte uživatele WordPress pracovníkovi a dejte mu přístup k jeho termínům v administraci pluginu.

en: Max. Capacity
cs_CZ: Max. kapacita

en: Max Capacity Asc
cs_CZ: Maximální kapacita vzestupně

en: Max Capacity Desc
cs_CZ: Maximální kapacita sestupně

en: Maximum Quantity:
cs_CZ: Maximální počet:

en: Maximum allowed spots
cs_CZ: Maximální počet míst

en: Maximum bookings allowed
cs_CZ: Maximální povolený počet rezervací

en: Maximum bookings reached
cs_CZ: Maximální kapacita rezervací naplněna

en: Maximum capacity
cs_CZ: Maximální kapacita

en: Maximum capacity is reached
cs_CZ: Maximální kapacita naplněna

en: Maximum number of events returned
cs_CZ: Maximální počet vrácených akcí

en: Maximum number of places is
cs_CZ: Maximální počet míst je

en: Maximum quantity
cs_CZ: Maximální počet

en: Maximum spots
cs_CZ: Maximální počet míst

en: Maximum usage per customer
cs_CZ: Maximální počet použití na zákazníka

en: Measurement ID
cs_CZ: ID měření

en: Meeting agenda
cs_CZ: Agenda schůzky

en: Meeting title
cs_CZ: Název schůzky

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Message content
cs_CZ: Obsah zprávy

en: Message template
cs_CZ: Šablona zprávy

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
cs_CZ: Zprávy odeslané přes WhatsApp nemají možnost odpovědi, proto doporučujeme nastavit zprávu „Automatická odpověď“

en: Meta Pixel setup
cs_CZ: Nastavení Meta Pixel

en: Method
cs_CZ: Metoda

en: Microsoft Teams Link
cs_CZ: Odkaz Microsoft Teams

en: Microsoft Teams join link
cs_CZ: Odkaz pro připojení přes Microsoft Teams

en: Microsoft Teams setup
cs_CZ: Nastavení Microsoft Teams

en: Min. Capacity
cs_CZ: Min. kapacita

en: Minimum bookings required
cs_CZ: Minimální počet rezervací

en: Minimum capacity
cs_CZ: Minimální kapacita

en: Minimum number of attendees
cs_CZ: Minimální počet účastníků

en: Minimum number of bookings
cs_CZ: Minimální počet rezervací

en: Minimum number of required extras
cs_CZ: Minimální počet požadovaných doplňků

en: Minimum of attendees
cs_CZ: Minimální počet účastníků

en: Minimum of bookings
cs_CZ: Minimální počet rezervací

en: Minimum required extras
cs_CZ: Minimální počet doplňků

en: Minimum required extras:
cs_CZ: Minimální počet doplňků:

en: Minimum time required before booking
cs_CZ: Minimální čas před rezervací termínu

en: Minimum time required before canceling
cs_CZ: Minimální čas před zrušením rezervace

en: Minimum time required before rescheduling
cs_CZ: Minimální čas před přesunutím termínu

en: Minutes
cs_CZ: Minuty

en: Missing required fields:
cs_CZ: Chybějící povinná pole:

en: Mobile menu
cs_CZ: Mobilní menu

en: Mollie payment link
cs_CZ: Platební odkaz Mollie

en: Mon
cs_CZ: Po

en: Monday
cs_CZ: Pondělí

en: Month
cs_CZ: Měsíc

en: Monthly
cs_CZ: Měsíčně

en: Months
cs_CZ: Měsíce

en: More Features Zero Limits
cs_CZ: Více funkcí, žádná omezení

en: More options
cs_CZ: Více voleb

en: Multiple
cs_CZ: Vícenásobné

en: Multiple Emails
cs_CZ: Více emailů

en: Multiple Locations
cs_CZ: Více míst

en: Multiple locations
cs_CZ: Více míst

en: Multiple packages purchased.
cs_CZ: Zakoupeno více balíčků.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
cs_CZ: Vynásobit částku zálohy počtem osob v jedné rezervaci

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
cs_CZ: Vynásobit částku zálohy počtem osob v jedné rezervaci.

en: Multiply deposit by number of people
cs_CZ: Vynásobit zálohu počtem osob

en: Multiply price by number of people
cs_CZ: Vynásobit cenu počtem osob

en: My Profile
cs_CZ: Můj profil

en: My profile
cs_CZ: Můj profil

en: Name
cs_CZ: Název

en: Name:
cs_CZ: Název:

en: Name Asc
cs_CZ: Jméno vzestupně

en: Name Ascending
cs_CZ: Název vzestupně

en: Name Desc
cs_CZ: Jméno sestupně

en: Name Descending
cs_CZ: Název sestupně

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
cs_CZ: Název prostoru (místnosti), který bude vytvořen pro schůzky. Můžete použít zástupné symboly ze stránky Upozornění. Pokud pole ponecháte prázdné, bude prostor pojmenován podle ID schůzky.

en: Need additional fields?
cs_CZ: Potřebujete další pole?

en: Need help?
cs_CZ: Potřebujete pomoc?

en: Need to update your company's days off?
cs_CZ: Potřebujete aktualizovat dny volna ve vaší společnosti?

en: New
cs_CZ: Nový

en: New Appointment
cs_CZ: Nová rezervace

en: New Attendee
cs_CZ: Nový účastník

en: New Customer
cs_CZ: Nový zákazník

en: New Event
cs_CZ: Nová akce

en: New Location
cs_CZ: Nové místo

en: New Password
cs_CZ: Nové heslo

en: New Space
cs_CZ: Nový prostor

en: New Update
cs_CZ: Nový update

en: New appointment
cs_CZ: Nový termín

en: New category
cs_CZ: Nová kategorie

en: New coupon
cs_CZ: Nový slevový kód

en: New customer
cs_CZ: Nový zákazník

en: New employee
cs_CZ: Nový pracovník

en: New event
cs_CZ: Nová akce

en: New event booking
cs_CZ: Nová rezervace akce

en: New language
cs_CZ: Nový jazyk

en: New package
cs_CZ: Nový balíček

en: New package booking
cs_CZ: Nová rezervace balíčku

en: New password
cs_CZ: Nové heslo

en: New resource
cs_CZ: Nový zdroj

en: New service
cs_CZ: Nová služba

en: New tax
cs_CZ: Nová daň

en: Next
cs_CZ: Další

en: Next Service
cs_CZ: Další služba

en: Next day reminder
cs_CZ: Připomínka zítřejší akce

en: No
cs_CZ: Žádné

en: No, Cancel
cs_CZ: Ne, zrušit

en: No, just this one
cs_CZ: Ne, pouze toto

en: No-show
cs_CZ: Neomluvená absence

en: No-show tag
cs_CZ: Štítek Neomluvená absence

en: No Employees Assigned to This Location
cs_CZ: K tomuto místu nejsou přiřazeni žádní pracovníci

en: No Packages
cs_CZ: Žádné balíčky

en: No Show
cs_CZ: Neomluvená absence

en: No Show (1)
cs_CZ: Neomluvená absence (1)

en: No Show (2)
cs_CZ: Neomluvená absence (2)

en: No Show (3+)
cs_CZ: Neomluvená absence (3+)

en: No Tags. Create a new one.
cs_CZ: Žádné štítky. Vytvořte nové.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
cs_CZ: Nejsou k dispozici žádné Wordpress uživatelé s rolí Amelia Zákazník.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
cs_CZ: Nejsou k dispozici žádní uživatelé WordPressu s rolí Amelia Employee.

en: No appointments found
cs_CZ: Žádné odpovídající termíny

en: No appointments yet
cs_CZ: Zatím žádné termíny

en: No attendees found
cs_CZ: Žádní odpovídající účastníci

en: No booked appointments
cs_CZ: Žádné rezervované termíny

en: No bookings found
cs_CZ: Žádné odpovídající rezervace

en: No camera found on this device.
cs_CZ: Na tomto zařízení nebyla nalezena žádná kamera.

en: No coupons yet
cs_CZ: Zatím žádné slevové kódy

en: No custom fields yet
cs_CZ: Zatím žádná vlastní pole

en: No customers were imported to your customer list.
cs_CZ: Do seznamu zákazníků nebyli importováni žádní zákazníci.

en: No customers yet
cs_CZ: Zatím žádní zákazníci

en: No employees yet
cs_CZ: Zatím žádní pracovníci

en: No event bookings yet
cs_CZ: Zatím žádné rezervace akcí

en: No events found
cs_CZ: Žádné odpovídající akce

en: No events yet
cs_CZ: Zatím žádné akce

en: No extras yet
cs_CZ: Zatím žádné doplňky

en: No invoices yet
cs_CZ: Zatím žádné faktury

en: No limit per customer
cs_CZ: Bez limitu na zákazníka

en: No locations yet
cs_CZ: Zatím žádná místa

en: No matching data
cs_CZ: Žádná odpovídající data

en: No package bookings yet
cs_CZ: Zatím žádné rezervace balíčků

en: No packages found
cs_CZ: Žádné odpovídající balíčky

en: No packages yet
cs_CZ: Zatím žádné balíčky

en: No resources yet
cs_CZ: Zatím žádné zdroje

en: No results
cs_CZ: Žádné výsledky

en: No results found
cs_CZ: Žádné odpovídající výsledky

en: No results found...
cs_CZ: Žádné odpovídající výsledky...

en: No results found for
cs_CZ: Žádné odpovídající výsledky pro

en: No services or employees available
cs_CZ: Žádné dostupné služby nebo pracovníci

en: No services yet
cs_CZ: Zatím žádné služby

en: No spots left
cs_CZ: Žádná volná místa

en: No taxes yet
cs_CZ: Zatím žádné daně

en: No top trends
cs_CZ: Žádné top trendy

en: No transactions yet
cs_CZ: Zatím žádné transakce

en: No upcoming events
cs_CZ: Žádné nadcházející akce

en: No usage limit
cs_CZ: Bez omezení použití

en: Not available
cs_CZ: Není k dispozici

en: Not connected
cs_CZ: Nepřipojeno

en: Not match to your current password
cs_CZ: Nesouhlasí s vaším současným heslem

en: Note
cs_CZ: Poznámka

en: Note (Internal)
cs_CZ: Poznámka (interní)

en: Note (internal)
cs_CZ: Poznámka (interní)

en: Notice: Please select at least one panel.
cs_CZ: Upozornění: Prosím vyberte alespoň jeden panel.

en: Notification
cs_CZ: Upozornění

en: Notification Language
cs_CZ: Jazyk upozornění

en: Notification Placeholder
cs_CZ: Zástupný text upozornění

en: Notification has been deleted.
cs_CZ: Upozornění bylo smazáno.

en: Notification has been saved.
cs_CZ: Upozornění bylo uloženo.

en: Notification has not been saved.
cs_CZ: Upozornění nebylo uloženo.

en: Notification interval
cs_CZ: Interval upozornění

en: Notification language
cs_CZ: Jazyk upozornění

en: Notification name
cs_CZ: Název upozornění

en: Notification settings
cs_CZ: Nastavení upozornění

en: Notification status has been updated.
cs_CZ: Stav upozornění byl aktualizován.

en: Notification status has not been updated.
cs_CZ: Stav upozornění nebyl aktualizován.

en: Notification template
cs_CZ: Šablona upozornění

en: Notification type
cs_CZ: Typ upozornění

en: Notifications
cs_CZ: Upozornění

en: Notifications in Amelia
cs_CZ: Upozornění v Amelii

en: Notify attendees by email when event information is updated.
cs_CZ: Upozornit účastníky emailem, když byly aktualizované informace o akci.

en: Notify selected employees about empty package purchases
cs_CZ: Informovat vybrané pracovníky o nákupech s prázdným balíčkem

en: Notify the attendee(s)
cs_CZ: Upozornit účastníka/y

en: Notify the attendees
cs_CZ: Upozornit účastníky

en: Notify the customer(s)
cs_CZ: Upozornit zákazníky

en: Notify the customer(s) by default
cs_CZ: Výchozí nastavení upozornění zákazníků

en: Number of Additional People
cs_CZ: Počet dalších osob

en: Number of Additional People:
cs_CZ: Počet dalších osob:

en: Number of Recurrences:
cs_CZ: Počet opakování:

en: Number of Tickets
cs_CZ: Počet vstupenek

en: Number of adjusted time slots:
cs_CZ: Počet upravených časových oken:

en: Number of appointments
cs_CZ: Počet termínů

en: Number of appointments required for booking
cs_CZ: Počet termínů požadovaných pro rezervaci

en: Number of appointments with applied coupon is
cs_CZ: Počet rezervací s uplatněným slevovým kódem je

en: Number of events
cs_CZ: Počet akcí

en: Number of packages
cs_CZ: Počet balíčků

en: Number of people
cs_CZ: Počet osob

en: Number of people on waiting list
cs_CZ: Počet osob na čekací listině

en: Number of people that are coming with you.
cs_CZ: Počet osob, kteří jdou s vámi.

en: Number of recurrences:
cs_CZ: Počet opakování:

en: Number of tickets
cs_CZ: Počet vstupenek

en: Occupancy rate
cs_CZ: Míra obsazenosti

en: Occupied
cs_CZ: Obsazeno

en: Occurrences
cs_CZ: Výskyty

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
cs_CZ: Nabídněte přehledné rezervační prostředí  s výrazným designem a založené na seznamech. Zákazníci si snadno prohlédnou a zarezervují jakoukoli akci z vašeho kompletního programu.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
cs_CZ: Poskytujte slevy či termíny zdarma prostřednictvím přizpůsobitelných kupónů.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
cs_CZ: Nabízet pro službu více dob trvání a cen.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
cs_CZ: Nabízejte volitelné nebo povinné doplňky během procesu rezervace – prodávejte další služby, produkty nebo zážitky, které vylepší termíny a potěší vaše zákazníky.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
cs_CZ: Nabídněte služby v několika variantách trvání, aby si zákazníci mohli vybrat.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
cs_CZ: Nabídněte v rámci služby možnost přikoupení doplňků nebo další výhody.

en: On
cs_CZ: Datum

en: On-Site
cs_CZ: Na místě

en: On-line
cs_CZ: Online

en: On-site
cs_CZ: Na místě

en: On-site payment
cs_CZ: Platba na místě

en: On:
cs_CZ: Na:

en: On Break
cs_CZ: Pauza

en: On hold
cs_CZ: Pozastaveno

en: On the same day
cs_CZ: Ve stejný den

en: On the same day each month
cs_CZ: Ve stejný den každý měsíc

en: Once Off
cs_CZ: Jednorázové volno

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
cs_CZ: Jakmile přidáte svůj první slevový kód, zobrazí se zde. Klikněte výše na + Slevový kód a začněte.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
cs_CZ: Jakmile přidáte první vlastní pole, objeví se zde. Začněte kliknutím na + Vlastní pole níže.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
cs_CZ: Jakmile přidáte prvního pracovníka, objeví se zde. Začněte kliknutím na + Pracovník níže.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
cs_CZ: Jakmile přidáte první akci, objeví se zde. Začněte kliknutím na + Akce níže.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
cs_CZ: Jakmile přidáte první doplněk, objeví se zde. Začněte kliknutím na + Doplněk výše.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
cs_CZ: Jakmile přidáte první balíček, objeví se zde. Začněte kliknutím na + Balíček níže.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
cs_CZ: Jakmile přidáte první zdroj, objeví se zde. Začněte kliknutím na + Zdroj níže.

en: Once you add your first service, it will appear here.
cs_CZ: Jakmile zadáte první službu, objeví se zde.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
cs_CZ: Jakmile přidáte první daň, objeví se zde. Začněte kliknutím na + Daň níže.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
cs_CZ: Jakmile obdržíte rezervace termínů, zobrazí se zde. Můžete také začít kliknutím na tlačítko Přidat níže.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
cs_CZ: Jakmile obdržíte rezervace akcí, zobrazí se zde. Můžete také začít kliknutím na tlačítko Rezervovat akci níže.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
cs_CZ: Jakmile obdržíte rezervace balíčků, zobrazí se zde. Můžete také začít kliknutím na tlačítko Rezervovat balíček níže.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
cs_CZ: Jakmile začnete přidávat místa, zobrazí se zde. Můžete také začít kliknutím na tlačítko Přidat níže.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
cs_CZ: Jakmile začnete přijímat rezervace, faktury se zobrazí zde.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
cs_CZ: Jakmile obdržíte rezervace, transakce se zobrazí zde.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
cs_CZ: Jakmile obdržíte rezervace termínů, zákazníci se zobrazí zde. Můžete také začít kliknutím na tlačítko Přidat níže.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
cs_CZ: Jedna rezervace může mít více účastníků / míst.

en: One spot is equal to one attendee.
cs_CZ: Jedno místo se rovná jednomu účastníkovi.

en: Online meetings
cs_CZ: Online schůzky

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
cs_CZ: V back-endu se zobrazí pouze šablony v defaultním jazyce. Pokud šablona neexistuje v jazyce zákazníka, bude místo ní odeslána verze v defaultním jazyce.

en: Oops...
cs_CZ: Promiňte…

en: Open
cs_CZ: Otevřeno

en: Open Event
cs_CZ: Otevřít akci

en: Open following
cs_CZ: Otevřít následující

en: Opened
cs_CZ: Otevřeno

en: Opens at
cs_CZ: Otevírá v

en: Opens on
cs_CZ: Otevírá v

en: Opens on:
cs_CZ: Otevírá v:

en: Option {number}
cs_CZ: Volba {number}

en: Options
cs_CZ: Volby

en: Options:
cs_CZ: Volby:

en: Or
cs_CZ: Nebo

en: Or Enter details below
cs_CZ: Nebo zadejte podrobnosti níže

en: Or enter details below
cs_CZ: Nebo zadejte podrobnosti níže

en: Or pay with card
cs_CZ: Nebo zaplaťte kartou

en: Orange
cs_CZ: Oranžová

en: Order
cs_CZ: Objednávka

en: Order creation
cs_CZ: Vytvoření objednávky

en: Order update
cs_CZ: Aktualizace objednávky

en: Organizer
cs_CZ: Organizátor

en: Organizers
cs_CZ: Organizátoři

en: Other
cs_CZ: Jiné

en: Outlook Calendar
cs_CZ: Outlook kalendář

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
cs_CZ: Outlook kalendář & Microsoft Teams

en: Outlook Calendar setup
cs_CZ: Nastavení kalendáře Outlook

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
cs_CZ: Outlook Mailer není plně nakonfigurován. Dokončete nastavení účtu v nastavení integrace s Outlookem.

en: Overridden by employee
cs_CZ: Přepsáno pracovníkem

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Overwrite Records
cs_CZ: Přepsat záznamy

en: PAYMENT METHOD
cs_CZ: Způsob platby

en: Package
cs_CZ: Balíček

en: Package:
cs_CZ: Balíček:

en: Package Asc
cs_CZ: Balíček vzestupně

en: Package Canceled
cs_CZ: Balíček zrušen

en: Package Desc
cs_CZ: Balíček sestupně

en: Package ID
cs_CZ: ID balíčku

en: Package Info
cs_CZ: Informace o balíčku

en: Package Selection
cs_CZ: Výběr balíčku

en: Package appointment has been updated.
cs_CZ: Balíček termínů byl aktualizován.

en: Package appointments
cs_CZ: Balíček termínů

en: Package appointments details
cs_CZ: Detaily balíčku termínů

en: Package badge
cs_CZ: Odznak balíčku

en: Package booking details
cs_CZ: Podrobnosti o rezervaci balíčku

en: Package booking has been created.
cs_CZ: Rezervace balíčku byla vytvořena.

en: Package booking has been deleted.
cs_CZ: Rezervace balíčku byla smazána.

en: Package booking has been updated.
cs_CZ: Rezervace balíčků byla aktualizována.

en: Package booking is not available for this time slot.
cs_CZ: Rezervace balíčku není v tomto termínu možná.

en: Package canceled
cs_CZ: Balíček zrušen

en: Package capacity
cs_CZ: Kapacita balíčku

en: Package category
cs_CZ: Kategorie balíčku

en: Package count
cs_CZ: Počet balíčku

en: Package deal
cs_CZ: Balíček

en: Package deposit
cs_CZ: Záloha za balíček

en: Package description
cs_CZ: Popis balíčku

en: Package details
cs_CZ: Podrobnosti o balíčku

en: Package duration
cs_CZ: Trvání balíčku

en: Package filter
cs_CZ: Filtr balíčku

en: Package has been created.
cs_CZ: Balíček byl vytvořen.

en: Package has been deleted.
cs_CZ: Balíček byl smazán.

en: Package has been hidden.
cs_CZ: Balíček byl skryt.

en: Package has been updated.
cs_CZ: Balíček byl aktualizován.

en: Package includes
cs_CZ: Balíček obsahuje

en: Package info
cs_CZ: Informace o balíčku

en: Package is now visible.
cs_CZ: Balíček je nyní viditelný.

en: Package location
cs_CZ: Místo balíčku

en: Package management
cs_CZ: Správa balíčků

en: Package name
cs_CZ: Název balíčku

en: Package overview
cs_CZ: Přehled balíčku

en: Package price
cs_CZ: Cena balíčku

en: Package price:
cs_CZ: Cena balíčku:

en: Package purchased
cs_CZ: Balíček zakoupen

en: Package rules and description
cs_CZ: Pravidla a popis balíčku

en: Package selection
cs_CZ: Výběr balíčku

en: Package services list
cs_CZ: Seznam služeb balíčku

en: Packages
cs_CZ: Balíčky

en: Packages appointments
cs_CZ: Termíny balíčků

en: Packages block
cs_CZ: Blok balíčků

en: Packages have been reordered.
cs_CZ: Pořadí balíčků bylo změněno.

en: Packages overview
cs_CZ: Přehled balíčků

en: Packages popup
cs_CZ: Vyskakovací okno balíčků

en: Paddle
cs_CZ: Pádlo

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Page card
cs_CZ: Karta stránky

en: Page content
cs_CZ: Obsah stránky

en: Page header
cs_CZ: Záhlaví stránky

en: Page messages
cs_CZ: Zprávy stránky

en: Page scroll
cs_CZ: Posouvání stránky

en: Paid
cs_CZ: Zaplaceno

en: Paid deposit
cs_CZ: Uhrazená záloha

en: Paid remaining amount
cs_CZ: Zaplacená zbývající částka

en: Panel & access permissions
cs_CZ: Panel a přístupová oprávnění

en: Panel Button Type
cs_CZ: Typ tlačítka panelu

en: Panel access
cs_CZ: Přístup do panelu

en: Panel recovery
cs_CZ: Obnovení panelu

en: Panel subtab name
cs_CZ: Název záložky panelu

en: Paragraph
cs_CZ: Odstavec

en: Partially Paid
cs_CZ: Částečně zaplaceno

en: Partially Refunded
cs_CZ: Částečně vráceno

en: Partially paid
cs_CZ: Částečně zaplaceno

en: Parts
cs_CZ: Části

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password Updated!
cs_CZ: Heslo aktualizováno!

en: Password changed successfully
cs_CZ: Heslo bylo úspěšně změněno

en: Password has been changed
cs_CZ: Heslo bylo změněno

en: Password is set
cs_CZ: Heslo je nastaveno

en: Password must be longer than 3 characters
cs_CZ: Heslo musí být delší než 3 znaky

en: Password reset link has been sent to your email.
cs_CZ: Odkaz pro obnovení hesla byl odeslán na váš e-mail.

en: Passwords do not match
cs_CZ: Hasla se neshodují

en: Passwords don't match.
cs_CZ: Hesla se neshodují.

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
cs_CZ: Vložte secret key, který jste obdrželi po vytvoření páru API klíčů v Google reCAPTCHA.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
cs_CZ: Vložte site key, který jste obdrželi po vytvoření páru API klíčů v Google reCAPTCHA.

en: Pay
cs_CZ: Zaplatit

en: PayPal payment link
cs_CZ: Platební odkaz PayPal

en: Pay for all appointments at once
cs_CZ: Zaplaťte za všechny termíny najednou

en: Pay now
cs_CZ: Zaplatit teď

en: Pay only for the first appointment
cs_CZ: Zaplaťte pouze za první termín

en: Pay with payment link
cs_CZ: Zaplatit přes platební odkaz

en: Payee email
cs_CZ: E-mail příjemce

en: Paying later
cs_CZ: Zaplatím později

en: Paying now
cs_CZ: Platím teď

en: Payment
cs_CZ: Platba

en: Payment History
cs_CZ: Historie plateb

en: Payment ID
cs_CZ: ID platby

en: Payment ID:
cs_CZ: ID platby:

en: Payment Method
cs_CZ: Způsob platby

en: Payment Method:
cs_CZ: Způsob platby:

en: Payment Status
cs_CZ: Stav platby

en: Payment Type:
cs_CZ: Typ platby:

en: Payment amount
cs_CZ: Částka platby

en: Payment created
cs_CZ: Platba vytvořena

en: Payment currency
cs_CZ: Měna platby

en: Payment date
cs_CZ: Datum platby

en: Payment details
cs_CZ: Detaily platby

en: Payment due amount
cs_CZ: Částka platby

en: Payment error
cs_CZ: Chyba platby

en: Payment history
cs_CZ: Historie plateb

en: Payment link for Barion
cs_CZ: Platební odkaz pro Barion

en: Payment method
cs_CZ: Způsob platby

en: Payment method:
cs_CZ: Způsob platby:

en: Payment methods
cs_CZ: Způsoby platby

en: Payment protected by policy and powered by
cs_CZ: Platba chráněná zásadami a poháněná

en: Payment segment
cs_CZ: Platební segment

en: Payment status
cs_CZ: Stav platby

en: Payment summary
cs_CZ: Souhrn plateb

en: Payment type
cs_CZ: Typ platby

en: Payment type, deposit payment...
cs_CZ: Typ platby, platba zálohy…

en: Payments
cs_CZ: Platby

en: Pending
cs_CZ: Nepotvrzeno

en: Pending appointments
cs_CZ: Nepotvrzené termíny

en: Pending payment
cs_CZ: Čekající platba

en: People
cs_CZ: Osoby

en: People counting logic
cs_CZ: Postup pro počítání lidí

en: Per Location
cs_CZ: Na místo

en: Per Service
cs_CZ: Na službu

en: Per customer
cs_CZ: Na zákazníka

en: Percentage
cs_CZ: Procento

en: Percentage amount
cs_CZ: Procentní částka

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
cs_CZ: Procentuální záloha bude vypočtena z celkové ceny rezervace<br>a pevná částka může být vynásobena počtem osob nebo zůstat fixní k celkové ceně rezervace.

en: Percentage of Load
cs_CZ: Procento vytížení

en: Period
cs_CZ: Období

en: Period available for booking in advance
cs_CZ: Období dostupné pro rezervace předem

en: Periods
cs_CZ: Období

en: Permanent access token
cs_CZ: Token trvalého přístupu

en: Person
cs_CZ: Osoba

en: Personal Information
cs_CZ: Osobní údaje

en: Personal information
cs_CZ: Osobní informace

en: Phone
cs_CZ: Telefon

en: Phone:
cs_CZ: Telefon:

en: Phone Number
cs_CZ: Telefonní číslo

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
cs_CZ: Telefonní číslo je již přiřazeno k jinému jménu. Prosím zkontrolujte zadané jméno.

en: Phone number
cs_CZ: Telefonní číslo

en: Phone number ID
cs_CZ: Telefonní číslo

en: Phone number copied to clipboard.
cs_CZ: Telefonní číslo zkopírováno do schránky.

en: Phone number must include a country code.
cs_CZ: Telefonní číslo musí obsahovat kód státu.

en: Pick a date or range
cs_CZ: Zvolte rozsah

en: Pick a year
cs_CZ: Zvolte rok

en: Pick date & time
cs_CZ: Zvolte datum a čas

en: Pick date & time:
cs_CZ: Zvolte datum a čas:

en: Pin icon
cs_CZ: Ikona špendlíku

en: Placeholder
cs_CZ: Zástupný text

en: Placeholder Color
cs_CZ: Barva zástupného textu

en: Placeholder copied to clipboard.
cs_CZ: Zástupný text zkopírován do schránky.

en: Placeholder text
cs_CZ: Zástupný text

en: Placeholders
cs_CZ: Zástupné texty

en: Plain
cs_CZ: Prostý

en: Plans
cs_CZ: Plány

en: Please Wait
cs_CZ: Čekejte prosím

en: Please cancel the event first before deleting it.
cs_CZ: Zrušte akci před jejím smazáním.

en: Please check your .csv file and try again.
cs_CZ: Zkontrolujte soubor .csv a zkuste to znovu.

en: Please choose appointment date
cs_CZ: Zvolte datum rezervace

en: Please choose appointment time
cs_CZ: Zvolte čas rezervace

en: Please confirm you are not a robot
cs_CZ: Potvrďte, že nejste robot

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
cs_CZ: Zajistěte, aby byly vytvořeny služby i pracovníci a aby byly služby přiřazeny pracovníkům.

en: Please enter Mailgun API key
cs_CZ: Zadejte Mailgun API klíč

en: Please enter Mailgun Domain
cs_CZ: Zadejte Mailgun doménu

en: Please enter SMTP host
cs_CZ: Zadejte SMTP host

en: Please enter SMTP password
cs_CZ: Zadejte SMTP heslo

en: Please enter SMTP port
cs_CZ: Zadejte SMTP Port

en: Please enter SMTP username
cs_CZ: Zadejte SMTP uživatelské jméno

en: Please enter a code.
cs_CZ: Zadejte kód.

en: Please enter a content.
cs_CZ: Zadejte obsah.

en: Please enter a first name.
cs_CZ: Zadejte jméno.

en: Please enter a last name
cs_CZ: Zadejte příjmení

en: Please enter a live publishable key.
cs_CZ: Zadejte live publishable key.

en: Please enter a live secret key.
cs_CZ: Zadejte live secret key.

en: Please enter a name.
cs_CZ: Zadejte jméno.

en: Please enter a new password.
cs_CZ: Zadejte nové heslo.

en: Please enter a new password again.
cs_CZ: Zadejte znovu nové heslo.

en: Please enter a notification name.
cs_CZ: Zadejte název upozornění.

en: Please enter a password.
cs_CZ: Zadejte heslo.

en: Please enter a recipient email.
cs_CZ: Zadejte e-mail příjemce.

en: Please enter a recipient phone.
cs_CZ: Zadejte telefonní číslo příjemce.

en: Please enter a sender email.
cs_CZ: Zadejte email odesílatele.

en: Please enter a sender name.
cs_CZ: Zadejte jméno odesílatele.

en: Please enter a subject.
cs_CZ: Zadejte předmět.

en: Please enter a tax amount.
cs_CZ: Zadejte částku daně.

en: Please enter a test publishable key.
cs_CZ: Zadejte test publishable key.

en: Please enter a test secret key.
cs_CZ: Zadejte test secret key.

en: Please enter a ticket code.
cs_CZ: Zadejte kód vstupenky.

en: Please enter a ticket name.
cs_CZ: Zadejte název vstupenky.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
cs_CZ: Zadejte platnou URL s protokolem (http:// nebo https://)

en: Please enter a valid email address
cs_CZ: Zadejte platnou emailovou adresu

en: Please enter a valid email address.
cs_CZ: Zadejte platnou e-mailovou adresu.

en: Please enter a valid phone number.
cs_CZ: Zadejte platné telefonní číslo.

en: Please enter an email.
cs_CZ: Zadejte email.

en: Please enter an event.
cs_CZ: Zadejte akci.

en: Please enter appointment date...
cs_CZ: Zvolte datum rezervace…

en: Please enter coupon
cs_CZ: Zadejte slevový kód

en: Please enter current password
cs_CZ: Zadejte současné heslo

en: Please enter date
cs_CZ: Zvolte datum

en: Please enter date of birth
cs_CZ: Zadejte datum narození

en: Please enter email
cs_CZ: Zadejte email

en: Please enter email or username
cs_CZ: Zadejte email nebo uživatelské jméno

en: Please enter end time
cs_CZ: Zadejte čas konce

en: Please enter first name
cs_CZ: Zadejte jméno

en: Please enter last name
cs_CZ: Zadejte příjmení

en: Please enter live API Key
cs_CZ: Zadejte live API Key

en: Please enter live ClientId
cs_CZ: Zadejte live ClientId

en: Please enter live POSKey
cs_CZ: Zadejte live POSKey

en: Please enter live Secret
cs_CZ: Zadejte live Secret

en: Please enter live key id
cs_CZ: Zadejte live key id

en: Please enter live key secret
cs_CZ: Zadejte live key secret

en: Please enter name
cs_CZ: Zadejte název

en: Please enter new password
cs_CZ: Zadejte nové heslo

en: Please enter new password again
cs_CZ: Zadejte nové heslo znovu

en: Please enter password
cs_CZ: Zadejte heslo

en: Please enter payee email
cs_CZ: Zadejte e-mail příjemce

en: Please enter phone
cs_CZ: Zadejte telefon

en: Please enter phone number
cs_CZ: Zadejte telefonní číslo

en: Please enter sandbox POSKey
cs_CZ: Zadejte testovací POSKey

en: Please enter start time
cs_CZ: Zadejte čas začátku

en: Please enter tax rate name.
cs_CZ: Zadejte název daňové sazby.

en: Please enter test API Key
cs_CZ: Zadejte testovací klíč rozhraní API

en: Please enter test ClientId
cs_CZ: Zadejte test ClientId

en: Please enter test Secret
cs_CZ: Zadejte test Secret

en: Please enter test key id
cs_CZ: Zadejte test key id

en: Please enter test key secret
cs_CZ: Zadejte test key secret

en: Please enter waiting list capacity
cs_CZ: Zadejte kapacitu čekací listiny

en: Please fill in your address.
cs_CZ: Zadejte svoji adresu.

en: Please log in to Square
cs_CZ: Přihlašte se do Square

en: Please map corresponding data to columns:
cs_CZ: Přiřaďte odpovídající data sloupcům:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
cs_CZ: Upozornění: Aby tato možnost fungovala, musíte do šablon upozornění přidat nové zástupné symboly platebních odkazů

en: Please refine your search criteria
cs_CZ: Změňte kritéria hledání

en: Please select
cs_CZ: Zvolte

en: Please select a category.
cs_CZ: Zvolte kategorii.

en: Please select a closing date.
cs_CZ: Zvolte datum uzavření.

en: Please select a closing time.
cs_CZ: Zvolte čas uzavření.

en: Please select a color.
cs_CZ: Zvolte barvu.

en: Please select a customer.
cs_CZ: Zvolte zákazníka.

en: Please select a date.
cs_CZ: Zvolte datum.

en: Please select a date range.
cs_CZ: Zvolte rozmezí datumů.

en: Please select a date range that is within the period range.
cs_CZ: Vyberte rozsah datumů, který je v rámci daného období.

en: Please select a duration.
cs_CZ: Zvolte dobu trvání.

en: Please select a location
cs_CZ: Zvolte místo

en: Please select a location.
cs_CZ: Zvolte místo.

en: Please select a package.
cs_CZ: Zvolte balíček.

en: Please select a service.
cs_CZ: Zvolte službu.

en: Please select a start time.
cs_CZ: Zvolte počáteční čas.

en: Please select a time.
cs_CZ: Zvolte čas.

en: Please select a type.
cs_CZ: Zvolte typ.

en: Please select an action.
cs_CZ: Zvolte akci.

en: Please select an attendee.
cs_CZ: Zvolte účastníka.

en: Please select an email template.
cs_CZ: Zvolte šablonu emailu.

en: Please select an employee.
cs_CZ: Zvolte pracovníka.

en: Please select an end date.
cs_CZ: Vyberte datum ukončení.

en: Please select an end time.
cs_CZ: Zvolte čas ukončení.

en: Please select an event.
cs_CZ: Zvolte akci.

en: Please select an opening date.
cs_CZ: Zvolte datum zahájení.

en: Please select an opening time.
cs_CZ: Zvolte čas zahájení.

en: Please select an option.
cs_CZ: Zvolte volbu.

en: Please select at least one customer
cs_CZ: Zvolte alespoň jednoho zákazníka

en: Please select at least one employee.
cs_CZ: Zvolte alespoň jednoho pracovníka.

en: Please select at least one service.
cs_CZ: Zvolte alespoň jednu službu.

en: Please select customer
cs_CZ: Zvolte zákazníka

en: Please select date
cs_CZ: Zvolte datum

en: Please select employee
cs_CZ: Zvolte pracovníka

en: Please select location
cs_CZ: Zvolte místo

en: Please select package:
cs_CZ: Zvolte balíček:

en: Please select repeat interval
cs_CZ: Zvolte interval opakování

en: Please select repeat period
cs_CZ: Zvolte interval opakování

en: Please select service
cs_CZ: Zvolte službu

en: Please select the extra:
cs_CZ: Zvolte doplněk:

en: Please select time
cs_CZ: Zvolte čas

en: Please upload the file
cs_CZ: Nahrajte soubor

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
cs_CZ: Použijte vestavěný Elementor shortcode widget místo Amelia widgetu pokud přidáváte Amelia do popup okna

en: Plugin Activation Error
cs_CZ: Chyba aktivace pluginu

en: Plugin has been activated
cs_CZ: Plugin byl aktivován

en: Plugin has been deactivated
cs_CZ: Plugin byl deaktivován

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
cs_CZ: Blokování automaticky otevíraných oken je povoleno! Chcete-li přidat termín do kalendáře, povolte vyskakovací okna a přidejte tento web do seznamu výjimek.

en: Popup Heading
cs_CZ: Nadpis vyskakovacího okna

en: Popup buttons
cs_CZ: Tlačítka vyskakovacího okna

en: Popup title
cs_CZ: Název vyskakovacího okna

en: Preload entities when page loads
cs_CZ: Načíst entity při načtení stránky

en: Prepared
cs_CZ: Připraveno

en: Preselect Booking Parameters
cs_CZ: Předvybrat parametry rezervace

en: Preselect Current Date
cs_CZ: Předvybrat dnešní datum

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
cs_CZ: Zaškrtnout předem políčko „Přihlásit se k odběru“

en: Preset Colors
cs_CZ: Přednastavené barvy

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
cs_CZ: Zabránit rezervacím v časech označených v Google kalendáři zaměstnance jako obsazených.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
cs_CZ: Zabraňte konfliktům v plánování pomocí synchronizace kalendářů pro každého pracovníka v reálném čase.

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Preview Invoice
cs_CZ: Náhled faktury

en: Preview invoice
cs_CZ: Náhled faktury

en: Previous range
cs_CZ: Předchozí rozsah

en: Price
cs_CZ: Cena

en: Price:
cs_CZ: Cena:

en: Price Asc
cs_CZ: Cena vzestupně

en: Price Ascending
cs_CZ: Cena vzestupně

en: Price Desc
cs_CZ: Cena sestupně

en: Price Descending
cs_CZ: Cena sestupně

en: Price indicators
cs_CZ: Indikátory ceny

en: Price number of decimals
cs_CZ: Počet desetinných míst ceny

en: Price per Spot
cs_CZ: Cena za místo

en: Price separator
cs_CZ: Oddělovač ceny

en: Price symbol position
cs_CZ: Pozice symbolu měny

en: Price type
cs_CZ: Typ ceny

en: Pricing
cs_CZ: Ceník

en: Pricing & duration
cs_CZ: Ceník & doba

en: Pricing by Date range
cs_CZ: Ceník podle období

en: Pricing by date & time
cs_CZ: Ceník podle data a času

en: Pricing by date range
cs_CZ: Ceník podle období

en: Pricing by duration
cs_CZ: Ceník podle doby

en: Pricing by number of people
cs_CZ: Ceník podle počtu osob

en: Pricing by the number of people
cs_CZ: Ceník podle počtu osob

en: Primary
cs_CZ: Hlavní barva

en: Primary Button Type
cs_CZ: Typ primárního tlačítka

en: Primary Gradient
cs_CZ: Hlavní gradient

en: Primary and state colors
cs_CZ: Hlavní a stavové barvy

en: Primary button style
cs_CZ: Typ hlavního tlačítka

en: Primary color
cs_CZ: Hlavní barva

en: Primary text
cs_CZ: Hlavní text

en: Process payments easily with Square.
cs_CZ: Zpracujte platby jednoduše se Square.

en: Processing
cs_CZ: Zpracovává se

en: Profile
cs_CZ: Profil

en: Profile data updated successfully
cs_CZ: Profilová data byla úspěšně aktualizována

en: Profile deleted
cs_CZ: Profil smazán

en: Profile has been updated
cs_CZ: Profil byl aktualizován

en: Property name
cs_CZ: Název vlastnosti

en: Property value
cs_CZ: Hodnota vlastnosti

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
cs_CZ: Chraňte svůj rezervační systém před boty pomocí reCAPTCHA.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
cs_CZ: Nabídněte na svém webu jednoduchý a vedený proces rezervace. Upravitelný design a označení přizpůsobte tak, aby zlepšily použitelnost a odpovídaly potřebám vaší firmy.

en: Publish
cs_CZ: Zveřejnit

en: Publish Form
cs_CZ: Zveřejnit formulář

en: Purchase code
cs_CZ: Nákupní kód

en: Purchase is canceled
cs_CZ: Nákup je zrušen

en: Purchased
cs_CZ: Zakoupeno

en: Purple
cs_CZ: Fialová

en: Qty
cs_CZ: Ks

en: Qty:
cs_CZ: Ks:

en: Quantity
cs_CZ: Množství

en: Quantity Asc
cs_CZ: Množství vzestupně

en: Quantity Desc
cs_CZ: Množství sestupně

en: Quantity is shared
cs_CZ: Množství je sdílené

en: Quantity per location
cs_CZ: Množství na místo

en: Quantity per service
cs_CZ: Množství na službu

en: Queued
cs_CZ: Ve frontě

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
cs_CZ: Rychle stáhněte všechny podrobnosti o termínech ze stránky Rezervace, což zjednodušuje a zefektivňuje vytváření přehledů, analýzu a vedení záznamů.

en: Radio button
cs_CZ: Radiové tlačítko

en: Random
cs_CZ: Náhodný

en: Rate
cs_CZ: Hodnocení

en: Razorpay payment link
cs_CZ: Platební odkaz Razorpay

en: Re-type New Password
cs_CZ: Znovu zadejte nové heslo

en: Re-type new password
cs_CZ: Zadejte znovu nové heslo

en: Read more
cs_CZ: Číst více

en: Recharge
cs_CZ: Dobít

en: Recharge balance
cs_CZ: Dobít zůstatek

en: Recipient email
cs_CZ: Email příjemce

en: Recipient phone
cs_CZ: Telefonní číslo příjemce

en: Recurrence
cs_CZ: Opakování

en: Recurrences
cs_CZ: Opakování

en: Recurring
cs_CZ: Opakující se

en: Recurring Appointment
cs_CZ: Pravidelný termín

en: Recurring Appointments
cs_CZ: Pravidelné termíny

en: Recurring Appointments:
cs_CZ: Pravidelné termíny:

en: Recurring Summary
cs_CZ: Souhrn opakování

en: Recurring appointment
cs_CZ: Pravidelný termín

en: Recurring appointment payment
cs_CZ: Platba za pravidelný termín

en: Recurring appointments
cs_CZ: Pravidelné termíny

en: Recurring appointments:
cs_CZ: Pravidelné termíny:

en: Recurring appointments details
cs_CZ: Detaily pravidelných termínů

en: Recurring appointments setup
cs_CZ: Nastavení pravidelných termínů

en: Recurring events
cs_CZ: Pravidelné akce

en: Recurring notification
cs_CZ: Opakovaná upozornění

en: Recurring popup
cs_CZ: Vyskakovací okno opakování

en: Recurring summary
cs_CZ: Souhrn opakování

en: Red
cs_CZ: Červená

en: Redirect
cs_CZ: Přesměrování

en: Redirect URI
cs_CZ: URL přesměrování

en: Redirect URL After Booking
cs_CZ: URL přesměrování po úspěšné rezervaci

en: Redirect URL (denied)
cs_CZ: URL přesměrování (zamítnuto)

en: Redirect URL after Payment
cs_CZ: URL přesměrování po úspěšné platbě

en: Redirect URL after booking
cs_CZ: URL přesměrování po rezervaci

en: Redirect URL after payment
cs_CZ: URL přesměrování po úspěšné platbě

en: Redirect URL for successfully approved booking
cs_CZ: URL přesměrování pro úspěšně schválenou rezervaci

en: Redirect URL for successfully rejected booking
cs_CZ: URL přesměrování po úspěšně odmítnuté rezervaci

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
cs_CZ: URL přesměrování pro neúspěšně schválenou rezervaci

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
cs_CZ: URL přesměrování po neúspěšně odmítnuté rezervaci

en: Redirect URLs
cs_CZ: URL přesměrování

en: Redirect page
cs_CZ: Přesměrovat stránku

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
cs_CZ: Snižte počet neomluvených absencí pomocí automaticky zasílaných připomenutí

en: Reflect On
cs_CZ: Odráží se na

en: Refund
cs_CZ: Vrátit

en: Refund Transaction
cs_CZ: Transakce vrácení peněz

en: Refunded
cs_CZ: Vráceno

en: Registration, Telephone Number, Email
cs_CZ: Registrace, Telefonní číslo, E-mail

en: Reject appointment link
cs_CZ: Odkaz Odmítnout termín

en: Rejected
cs_CZ: Zamítnuto

en: Remaining Amount:
cs_CZ: Zbývající částka:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
cs_CZ: Zbývající částka bude zaplacena na místě.

en: Remind me when my SMS balance is low
cs_CZ: Upozornit mě, pokud je můj SMS kredit nízký

en: Remove Apple Calendar busy slots
cs_CZ: Odstranit zaneprázdněné termíny z kalendáře Apple

en: Remove Attendee
cs_CZ: Odstranit účastníka

en: Remove Google Calendar busy slots
cs_CZ: Odstranit zaneprázdněné termíny z kalendáře Google

en: Remove Outlook Calendar busy slots
cs_CZ: Odstranit zaneprázdněné termíny z kalendáře Outlook

en: Reorder Packages
cs_CZ: Změnit pořadí balíčků

en: Reorder Services
cs_CZ: Změnit pořadí služeb

en: Reorder on website
cs_CZ: Změnit pořadí na webu

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
cs_CZ: Změna pořadí balíčků ovlivňuje jejich zobrazení na webových stránkách.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
cs_CZ: Změna pořadí služeb ovlivní, jak jsou zobrazeny na webu.

en: Repeat
cs_CZ: Opakovat

en: Repeat:
cs_CZ: Zopakovat:

en: Repeat Appointment
cs_CZ: Opakovat termín

en: Repeat Event
cs_CZ: Opakovat akci

en: Repeat Every Year
cs_CZ: Opakovat každý rok

en: Repeat Yearly
cs_CZ: Opakovat ročně

en: Repeat appointment
cs_CZ: Opakovat termín

en: Repeat event
cs_CZ: Opakovat akci

en: Repeat every
cs_CZ: Opakovat každý

en: Repeat every year
cs_CZ: Opakovat každý rok

en: Repeat new password
cs_CZ: Zadejte znovu nové heslo

en: Repeat on
cs_CZ: Opakovat

en: Repeat this appointment
cs_CZ: Opakovat tento termín

en: Repeat yearly
cs_CZ: Opakovat ročně

en: Replace
cs_CZ: Nahradit

en: Require password for login
cs_CZ: Vyžadovat heslo pro přihlášení

en: Required
cs_CZ: Povinné

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
cs_CZ: Povinná pole: <b>jméno</b> a <b>příjmení</b>.

en: Reschedule
cs_CZ: Přeplánovat

en: Reschedule appointment
cs_CZ: Přeplánovat termín

en: Rescheduled
cs_CZ: Přeplánováno

en: Reset
cs_CZ: Obnovit

en: Reset Form
cs_CZ: Resetovat formulář

en: Reset Password
cs_CZ: Obnovit heslo

en: Reset password
cs_CZ: Obnovit heslo

en: Resource
cs_CZ: Zdroj

en: Resource Details
cs_CZ: Podrobnosti o zdroji

en: Resource booking setup
cs_CZ: Nastavení rezervace zdrojů

en: Resource has been added.
cs_CZ: Zdroj byl přidán.

en: Resource has been deleted.
cs_CZ: Zdroj byl smazán.

en: Resource has been hidden.
cs_CZ: Zdroj byl skryt.

en: Resource has been updated.
cs_CZ: Zdroj byl aktualizován.

en: Resource is now visible.
cs_CZ: Zdroj je nyní viditelný.

en: Resources
cs_CZ: Zdroje

en: Returning
cs_CZ: Vracející se

en: Revenue
cs_CZ: Zisk

en: Roles & permissions
cs_CZ: Role & oprávnění

en: Roles settings
cs_CZ: Nastavení rolí

en: Rules
cs_CZ: Pravidla

en: SMS History
cs_CZ: Historie SMS

en: SMS Settings
cs_CZ: Nastavení SMS

en: SMS balance
cs_CZ: Zůstatek SMS

en: SMS history
cs_CZ: Historie SMS

en: SMTP Host
cs_CZ: SMTP host

en: SMTP Password
cs_CZ: SMTP heslo

en: SMTP Port
cs_CZ: SMTP port

en: SMTP Secure
cs_CZ: SMTP zabezpečení

en: SMTP Username
cs_CZ: SMTP uživatelské jméno

en: Same day
cs_CZ: Ve stejný den

en: Sandbox mode
cs_CZ: Režim sandboxu

en: Sat
cs_CZ: So

en: Saturday
cs_CZ: Sobota

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save Special Day
cs_CZ: Uložit mimořádný den

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
cs_CZ: Ušetřete čas a snižte manuální práci s okamžitými, automaticky generovanými fakturami

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
cs_CZ: Ušetřete čas automatizací pravidelných akcí místo jejich ručního vytváření

en: Save time with fast, one-click appointment exports
cs_CZ: Ušetřete čas rychlým exportem termínů na jedno kliknutí

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
cs_CZ: Ušetřete čas rychlým exportem zákaznických dat

en: Scan
cs_CZ: Skenovat

en: Scan E-Ticket
cs_CZ: Skenovat e-vstupenku

en: Scan e-ticket
cs_CZ: Skenovat e-vstupenku

en: Schedule
cs_CZ: Naplánovat

en: Schedule:
cs_CZ: Naplánovat:

en: Schedule setup required
cs_CZ: Vyžadováno nastavení rozvrhu

en: Scheduled
cs_CZ: Naplánováno

en: Scheduled Before Appointment
cs_CZ: Naplánováno před termínem

en: Scheduled Before Event
cs_CZ: Naplánováno před akcí

en: Scheduled notification
cs_CZ: Naplánované upozornění

en: Scope
cs_CZ: Rozsah

en: Scopes
cs_CZ: Rozsahy

en: Search
cs_CZ: Vyhledat

en: Search...
cs_CZ: Vyhledat...

en: Search Coupons
cs_CZ: Vyhledat slevové kódy

en: Search Filters
cs_CZ: Vyhledávací filtry

en: Search Input Field
cs_CZ: Vstupní pole vyhledávání

en: Search Resources
cs_CZ: Vyhledat zdroje

en: Search Results
cs_CZ: Výsledky hledání

en: Search Taxes
cs_CZ: Vyhledat daně

en: Search attendees
cs_CZ: Vyhledat účastníky

en: Search booked appointments
cs_CZ: Vyhledat rezervované termíny

en: Search bookings
cs_CZ: Vyhledat rezervace

en: Search customers
cs_CZ: Vyhledat zákazníky

en: Search employees
cs_CZ: Vyhledat pracovníky

en: Search events
cs_CZ: Vyhledat akce

en: Search extras
cs_CZ: Vyhledat doplňky

en: Search features
cs_CZ: Vyhledat vlastnosti

en: Search for Events
cs_CZ: Vyhledat akce

en: Search for events
cs_CZ: Vyhledat akce

en: Search integrations
cs_CZ: Vyhledat integrace

en: Search invoices
cs_CZ: Vyhledat faktury

en: Search locations
cs_CZ: Vyhledat místa

en: Search notifications
cs_CZ: Vyhledat upozornění

en: Search packages
cs_CZ: Vyhledat balíčky

en: Search services
cs_CZ: Vyhledat služby

en: Second
cs_CZ: Druhý

en: Second {day}
cs_CZ: Druhý {day}

en: Secondary
cs_CZ: Vedlejší

en: Secondary Button Type
cs_CZ: Typ sekundárního tlačítka

en: Secondary button style
cs_CZ: Styl vedlejšího tlačítka

en: Secondary color
cs_CZ: Vedlejší barva

en: Secondary text
cs_CZ: Vedlejší text

en: Secret key (POSKey)
cs_CZ: Tajný klíč (POSKey)

en: Section
cs_CZ: Sekce

en: Securely process payments using Stripe.
cs_CZ: Bezpečně zpracovat platby s využitím Stripe.

en: Segments
cs_CZ: Segmenty

en: Select
cs_CZ: Zvolte

en: Select Address
cs_CZ: Zvolte adresu

en: Select Apple Calendar
cs_CZ: Zvolit kalendář Apple

en: Select Box
cs_CZ: Rozbalovací nabídka

en: Select Calendar
cs_CZ: Zvolit kalendář

en: Select Catalog View
cs_CZ: Zvolit katalogové zobrazení

en: Select Coupon
cs_CZ: Zvolit slevový kód

en: Select Customer
cs_CZ: Zvolte zákazníka

en: Select Customer(s)
cs_CZ: Zvolte zákazníky

en: Select Date
cs_CZ: Zvolte datum

en: Select Employee
cs_CZ: Zvolte pracovníka

en: Select Event
cs_CZ: Zvolit akci

en: Select Events
cs_CZ: Zvolit akce

en: Select Location
cs_CZ: Zvolte místo

en: Select Package
cs_CZ: Zvolit balíček

en: Select Repeat Interval
cs_CZ: Zvolit interval opakování

en: Select Repeat Period
cs_CZ: Zvolit období opakování

en: Select Service
cs_CZ: Zvolte službu

en: Select Service Category
cs_CZ: Zvolte kategorii služby

en: Select Tag
cs_CZ: Zvolit tag

en: Select Tags
cs_CZ: Zvolit tagy

en: Select Tickets
cs_CZ: Zvolte vstupenky

en: Select Time
cs_CZ: Zvolte čas

en: Select View
cs_CZ: Zvolit zobrazení

en: Select WooCommerce product
cs_CZ: Zvolit WooCommerce produkt

en: Select Zoom User
cs_CZ: Zvolit Zoom uživatele

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
cs_CZ: Zvolte zástupný text a vložte ho na místo kurzoru.

en: Select box
cs_CZ: Rozbalovací nabídka

en: Select category
cs_CZ: Zvolit kategorii

en: Select customer, employee and service
cs_CZ: Zvolte zákazníka, pracovníka a službu

en: Select date
cs_CZ: Zvolte datum

en: Select date and time
cs_CZ: Zvolte datum a čas

en: Select delimiter
cs_CZ: Zvolte oddělovač

en: Select employee
cs_CZ: Zvolte pracovníka

en: Select event
cs_CZ: Zvolte akci

en: Select location
cs_CZ: Zvolte místo

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
cs_CZ: Zvolte služby pro toto období.<br/>Pokud nebude nic vybráno, budou všechny služby přiřazené tomuto pracovníkovi<br/>v tomto období dostupné k rezervaci.

en: Select or Create New
cs_CZ: Zvolit nebo vytvořit nové

en: Select or Create Tag
cs_CZ: Zvolit nebo vytvořit štítek

en: Select package
cs_CZ: Zvolit balíček

en: Select placeholder
cs_CZ: Zvolit zástupný text

en: Select service
cs_CZ: Zvolte službu

en: Select specific location for each period.
cs_CZ: Vyberte konkrétní místo pro všechna období.

en: Select specific location for this period.
cs_CZ: Vyberte konkrétní místo pro toto období.

en: Select specific services for each period.
cs_CZ: Vyberte konkrétní služby pro každé období.

en: Select the Appointment Time
cs_CZ: Zvolte čas rezervace

en: Select the Extras you'd like
cs_CZ: Zvolte si doplňky

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
cs_CZ: Zvolte WooCommerce produkt, který bude použit pro tento balíček.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
cs_CZ: Zvolte akci, která spustí událost pro sledování.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
cs_CZ: Zvolte pracovníka, který bude nastaven jako organizátor události v kalendáři Google/Outlook/Apple. Ostatní pracovníci vybraní v sekci Personál budou přidáni jako hosté.

en: Select the events this coupon can be used for.
cs_CZ: Vyberte akce, pro které lze slevový kód použít.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
cs_CZ: Vyberte počet vstupenek, které chcete rezervovat pro každý typ vstupenky

en: Select the packages this coupon can be used for.
cs_CZ: Vyberte balíčky, pro které lze tento slevový kód použít.

en: Select the services this coupon can be used for.
cs_CZ: Vyberte služby, pro které lze slevový kód použít.

en: Select this Employee
cs_CZ: Zvolte tohoto pracovníka

en: Select this employee
cs_CZ: Zvolte tohoto pracovníka

en: Select tickets
cs_CZ: Vybrat vstupenky

en: Select your Square Location
cs_CZ: Zvolte své místo Square

en: Selected
cs_CZ: Zvolený

en: Selected Customers
cs_CZ: Vybraní zákazníci

en: Selected date background
cs_CZ: Pozadí vybraného datumu

en: Selected date text
cs_CZ: Text vybraného datumu

en: Selected extras
cs_CZ: Vybrané doplňky

en: Selected extras details
cs_CZ: Detaily vybraných doplňků

en: Selected services
cs_CZ: Vybrané služby

en: Semicolon (;)
cs_CZ: Středník (;)

en: Send
cs_CZ: Odeslat

en: Send Access Link
cs_CZ: Zaslat přístupový odkaz

en: Send ICS file for approved bookings
cs_CZ: Poslat ICS soubor u potvrzených rezervací

en: Send ICS file for pending bookings
cs_CZ: Poslat ICS soubor u nepotvrzených rezervací

en: Send Reset Link
cs_CZ: Odeslat odkaz pro resetování

en: Send access link
cs_CZ: Zaslat přístupový odkaz

en: Send after appointment
cs_CZ: Poslat po termínu

en: Send after event
cs_CZ: Poslat po akci

en: Send all SMS messages to additional numbers
cs_CZ: Zaslat všechny SMS na dodatečná čísla

en: Send all notifications to additional addresses
cs_CZ: Zaslat všechna upozornění na dodatečné adresy

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
cs_CZ: Poslat upozornění termínu přímo přes WhatsApp.

en: Send at
cs_CZ: Poslat v

en: Send custom fields info for each customer separately
cs_CZ: Zaslat zákaznické informace z vlastních polí samostatně

en: Send event invitation email
cs_CZ: Zaslat pozvánku na akci emailem

en: Send invoice
cs_CZ: Odeslat fakturu

en: Send invoice to customer by default
cs_CZ: Výchozí nastavení je odeslat fakturu zákazníkovi

en: Send only this notification
cs_CZ: Odeslat pouze toto upozornění

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
cs_CZ: Posílejte personalizovaná e‑mailové a SMS upozornění upravené podle potřeb vašeho podnikání.

en: Send smart, personalized notifications your way
cs_CZ: Posílejte chytrá, personalizovaná upozornění

en: Send test
cs_CZ: Poslat test

en: Send to e-mail
cs_CZ: Poslat na email

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
cs_CZ: Odesílejte data o zákazníkovi do Mailchimpu rychle a snadno.

en: Sender ID supports up to 11 characters
cs_CZ: ID odesílatele podporuje až 11 znaků

en: Sender email
cs_CZ: Email odesílatele

en: Sender name
cs_CZ: Jméno odesílatele

en: Sent
cs_CZ: Odesláno

en: Separate-row export
cs_CZ: Export do samostatných řádků

en: Service
cs_CZ: Služba

en: Service/Event
cs_CZ: Služba/Akce

en: Service Asc
cs_CZ: Služba vzestupně

en: Service Categories
cs_CZ: Kategorie služeb

en: Service Category
cs_CZ: Kategorie služeb

en: Service Desc
cs_CZ: Služba sestupně

en: Service ID
cs_CZ: ID služby

en: Service Info
cs_CZ: Informace o službě

en: Service Input Field
cs_CZ: Vstupní pole služby

en: Service Price
cs_CZ: Cena služby

en: Service Selection
cs_CZ: Výběr služby

en: Service Subtotal
cs_CZ: Mezisoučet služeb

en: Service badge
cs_CZ: Odznak služby

en: Service capacity
cs_CZ: Kapacita služby

en: Service category
cs_CZ: Kategorie služby

en: Service count
cs_CZ: Počet služby

en: Service description
cs_CZ: Popis služby

en: Service details
cs_CZ: Podrobnosti o službě

en: Service duration
cs_CZ: Doba trvání služby

en: Service employees list
cs_CZ: Seznam pracovníků služeb

en: Service filter
cs_CZ: Filtr služby

en: Service has been added.
cs_CZ: Služba byla přidána.

en: Service has been deleted.
cs_CZ: Služba byla smazána.

en: Service has been hidden.
cs_CZ: Služba byla skryta.

en: Service has been updated.
cs_CZ: Služba byla aktualizována.

en: Service info
cs_CZ: Informace o službě

en: Service information
cs_CZ: Informace o službě

en: Service is now visible.
cs_CZ: Služba je nyní viditelná.

en: Service location
cs_CZ: Místo služby

en: Service name
cs_CZ: Název služby

en: Service or event description
cs_CZ: Popis služby nebo akce

en: Service or event name
cs_CZ: Název služby nebo akce

en: Service packages overview
cs_CZ: Přehled balíčků služeb

en: Service price
cs_CZ: Cena služby

en: Service selection
cs_CZ: Výběr služby

en: Service subtotal
cs_CZ: Mezisoučet služby

en: Services
cs_CZ: Služby

en: Services & categories setup
cs_CZ: Nastavení služeb & kategorií

en: Services Asc
cs_CZ: Služby vzestupně

en: Services Desc
cs_CZ: Služby sestupně

en: Services and packages overview
cs_CZ: Přehled služeb a balíčků

en: Services have been reordered.
cs_CZ: Pořadí služeb bylo změněno.

en: Services list, Appointments
cs_CZ: Seznam služeb, rezervace

en: Services overview
cs_CZ: Přehled služeb

en: Services setup
cs_CZ: Nastavení služeb

en: Set ICS file description
cs_CZ: Nastavit popis souboru ICS

en: Set Limit
cs_CZ: Nastavit limit

en: Set Minimum
cs_CZ: Nastavte minimum

en: Set Password
cs_CZ: Nastavit heslo

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
cs_CZ: Nastavte maximální počet osob, které může zákazník přidat při rezervaci.

en: Set coupons to be case insensitive
cs_CZ: Nastavit slevové kódy tak, aby nerozlišovaly velká a malá písmena

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
cs_CZ: Nastavit různé ceny pro konkrétní dny, časy nebo datumy.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
cs_CZ: Nastavit dynamické ceny služeb na základě různých podmínek.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
cs_CZ: Nastavte období akce pro povolení cen podle časového období.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
cs_CZ: Nastavte flexibilní ceny vstupenek podle kategorií a časových intervalů, aby byly vstupenky co nejdostupnější a zároveň maximalizovaly tržby.

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
cs_CZ: Nastavit každému pracovníkovi jeho časové pásmo, aby klienti po celém světě viděli dostupnost a rezervace správně.

en: Set metadata and description
cs_CZ: Nastavit metadata a popis

en: Set minimum
cs_CZ: Nastavit minimum

en: Set new password
cs_CZ: Nastavit nové heslo

en: Set options, colors and labels for booking form
cs_CZ: Nastavit volby, barvy a popisky rezervačního formuláře

en: Set password
cs_CZ: Nastavit heslo

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
cs_CZ: Nastavit ceník na základě počtu osob v rezervaci.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
cs_CZ: Nastavte popis, který se zobrazí v události kalendáře. Můžete použít zástupné texty dostupné na stránce Upozornění.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
cs_CZ: Nastavte období akce pro povolení cen podle časového období.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
cs_CZ: Nastavte maximální počet zaneprázdněných termínů načtených z kalendáře pro blokování termínů v Amelii.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
cs_CZ: Nastavit u služby maximální počet osob povolených na jednu rezervaci.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
cs_CZ: Nastavit u služby minimální počet osob požadovaných na jednu rezervaci.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
cs_CZ: Nastavte počet schválených rezervací, po jehož dosažení zákazník automaticky obdrží slevový kód v upozornění. Poznámka: Aby byla tato funkce aktivována, musí být v šabloně upozornění zahrnut zástupný text slevového kódu.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
cs_CZ: Nastavte čas před termínem/akcí, po který už zákazníci<br/>nemohou zrušit rezervaci.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
cs_CZ: Nastavte název, který se zobrazí v události kalendáře. Můžete použít zástupné texty dostupné na stránce Upozornění.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
cs_CZ: Zaškrtněte, pokud chcete omezit počet termínů, který může mít pracovník denně bez ohledu na to, kolik termínů se vejde do pracovní doby

en: Set up
cs_CZ: Nastavení

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
cs_CZ: Nastavení vzhledu kalendáře a možností opakovaného vyskakovacího okna

en: Set up Content, Buttons and Labels
cs_CZ: Nastavení obsahu, tlačítek a popisků

en: Set up Employees selection options
cs_CZ: Nastavení možností výběru pracovníků

en: Set up Labels and Buttons
cs_CZ: Nastavení popisků a tlačítek

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
cs_CZ: Nastavení viditelnosti pro lokalitu, obrázky, filtrování, kapacitu, cenu a stav akce

en: Set up Locations selection options
cs_CZ: Nastavení možností výběru míst

en: Set up Package detailed view
cs_CZ: Nastavení podrobného zobrazení balíčku

en: Set up Service detailed view
cs_CZ: Nastavení podrobného zobrazení služby

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
cs_CZ: Nastavení možností výběru služeb, míst a pracovníků

en: Set up Services and Packages view
cs_CZ: Nastavení zobrazení Služby a balíčky

en: Set up Services selection options
cs_CZ: Nastavení možností výběru služeb

en: Set up Services view
cs_CZ: Nastavení zobrazení služeb

en: Set up Sidebar visibility and its content
cs_CZ: Nastavení viditelnosti bočního panelu a jeho obsahu

en: Set up button type and labels
cs_CZ: Nastavení typu tlačítek a popisků

en: Set up button types and labels
cs_CZ: Nastavení typů tlačítek a popisků

en: Set up categories cards
cs_CZ: Nastavení karet kategorií

en: Set up display options and labels
cs_CZ: Nastavení možností zobrazení a popisků

en: Set up labels
cs_CZ: Nastavení popisků

en: Set up labels and buttons
cs_CZ: Nastavení popisků a tlačítek

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
cs_CZ: Nastavit viditelnost personálu, místa, galerie a ostatních informací o akci

en: Set up visibility, button type and labels
cs_CZ: Nastavení viditelnosti, typu tlačítka a popisků

en: Set up visibility and labels
cs_CZ: Nastavení viditelnosti a popisků

en: Set up visibility and labels of ticket selection
cs_CZ: Nastavení viditelnosti a popisků výběru vstupenek

en: Set your Google Map API Key in General Settings
cs_CZ: Zadat Google Map API Key v obecných nastaveních

en: Setting up days off
cs_CZ: Nastavení dnů volna

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings have been saved.
cs_CZ: Nastavení byla uložena.

en: Shared
cs_CZ: Sdílené

en: Shared Pool
cs_CZ: Sdílená nabídka

en: Shared capacity across services
cs_CZ: Sdílená kapacita napříč službami

en: Shared category capacity
cs_CZ: Kapacita sdílené kategorie

en: Show
cs_CZ: Zobrazit

en: Show All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: Show All Periods
cs_CZ: Zobrazit všechna období

en: Show Less Periods
cs_CZ: Zobrazit méně období

en: Show Type
cs_CZ: Zobrazit typ

en: Show all categories
cs_CZ: Zobrazit všechny kategorie

en: Show all employees
cs_CZ: Zobrazit všechny pracovníky

en: Show all events
cs_CZ: Zobrazit všechny akce

en: Show all locations
cs_CZ: Zobrazit všechna místa

en: Show all packages
cs_CZ: Zobrazit všechny balíčky

en: Show all services
cs_CZ: Zobrazit všechny služby

en: Show all tags
cs_CZ: Zobrazit všechny tagy

en: Show booking slots in client's time zone
cs_CZ: Zobrazit rezervační úseky v časovém pásmu zákazníka

en: Show bookings
cs_CZ: Zobrazit rezervace

en: Show catalog of all categories
cs_CZ: Zobrazit katalog všech kategorií

en: Show checkout form
cs_CZ: Zobrazit formulář pokladny

en: Show coupon
cs_CZ: Zobrazit slevový kód

en: Show customer information form
cs_CZ: Zobrazit formulář Informace o zákazníkovi

en: Show employee
cs_CZ: Zobrazit pracovníka

en: Show event
cs_CZ: Zobrazit akci

en: Show event on site
cs_CZ: Zobrazit akci na webu

en: Show from date
cs_CZ: Zobrazit od data

en: Show in Amelia Popup
cs_CZ: Zobrazit v Amelia popup okně

en: Show less
cs_CZ: Zobrazit méně

en: Show location
cs_CZ: Zobrazit místo

en: Show more
cs_CZ: Zobrazit více

en: Show more ({count})
cs_CZ: Zobrazit více ({count})

en: Show on website
cs_CZ: Zobrazit na webu

en: Show package
cs_CZ: Zobrazit balíček

en: Show recurring events
cs_CZ: Zobrazit pravidelné akce

en: Show resource
cs_CZ: Zobrazit zdroj

en: Show service
cs_CZ: Zobrazit službu

en: Show single Event details on the page
cs_CZ: Zobrazit na stránce detaily jednotlivé akce

en: Show specific categories
cs_CZ: Zobrazit konkrétní kategorie

en: Show specific category
cs_CZ: Zobrazit konkrétní kategorii

en: Show specific package
cs_CZ: Zobrazit konkrétní balíček

en: Show specific packages
cs_CZ: Zobrazit konkrétní balíčky

en: Show specific service
cs_CZ: Zobrazit konkrétní službu

en: Show specific services
cs_CZ: Zobrazit konkrétní služby

en: Show tag
cs_CZ: Zobrazit štítek

en: Show tax
cs_CZ: Zobrazit daň

en: Show waiting list after booking is full
cs_CZ: Zobrazit čekací listinu po naplnění rezervace

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
cs_CZ: Představte své služby v elegantních kartách. Jednoduše je roztřiďte podle kategorií a upravte jejich vzhled tak, aby odpovídal vaší značce.

en: Showing
cs_CZ: Zobrazuje

en: Sidebar
cs_CZ: Postranní panel

en: Sidebar area
cs_CZ: Oblast postranního panelu

en: Sidebar visibility
cs_CZ: Viditelnost postranního panelu

en: Sign In
cs_CZ: Přihlásit

en: Sign In to Mailchimp
cs_CZ: Přihlásit se do Mailchimpu

en: Sign Out of Mailchimp
cs_CZ: Odhlásit se z Mailchimpu

en: Sign in
cs_CZ: Přihlásit

en: Sign in as
cs_CZ: Přihlásit se jako

en: Sign in with Google
cs_CZ: Přihlásit se pomocí Google

en: Sign in with Outlook
cs_CZ: Přihlásit se pomocí Outlook

en: Sign out from Google
cs_CZ: Odhlásit z Google

en: Sign out from Outlook
cs_CZ: Odhlásit z Outlooku

en: Sign up
cs_CZ: Registrovat

en: Simple, secure payments powered by Barion.
cs_CZ: Jednoduché, bezpečné platby poskytované službou Barion.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
cs_CZ: Zjednodušte komunikaci pomocí nastavitelných zpráv pro zákazníky i pracovníky

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
cs_CZ: Zjednodušte si správu financí díky snadnému exportu transakcí na jedno kliknutí

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
cs_CZ: Zjednodušte plánování s individuální dostupností, pracovní dobou a přidělenými službami

en: Simplify scheduling with recurring events
cs_CZ: Zjednodušte plánování s pravidelnými akcemi

en: Single-row export
cs_CZ: Export jednoho řádku

en: Single Ticket
cs_CZ: Jednotlivá vstupenka

en: Single booking
cs_CZ: Individuální rezervace

en: Skip Categories step
cs_CZ: Přeskočit krok Kategorie

en: Skip Import
cs_CZ: Přeskočit import

en: Skip packages and continue with the selected service
cs_CZ: Přeskočit balíčky a pokračovat s vybranou službou

en: Slot end time
cs_CZ: Čas ukončení slotu

en: Social login
cs_CZ: Přihlášení pomocí sociálních sítí

en: Social login setup
cs_CZ: Přihlášení pomocí sociálních sítí

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
cs_CZ: Někteří pracovníci přiřazení k této události nejsou připojeni k Zoomu. Pro správné fungování této integrace přejděte do jejich profilů a připojte je k Zoomu.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
cs_CZ: Někteří pracovníci přiřazení k této službě nejsou připojeni k Zoomu. Pro správné fungování této integrace přejděte do jejich profilů a připojte je k Zoomu.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
cs_CZ: Některé termíny jsou obsazené. Nabídli jsme vám nejbližší termíny.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
cs_CZ: Některé způsoby platby nejsou vzájemně kompatibilní a nelze je používat společně

en: Some records have an incorrect format.
cs_CZ: Některé údaje mají špatný formát.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
cs_CZ: Omlouváme se, ale došlo k problému s vytvořením platebního odkazu. Zkuste to znovu později.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
cs_CZ: Omlouváme se, ale došlo k problému se zpracováním vaší platby. Zkuste to znovu později.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
cs_CZ: Omlouváme se, ale došlo k chybě při přidávání rezervace do košíku.

en: Sort
cs_CZ: Setřídit

en: Space-comma
cs_CZ: Mezera-čárka

en: Space-dot
cs_CZ: Mezera-tečka

en: Special Days
cs_CZ: Mimořádné pracovní dny

en: Special characters are not allowed
cs_CZ: Speciální znaky nejsou povoleny

en: Special days
cs_CZ: Mimořádné pracovní dny

en: Special days setup
cs_CZ: Nastavení mimořádných pracovních dnů

en: Specific Date
cs_CZ: Konkrétní datum

en: Specific Date & Time
cs_CZ: Konkrétní datum a čas

en: Specific date
cs_CZ: Konkrétní datum

en: Specific date & time
cs_CZ: Konkrétní datum a čas

en: Spot
cs_CZ: Místo

en: Spots
cs_CZ: Míst

en: Spots capacity
cs_CZ: Kapacita míst

en: Square account successfully disconnected
cs_CZ: Účet Square byl úspěšně odpojen

en: Square payment link
cs_CZ: Platební odkaz Square

en: Staff
cs_CZ: Personál

en: Standard Account
cs_CZ: Běžný účet

en: Start
cs_CZ: Spustit

en: Start Date
cs_CZ: Datum zahájení

en: Start Scanner
cs_CZ: Spustit skener

en: Start Time
cs_CZ: Čas začátku

en: Start Zoom
cs_CZ: Spustit Zoom

en: Start Zoom Meeting
cs_CZ: Zahájit Zoom konferenci

en: Start by clicking the add custom field button
cs_CZ: Začněte kliknutím na tlačítko Přidat vlastní pole

en: Start date
cs_CZ: Datum zahájení

en: Start scanner
cs_CZ: Spustit skener

en: Start time
cs_CZ: Čas zahájení

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Status:
cs_CZ: Stav:

en: Status Asc
cs_CZ: Stav vzestupně

en: Status Desc
cs_CZ: Stav sestupně

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
cs_CZ: Zůstaňte v souladu se zákony snadno díky konzistentnímu a spolehlivému zpracování daní v celé firmě

en: Stay connected with WhatsApp notifications
cs_CZ: Zůstaňte v kontaktu pomocí upozornění WhatsApp

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
cs_CZ: Zůstaňte organizovaní s exportními soubory připravenými k analýze nebo pro externí nástroje

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
cs_CZ: Rezervační formulář krok za krokem dá zákazníkům možnost vybrat vše k rezervaci v několika krocích

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
cs_CZ: Rezervační formulář krok za krokem provede zákazníka rezervací v několika krocích.

en: Step-by-step
cs_CZ: Krok za krokem

en: Step-by-step booking form guide
cs_CZ: Průvodce rezervačním formulářem krok za krokem

en: Step Booking
cs_CZ: Rezervační formulář krok za krokem

en: Step By Step Booking Form
cs_CZ: Rezervační formulář krok za krokem

en: Step Popups
cs_CZ: Vyskakovací okna kroků

en: Step content
cs_CZ: Obsah kroku

en: Step header
cs_CZ: Záhlaví kroku

en: Step heading
cs_CZ: Nadpis kroku

en: Step info tab
cs_CZ: Informační záložka kroku

en: Step message
cs_CZ: Zpráva kroku

en: Step pagination
cs_CZ: Stránkování kroků

en: Step tickets tab
cs_CZ: Záložka vstupenek kroku

en: Steps
cs_CZ: Kroky

en: Steps order
cs_CZ: Pořadí kroků

en: Stop Scanner
cs_CZ: Vypnout skener

en: Stop scanner
cs_CZ: Zastavit skener

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
cs_CZ: Zefektivněte provoz pomocí jednoho centrálního místa pro správu všech zdrojů ve vaší společnosti

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
cs_CZ: Zjednodušte si virtuální schůzky přímou integrací oblíbených platform pro setkávání do rezervací.

en: Stripe Account
cs_CZ: Účet Stripe

en: Stripe payment link
cs_CZ: Platební odkaz Stripe

en: Studios
cs_CZ: Studia

en: Sub Steps
cs_CZ: Dílčí kroky

en: Sub step title
cs_CZ: Název dílčího kroku

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Subject placeholders
cs_CZ: Zástupné texty předmětu

en: Subscribe to our mailing list
cs_CZ: Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

en: Subtotal
cs_CZ: Mezisoučet

en: Subtotal:
cs_CZ: Mezisoučet:

en: Success
cs_CZ: Úspěch

en: Successful cancellation redirect URL
cs_CZ: URL přesměrování po úspěšném zrušení

en: Successfully added booking
cs_CZ: Úspěšně přidaná rezervace

en: Suggest closest available date
cs_CZ: Navrhnout nejbližší dostupné datum

en: Suggest next available date
cs_CZ: Navrhnout nejbližší volný termín

en: Suggest previous available date
cs_CZ: Navrhnout předchozí dostupné datum

en: Sum of payments
cs_CZ: Součet plateb

en: Summary
cs_CZ: Souhrn

en: Summary segment
cs_CZ: Souhrnný segment

en: Sun
cs_CZ: Ne

en: Sunday
cs_CZ: Neděle

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Support Amelia by displaying a backlink
cs_CZ: Podpořte Amélii tím, že zveřejníte odkaz na její stránky

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
cs_CZ: Podpořte hlubší poznatky pomocí exportovaných dat pro analýzu a vytváření zpráv

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
cs_CZ: Podpora externích pracovních postupů bezproblémovým přenosem finančních záznamů do jiných systémů

en: Switch Camera
cs_CZ: Přepnout kameru

en: Sync with
cs_CZ: Synchronizovat s

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
cs_CZ: Synchronizujte svůj účet Stripe Connect pro snadné platby a plynulé výplaty.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
cs_CZ: Připojte Google kalendáře pro synchronizaci osobních a pracovních událostí vašich i vašich pracovníků.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
cs_CZ: Synchronizujte svůj rozvrh se svým osobním kalendářem Apple, abyste předešli zdvojeným rezervacím.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
cs_CZ: Synchronizujte svůj rozvrh se svým osobním kalendářem Google, abyste předešli zdvojeným rezervacím.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
cs_CZ: Synchronizujte svůj rozvrh se svým osobním kalendářem Outlooku, abyste předešli zdvojeným rezervacím.

en: Tab title
cs_CZ: Název záložky

en: Table settings have been updated.
cs_CZ: Nastavení tabulky bylo aktualizováno.

en: Tabs (All / Packages / Services)
cs_CZ: Záložky (Vše / Balíčky / Služby)

en: Tag
cs_CZ: Štítek

en: Tags
cs_CZ: Tagy

en: Tax
cs_CZ: Daň

en: Tax amount
cs_CZ: Částka daně

en: Tax details
cs_CZ: Podrobnosti o dani

en: Tax has been added.
cs_CZ: Daň byla přidána.

en: Tax has been deleted.
cs_CZ: Daň byla smazána.

en: Tax has been hidden.
cs_CZ: Daň byla skryta.

en: Tax has been updated.
cs_CZ: Daň byla aktualizována.

en: Tax is now visible.
cs_CZ: Daň je nyní viditelná.

en: Tax rate
cs_CZ: Daňová sazba

en: Tax rate name
cs_CZ: Název daňové sazby

en: Tax setup
cs_CZ: Nastavení daní

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
cs_CZ: Daň nebude zahrnuta v cenové kalkulaci a bude zobrazena samostatně.

en: Tax will be included in price calculation.
cs_CZ: Daň bude zahrnuta v cenové kalkulaci.

en: Taxes
cs_CZ: Daně

en: Taxes overview
cs_CZ: Přehled daní

en: Template name
cs_CZ: Název šablony

en: Test API key
cs_CZ: Testovací API Key

en: Test SMS
cs_CZ: Testovací SMS

en: Test SMS sent successfully.
cs_CZ: Testovací SMS úspěšně odeslána.

en: Test WhatsApp
cs_CZ: Testovat WhatsApp

en: Test WhatsApp message sent successfully
cs_CZ: Testovací zpráva WhatsApp úspěšně odeslána

en: Test client ID
cs_CZ: Testovací Client ID

en: Test email
cs_CZ: Zkušební email

en: Test email sent successfully.
cs_CZ: Zkušební email úspěšně odeslán.

en: Test mode
cs_CZ: Testovací režim

en: Text Mode
cs_CZ: Textový mód

en: Text area
cs_CZ: Oblast textu

en: Text color
cs_CZ: Barva textu

en: Text color on background
cs_CZ: Barva textu na pozadí

en: Text content
cs_CZ: Textový obsah

en: Thank you! Your booking is completed.
cs_CZ: Děkujeme! Vaše rezervace je dokončena.

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
cs_CZ: Děkujeme! Vaše rezervace je dokončena a nyní čeká na potvrzení.

en: The appointment can't be rescheduled.
cs_CZ: Termín nelze změnit.

en: The coupon field is mandatory
cs_CZ: Pole slevový kód je povinné

en: The coupon you entered is not valid
cs_CZ: Zadaný slevový kód není platný

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
cs_CZ: Měna v Amélii neodpovídá měně vybraného Square místa

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
cs_CZ: Zákazník neuvedl e-mailovou adresu, takže fakturu nebylo možné odeslat.

en: The first row should not contain column names.
cs_CZ: První řádek by neměl obsahovat názvy sloupců.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
cs_CZ: Tělo zprávy musí být nakonfigurováno v nastavení Facebook Developers.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
cs_CZ: Záhlaví zprávy musí být nakonfigurováno v nastavení Facebook Developers. Limit znaků je 60 znaků po nahrazení zástupných textů.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
cs_CZ: Původní rezervační formuláře - Krok za krokem, Katalog, Seznam akcí a Kalendář akcí - obsahují základní přizpůsobení a změny štítků a slouží jako základ pro naše novější verze.

en: The package is time-limited to
cs_CZ: Balíček je časově omezený do

en: The payment will be done on-site.
cs_CZ: Platba bude provedena na místě.

en: The price will multiply by the number of people/spots
cs_CZ: Cena se znásobí počtem osob/míst

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
cs_CZ: Navrhované datum a čas se liší od vámi vybraného vzoru z důvodu nedostupných časových úseků v očekávaném datu a čase.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
cs_CZ: Navrhované datum se liší od vámi vybraného vzoru z důvodu nedostupnosti časových slotů v očekávaném termínu.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
cs_CZ: Navrhovaný čas se liší od vámi vybraného vzoru z důvodu nedostupnosti časových slotů v očekávaném čase.

en: The purchase code is invalid or it has expired
cs_CZ: Nákupní kód je neplatný nebo vypršela platnost

en: The refund amount will be
cs_CZ: Částka vrácené částky bude

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
cs_CZ: Zbývající částku lze uhradit na místě nebo prostřednictvím platebního odkazu.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
cs_CZ: Název zdroje je viditelný pouze pro vás a při rezervaci se nezobrazí. Používá se pro interní správu.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
cs_CZ: Množství zdrojů se počítá samostatně pro každé vybrané místo.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
cs_CZ: Množství zdrojů se počítá samostatně pro každou vybranou službu.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
cs_CZ: Množství zdrojů je sdíleno mezi všemi vybranými službami, pracovníky a místy.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
cs_CZ: Zbytek termínů lze rezervovat později na panelu Zákazníci.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
cs_CZ: Zde nastavená délka kroku časového okna bude použita pro všechna časová okna v pluginu.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
cs_CZ: Časový úsek, na který jste se pokusili přesunout termín, není k dispozici. Vyberte jiný časový úsek pro vybraný den.

en: The total number of people for the booking.
cs_CZ: Celkový počet lidí v rezervaci.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
cs_CZ: Celkový počet osob ({approvedPersonsCount} ) překračuje maximální kapacitu {maxAppointmentCapacity} .

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
cs_CZ: Celkový počet osob ({waitingPersonsCount}) překračuje maximu čekací listiny {waitingListMaxCapacity}.

en: There are no attendees yet...
cs_CZ: Zatím zde nejsou žádní účastníci...

en: There are no booked appointments for this package.
cs_CZ: Pro tento balíček nejsou rezervované žádné termíny.

en: There are no days off yet...
cs_CZ: Zatím zde nejsou žádné dny volna…

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
cs_CZ: Nejsou naplánované žádné akce. Vytvořte novou akci.

en: There are no packages. Please create a new package.
cs_CZ: Nejsou k dispozici žádné balíčky. Vytvořte nový balíček.

en: There are no results...
cs_CZ: Žádné odpovídající výsledky...

en: There are no special days yet...
cs_CZ: Zatím zde nejsou žádné mimořádné pracovní dny…

en: There are no upcoming events for this period
cs_CZ: Pro toto období nejsou naplánované žádné akce

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
cs_CZ: Blíží se termíny pro službu {service}.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
cs_CZ: V kalendáři Google/Outlook pracovníka je v tomto období už událost. Jste si jisti, že chcete vytvořit další?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
cs_CZ: Tito pracovníci budou dostávat email s upozorněním, že zakoupený balíček byl zakoupen bez rezervace termínu.

en: Third
cs_CZ: Třetí

en: Third {day}
cs_CZ: Třetí {day}

en: This & Future
cs_CZ: Teď & v budoucnu

en: This Only
cs_CZ: Pouze toto

en: This booking is part of a package deal
cs_CZ: Tato rezervace je součástí balíčku

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
cs_CZ: Tato kategorie obsahuje služby s {count} minulou rezervací. | Tato kategorie obsahuje služby s {count} minulými rezervacemi.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
cs_CZ: Tato změna povede ke zvýšení ceny pro některé rezervace. Chcete vytvořit platební odkazy?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
cs_CZ: Tento typ poplatku se nepoužije při rezervaci více termínů (funkce košíku nebo funkce opakování) NEBO při při rezervaci akce s více pracovníky.

en: This coupon has expired
cs_CZ: Platnost tohoto slevového kódu vypršela

en: This coupon is not valid anymore
cs_CZ: Tento slevový kód už není platný

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
cs_CZ: Tato e-mailová adresa se už používá. Zadejte prosím jinou e-mailovou adresu.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
cs_CZ: Tento pracovník je jediný přiřazený službě {service}.

en: This field is required
cs_CZ: Toto pole je povinné

en: This field is required.
cs_CZ: Toto pole je povinné.

en: This file is forbidden for upload
cs_CZ: Tento typ souboru je zakázán

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook.
cs_CZ: Toto je jedinečný bezpečnostní token. Zkopírujte jej do pole „Ověřit token“ v aplikaci WhatsApp při vytváření webhooku.

en: This is recurring event
cs_CZ: Toto je pravidelná akce

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
cs_CZ: Toto je cesta ve vaší aplikaci, kam budou uživatelé přesměrováni po ověření pomocí Apple. Přidejte tuto adresu URI do přihlašovacích údajů vašeho projektu Apple v části „Adresy URI pro přesměrování“.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
cs_CZ: Toto je cesta ve vaší aplikaci, kam budou uživatelé přesměrováni po ověření pomocí Google. Přidejte tuto adresu URI do přihlašovacích údajů vašeho projektu Google v části „Autorizované adresy URI pro přesměrování“.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
cs_CZ: Toto je cesta ve vaší aplikaci, kam budou uživatelé přesměrováni po ověření pomocí Outlooku. Přidejte tuto adresu URI do části „Adresy URI pro přesměrování“ v nastavení aplikace Outlook.

en: This limit is based on the customer's email address.
cs_CZ: Limit je kontrolován e-mailem zákazníka.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
cs_CZ: Toto místo má {count} připojenou službu. | Toto místo má {count} připojené/ých služby/eb.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
cs_CZ: Tato zpráva se odesílá, když zákazník odpoví přes WhatsApp, a informuje ho, že odpovědi přes WhatsApp nejsou podporovány.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
cs_CZ: Toto upozornění vyžaduje cron úlohu. Přidejte následující řádek do konfigurace cronu.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
cs_CZ: Tato volba vyžaduje přidání zástupného textu platebního odkazu do šablon upozornění.

en: This package deal will expire in
cs_CZ: Tato nabídka balíčku vyprší za

en: This package has
cs_CZ: Tento balíček obsahuje

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
cs_CZ: Tento balíček má {count} rezervaci v budoucnu. | Tento balíček má {count} rezervace/í v budoucnu.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
cs_CZ: Tento balíček má {count} rezervaci v minulosti. | Tento balíček má {count} rezervace/í v minulosti.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
cs_CZ: Obsah tohoto zástupného textu bude použit všude, kde je použitý.

en: This range
cs_CZ: Toto rozmezí

en: This service does not have any extras
cs_CZ: Tato služba nemá žádné doplňky

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
cs_CZ: Služba má {count} termín v minulosti. | Služba má {count} termíny/ů v minulosti.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
cs_CZ: Tuto službu je možné rezervovat v rámci zakoupeného balíčku. Opravdu chcete tuto službu smazat?

en: This service is available in a Package
cs_CZ: Tato služba je k dispozici v balíčku

en: This service is available in a package
cs_CZ: Tato služba je dostupná v balíčku

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
cs_CZ: Tento časový úsek už není k dispozici. Vyberte jiný čas.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
cs_CZ: Tento uživatel má rezervace v zakoupeném balíčku. Opravdu chcete tohoto uživatele smazat?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
cs_CZ: Tento uživatel má {count} rezervaci v minulosti. | Tento uživatel má {count} rezervace/í v minulosti.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
cs_CZ: Tento uživatel je účastníkem budoucí akce. Opravdu chcete tohoto uživatele smazat? | Tento uživatel je účastníkem budoucích akcí. Opravdu chcete tohoto uživatele smazat?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
cs_CZ: Tento widget místo globálního časového rozsahu zobrazuje data po měsících.

en: Thu
cs_CZ: Čt

en: Thursday
cs_CZ: Čtvrtek

en: Ticket
cs_CZ: Vstupenka

en: Ticket ID
cs_CZ: ID vstupenky

en: Ticket Name
cs_CZ: Název vstupenky

en: Ticket Type
cs_CZ: Typ vstupenky

en: Ticket Types
cs_CZ: Typy vstupenek

en: Ticket cannot be scanned for this date
cs_CZ: Pro toto datum nelze vstupenku naskenovat

en: Ticket code
cs_CZ: Kód vstupenky

en: Ticket has already been scanned
cs_CZ: Vstupenka už byla naskenována

en: Ticket is valid
cs_CZ: Vstupenka je platná

en: Ticket name
cs_CZ: Název vstupenky

en: Ticket not found
cs_CZ: Vstupenka nenalezena

en: Ticket not valid
cs_CZ: Vstupenka není platná

en: Ticket types
cs_CZ: Typy vstupenek

en: Tickets
cs_CZ: Vstupenky

en: Tickets for events with attendees will not be updated
cs_CZ: Vstupenky na akce s účastníky se nezaktualizují

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Time(s):
cs_CZ: Čas(y):

en: Time:
cs_CZ: Čas:

en: Time Range:
cs_CZ: Časové rozmezí:

en: Time Used Asc
cs_CZ: Použitý čas vzestupně

en: Time Used Desc
cs_CZ: Použitý čas sestupně

en: Time frame
cs_CZ: Časové rozmezí

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
cs_CZ: Čas potřebný po termínu na odpočinek, úklid nebo přechod. Během tohoto období nelze pracovníka objednat na žádnou službu.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
cs_CZ: Čas potřebný před termínem na přípravu. Během tohoto období nelze pracovníka objednat na žádnou službu.

en: Time slot is unavailable
cs_CZ: Časový slot je nedostupný

en: Time slot price
cs_CZ: Cena časového okna

en: Time slots are unavailable
cs_CZ: Časové sloty jsou nedostupné

en: Time zone
cs_CZ: Časové pásmo

en: Time zones
cs_CZ: Časová pásma

en: Times
cs_CZ: krát

en: Times bought
cs_CZ: Počet zakoupení

en: Times used
cs_CZ: krát použit

en: Timetable
cs_CZ: Termín

en: Timezone
cs_CZ: Časové pásmo

en: Tips & suggestions
cs_CZ: Tipy & návrhy

en: Title section
cs_CZ: Výběr názvu

en: Title text
cs_CZ: Text názvu

en: To
cs_CZ: Zákazník

en: To customer
cs_CZ: Zákazníkovi

en: To employee
cs_CZ: Pracovníkovi

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
cs_CZ: Chcete-li povolit Google Maps, zadejte svůj API klíč pro Google Maps v Nastavení – Obecná nastavení – Google.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
cs_CZ: Pro automatické aktualizace je nutné aktivovat licenci. Prosím navštivte %s pro aktivaci Amelia.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
cs_CZ: Pro přeplánovaní rezervace zvolte datum a čas v kalendáři a poté stiskněte Potvrdit.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
cs_CZ: Abyste mohli odeslat zkušební SMS, dobijte kredit.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
cs_CZ: Abyste mohli odeslat zkušební email, nastavte "Email odesílatele" v nastavení upozornění.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
cs_CZ: Chcete-li používat oznámení WhatsApp, propojte svůj účet WhatsApp v Nastavení.

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Toggle Sidebar
cs_CZ: Přepnout postranní panel

en: Tomorrow
cs_CZ: Zítra

en: Top trends
cs_CZ: Top trendy

en: Torch off
cs_CZ: Vypnout světlo

en: Torch on
cs_CZ: Zapnout světlo

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Total Amount
cs_CZ: Množství celkem

en: Total Amount:
cs_CZ: Množství celkem:

en: Total Cost:
cs_CZ: Cena celkem:

en: Total Number of People:
cs_CZ: Celkový počet osob:

en: Total Price
cs_CZ: Cena celkem

en: Total Services Booked
cs_CZ: Celkem rezervovaných služeb

en: Total amount
cs_CZ: Množství celkem

en: Total appointments
cs_CZ: Termínů celkem

en: Total bookings
cs_CZ: Rezervací celkem

en: Total capacity
cs_CZ: Kapacita celkem

en: Total custom fields
cs_CZ: Celkový počet vlastních polí

en: Total events
cs_CZ: Akcí celkem

en: Total extras
cs_CZ: Doplňků celkem

en: Total number of appointments
cs_CZ: Celkový počet termínů

en: Total number of people:
cs_CZ: Celkový počet osob:

en: Total payments
cs_CZ: Plateb celkem

en: Total people
cs_CZ: Lidí celkem

en: Total price
cs_CZ: Cena celkem

en: Total services booked
cs_CZ: Rezervovaných služeb celkem

en: Total tickets
cs_CZ: Vstupenek celkem

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
cs_CZ: Označte zákazníky, kteří se nedostaví na termín nebo akci bez omluvy.

en: Trainers
cs_CZ: Trenéři

en: Transaction
cs_CZ: Transakce

en: Transaction #{count}
cs_CZ: Transakce #{count}

en: Transaction details
cs_CZ: Detaily transakce

en: Transactions
cs_CZ: Transakce

en: Transfer
cs_CZ: Převod

en: Transfer amount (%)
cs_CZ: Částka převodu (%)

en: Translate
cs_CZ: Přeložit

en: Trigger by attribute
cs_CZ: Spustit podle atributu

en: Trigger type
cs_CZ: Typ spouštěče

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
cs_CZ: Zkuste upravit filtry nebo kritéria vyhledávání, abyste našli hledané služby.

en: Try adjusting your search or filters.
cs_CZ: Zkuste upravit kritéria vyhledávání nebo filtry.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
cs_CZ: Zkuste upravit filtry nebo kritéria vyhledávání, abyste našli, co hledáte.

en: Tue
cs_CZ: Út

en: Tuesday
cs_CZ: Úterý

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
cs_CZ: Převeďte své služby do atraktivních balíčků, které zákazníci milují. Spojte více schůzek do jedné zlevněné nabídky, která povzbudí k větším a jistějším nákupům.

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type:
cs_CZ: Typ:

en: Type Asc
cs_CZ: Typ vzestupně

en: Type Desc
cs_CZ: Typ sestupně

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
cs_CZ: URL, na kterou bude uživatel přesměrován, pokud rezervace nemůže být zrušena z důvodu minimálního času nutného před zrušením

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
cs_CZ: Nepodařilo se deaktivovat polugin, zkuste to prosím později.

en: Unable to retrieve payments results
cs_CZ: Není možné získat výsledek platby

en: Unable to save custom fields positions
cs_CZ: Není možné uložit pořadí vlastních polí

en: Unavailable Time Slots
cs_CZ: Nedostupná časová okna

en: Unavailable date background
cs_CZ: Pozadí nedostupného datumu

en: Unavailable date text
cs_CZ: Text nedostupného datumu

en: Unavailable time slots
cs_CZ: Nedostupná časová okna

en: Unblock
cs_CZ: Odblokovat

en: Unblock customer
cs_CZ: Odblokovat zákazníka

en: Undelivered
cs_CZ: Nedoručeno

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
cs_CZ: Bohužel se objevila chyba serveru a email nebyl odeslán.

en: Unique (Location)
cs_CZ: Unikátní (místo)

en: Unique (Service)
cs_CZ: Unikátní (služba)

en: Unit price
cs_CZ: Jednotková cena

en: Unlimited
cs_CZ: Neomezené

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
cs_CZ: URL přesměrování po neúspěšném zrušení

en: Until
cs_CZ: Do

en: Until:
cs_CZ: Do:

en: Until when?
cs_CZ: Do kdy?

en: Upcoming
cs_CZ: Nadcházející

en: Upcoming appointments
cs_CZ: Nadcházející rezervace

en: Upcoming events
cs_CZ: Nadcházející akce

en: Upcoming events section
cs_CZ: Sekce nadcházejících akcí

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Update Service Settings
cs_CZ: Aktualizovat nastavení služby

en: Update booking status automatically
cs_CZ: Aktualizovat stav rezervace automaticky

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
cs_CZ: Aktualizovat stav rezervace na schváleno po úspěšné platbě z odkazu

en: Update following
cs_CZ: Aktualizovat následující

en: Update for All
cs_CZ: Aktualizovat všem

en: Update for all
cs_CZ: Aktualizovat všechny

en: Updates
cs_CZ: Aktualizace

en: Upgrade
cs_CZ: Upgradovat

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Upload file here
cs_CZ: Nahrajte zde soubor

en: Upload image
cs_CZ: Nahrát obrázek

en: Usage
cs_CZ: Použití

en: Usage limit
cs_CZ: Limit použití

en: Use Global Colors
cs_CZ: Použít globální barvy

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
cs_CZ: Využijte vlastní pole jako formulář pro získávání informací o zákaznících během rezervace.

en: Use service duration for booking a time slot
cs_CZ: Použít dobu trvání služby pro rezervaci časového slotu

en: Use this placeholder:
cs_CZ: Použít tento zástupný text:

en: Used
cs_CZ: Použitý

en: Used coupon
cs_CZ: Použitý slevový kód

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: User Profile
cs_CZ: Profil uživatele

en: User profile
cs_CZ: Profil uživatele

en: VAT
cs_CZ: DPH

en: VAT info
cs_CZ: Informace DIČ

en: VAT number
cs_CZ: IČO

en: Valid Until:
cs_CZ: Platný do:

en: Valid first and last names are required fields.
cs_CZ: Platné jméno a příjmení jsou povinná pole.

en: Valid until
cs_CZ: Platné do

en: Validate required custom fields in the backend
cs_CZ: Zkontrolovat povinná vlastní pole v administraci

en: Validate ticket
cs_CZ: Potvrdit vstupenku

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Verification expired. Please try again.
cs_CZ: Čas pro ověření vypršel, zkuste to znovu.

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Video tutorials
cs_CZ: Video tutoriály

en: Videos
cs_CZ: Videa

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: View Cart
cs_CZ: Zobrazit košík

en: View Employees
cs_CZ: Zobrazit pracovníka

en: View Less Packages
cs_CZ: Zobrazit méně balíčků

en: View More
cs_CZ: Dozvědět se více

en: View More Packages
cs_CZ: Zobrazit další balíčky

en: View all
cs_CZ: Zobrazit vše

en: View all photos
cs_CZ: Zobrazit všechny fotky

en: View appointments
cs_CZ: Zobrazit termíny

en: View booking
cs_CZ: Zobrazit rezervace

en: View employees
cs_CZ: Zobrazit pracovníky

en: View events
cs_CZ: Zobrazit akce

en: View in Calendar
cs_CZ: Zobrazit v kalendáři

en: View in Package
cs_CZ: Zobrazit v balíčku

en: View invoice
cs_CZ: Zobrazit faktury

en: View less packages
cs_CZ: Zobrazit méně balíčků

en: View message
cs_CZ: Zobrazit zprávu

en: View more
cs_CZ: Zobrazit více

en: View more packages
cs_CZ: Zobrazit více balíčků

en: View packages
cs_CZ: Zobrazit balíčky

en: View pricing for
cs_CZ: Zobrazit ceník pro

en: Visibility
cs_CZ: Viditelnost

en: Visible
cs_CZ: Viditelné

en: Visible at
cs_CZ: Viditelné na

en: Waiting
cs_CZ: Čeká se

en: Waiting button background color
cs_CZ: Barva pozadí tlačítka Nepotvrzeno

en: Waiting button text color
cs_CZ: Barva textu tlačítka Nepotvrzeno

en: Waiting for payment
cs_CZ: Čekám na platbu

en: Waiting list
cs_CZ: Čekací listina

en: Waiting list availability
cs_CZ: Dostupnost čekací listiny

en: Waiting list background
cs_CZ: Pozadí čekací listiny

en: Waiting list capacity
cs_CZ: Kapacita čekací listiny

en: Waiting list capacity must be at least 1
cs_CZ: Kapacita čekací listiny musí být alespoň 1

en: Waiting list confirmation
cs_CZ: Potvrzení čekací listiny

en: Waiting list is empty
cs_CZ: Čekací listina je prázdná

en: Waiting list text
cs_CZ: Text čekací listiny

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: Watch on YouTube
cs_CZ: Sledujte na YouTube

en: We'll notify you if a spot opens up.
cs_CZ: Dáme vám vědět, pokud se uvolní místo.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
cs_CZ: Upozorníme vás, pokud se uvolní místo a vaše rezervace bude schválena.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
cs_CZ: Připravili jsme soubor .csv se zákazníky, kteří se nepodařilo importovat. Po opravě problémů to můžete zkusit znovu.

en: Webhooks setup
cs_CZ: Nastavení webhooks

en: Website
cs_CZ: Web

en: Wed
cs_CZ: St

en: Wednesday
cs_CZ: Středa

en: Week
cs_CZ: Týden

en: Weekly
cs_CZ: Týdně

en: Weeks
cs_CZ: Týdny

en: Welcome Back
cs_CZ: Vítejte zpět

en: Welcome back
cs_CZ: Vítejte zpět

en: What's New
cs_CZ: Co je nového

en: WhatsApp Not Connected
cs_CZ: WhatsApp není připojen

en: WhatsApp auto-reply message
cs_CZ: Automatická odpověď WhatsApp

en: WhatsApp history
cs_CZ: Historie WhatsAppu

en: WhatsApp settings
cs_CZ: Nastavení WhatsAppu

en: WhatsApp setup
cs_CZ: Nastavení WhatsApp

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
cs_CZ: Pokud vypnuto, bude pro tuto službu v rámci celého balíčku použit pracovník vybraný při první rezervaci.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
cs_CZ: Když je tato možnost povolena, všechny entity (služby, zaměstnanci, lokace, balíčky a štítky) se načtou ihned po otevření stránky namísto dynamického načítání pomocí AJAXu.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
cs_CZ: Pokud povoleno, zákazníci obdrží pozvánku na akci Google kalendáře.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
cs_CZ: Pokud povoleno, zákazníci uvidí všechny účastníky uvedené v události Google kalendáře.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
cs_CZ: Pokud povoleno, nebudou zasílány připomínky, pokud je rezervace provedena ve vybraném čase před termínem nebo akcí.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
cs_CZ: Pokud povoleno, celkový počet termínů se sdílí v rámci celého balíčku, namísto toho, aby byl nastaven pro každou službu zvlášť.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, bude zaškrtávací políčko „Přihlásit se k odběru“ ve výchozím nastavení zaškrtnuto. Zákazníci jej mohou ručně odškrtnout, pokud se nechtějí přihlásit k odběru vašich e-mailů v Mailchimpu.

en: When recurring dates are unavailable
cs_CZ: Pokud pravidelné termíny nejsou k dispozici

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
cs_CZ: Pokud vypnete tuto volbu, rezervace bude<br/>stanovena podle základního kroku časového slotu

en: Whole amount
cs_CZ: Celá částka

en: Without expiration
cs_CZ: Bez expirace

en: WooCommerce Order Id
cs_CZ: ID objednávky WooCommerce

en: WooCommerce Product
cs_CZ: WooCommerce produkt

en: WooCommerce Service
cs_CZ: Služba WooCommerce

en: WooCommerce Thank you page
cs_CZ: Děkovací stránka WooCommerce

en: WooCommerce payment link
cs_CZ: Platební odkaz WooCommerce

en: Woo Order Id
cs_CZ: ID WooCommerce objednávky

en: WordPress User
cs_CZ: Uživatel Wordpressu

en: WordPress user
cs_CZ: Uživatel Wordpressu

en: Work Hours
cs_CZ: Pracovní hodiny

en: Work hours
cs_CZ: Pracovní hodiny

en: Work hours setup
cs_CZ: Nastavení pracovní doby

en: Working Hours
cs_CZ: Pracovní hodiny

en: Working hours
cs_CZ: Pracovní hodiny

en: Wrong address?
cs_CZ: Špatná adresa?

en: Year
cs_CZ: Rok

en: Yearly
cs_CZ: Ročně

en: Years
cs_CZ: Roky

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Yes, Reset
cs_CZ: Ano, obnovit

en: Yoga
cs_CZ: Jóga

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
cs_CZ: Měníte nastavení, která byla individuálně nastavená pro pracovníky. Chcete použít změny pro všechny pracovníky?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
cs_CZ: Upravujete pravidelnou akci. Chcete změny použít pouze na tuto akci, nebo na tuto a všechny budoucí akce? Poznámka: Vstupenky na akce s účastníky nebudou aktualizovány.

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
cs_CZ: Momentálně jste ke kalendáři Google připojeni administrátorem. Přepsání připojení ke kalendáři Google není možné.

en: You are on the waiting list with position
cs_CZ: Jste na čekací listině na pozici

en: You are the only provider for this service
cs_CZ: Jste jediný/á, kdo poskytuje tuto službu

en: You are the only provider on
cs_CZ: Jste jediný/á, kdo je k dispozici

en: You are using a form that will be outdated soon!
cs_CZ: Používáte formulář, který bude brzy zastaralý!

en: You can also cancel and delete its future events.
cs_CZ: Můžete také zrušit a smazat budoucí akce.

en: You can also cancel its future events.
cs_CZ: Můžete také zrušit budoucí akce.

en: You can also clear all filters to view all services.
cs_CZ: Můžete také zrušit všechny filtry a zobrazit všechny služby.

en: You can also delete its future events.
cs_CZ: Můžete také smazat budoucí akce.

en: You can also open its future events.
cs_CZ: Můžete také otevřít budoucí akce.

en: You can edit or delete each appointment
cs_CZ: Můžete upravit nebo smazat každou rezervaci

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
cs_CZ: Termíny vybrané k rezervaci naleznete dole. Pokud chcete provést víc rezervací, klikněte na tlačítko dole.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
cs_CZ: Můžete importovat následující sloupce: jméno, příjmení, email, telefon, pohlaví, datum narození, poznámka.

en: You can use this coupon for next booking:
cs_CZ: Tento slevový kód můžete použít pro další rezervaci:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
cs_CZ: Zde můžete vyexportovat účastníky akce do CSV souboru.

en: You don't have any appointments
cs_CZ: Nemáte zde žádné rezervace termínů

en: You don't have any custom fields here yet...
cs_CZ: Zatím zde nemáte žádná vlastní pole...

en: You don't have any events
cs_CZ: Nemáte zde žádné akce

en: You don't have any packages
cs_CZ: Nemáte zde žádné balíčky

en: You have already booked this appointment
cs_CZ: Tuto rezervaci jste už provedli

en: You have already booked this event
cs_CZ: Tuto akci jste již rezervovali

en: You have appointments for
cs_CZ: Máte rezervace pro

en: You have appointments for this service
cs_CZ: Máte rezervace pro tuto službu

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
cs_CZ: Zakázali jste všechny dostupné platební metody. Místo nich bude použita výchozí platební metoda z obecného nastavení.

en: You have entered an incorrect email.
cs_CZ: Zadali jste neplatný email.

en: You have entered an incorrect password.
cs_CZ: Zadali jste nesprávné heslo.

en: You have reached maximum number of registered domains
cs_CZ: Dosáhli jste maximálního počtu aktivovaných domén

en: You will be redirected to the payment checkout.
cs_CZ: Budete přesměrováni na pokladnu platby.

en: Your API key
cs_CZ: Váš API klíč

en: Your ID must include at least one letter
cs_CZ: Vaše ID musí obsahovat alespoň jedno písmeno

en: Your Information
cs_CZ: Osobní údaje

en: Your Name
cs_CZ: Jméno

en: Your balance has been recharged.
cs_CZ: Zůstatek byl obnoven.

en: Your card's expiration date is incomplete
cs_CZ: Datum expirace platební karty není kompletní

en: Your card's expiration year is in the past
cs_CZ: Datum expirace platební karty je v minulosti

en: Your card's security code is incomplete
cs_CZ: Bezpečnostní číslo platební karty není kompletní

en: Your card number is incomplete
cs_CZ: Číslo platební karty není kompletní

en: Your card number is invalid
cs_CZ: ČÍslo platební karty není platné

en: Your current changes will be lost.
cs_CZ: Aktuální změny budou ztraceny.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
cs_CZ: Vaše data budou uložena před přesměrováním na jiný formulář.

en: Your information
cs_CZ: Vaše informace

en: Your name
cs_CZ: Jméno

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
cs_CZ: Heslo bylo úspěšně změněno. Použijte nové heslo pro přihlášení.

en: Your password has been reset successfully.
cs_CZ: Heslo bylo úspěšně resetováno.

en: Your postal code is incomplete
cs_CZ: PSČ není kompletní

en: Zoom Join Link (Participants)
cs_CZ: Link pro Zoom konferenci (hosté)

en: Zoom Link
cs_CZ: Odkaz Zoom

en: Zoom Links
cs_CZ: Odkazy Zoom

en: Zoom Start Link (Host)
cs_CZ: Link pro zahájení Zoom konference (Vlastník)

en: Zoom User
cs_CZ: Uživatel Zoom

en: Zoom join meeting (participants) link
cs_CZ: Odkaz pro připojení k Zoom (účastníci)

en: Zoom setup
cs_CZ: Nastavení Zoom

en: Zoom start meeting (hosts) link
cs_CZ: Odkaz pro zahájení Zoom (hostitelé)

en: Zoom user
cs_CZ: Uživatel Zoom

en: (+ Woo Tax)
cs_CZ: (+ Woo daň)

en: (Paying now)
cs_CZ: (Platím teď)

en:  (Incl. Tax)
cs_CZ:  (vč. DPH)

en: and
cs_CZ: a

en: appointment is required to be booked now.
cs_CZ: termín je třeba rezervovat ihned.

en: appointment slots left to be booked
cs_CZ: zbylá časová okna k rezervaci

en: appointments are required to be booked now.
cs_CZ: termíny je třeba rezervovat ihned.

en: at
cs_CZ: v

en: at {time}
cs_CZ: v {time}

en: book appointments before the deal expires!
cs_CZ: rezervujte si termíny dřív, než nabídka skončí!

en: day
cs_CZ: den

en: days
cs_CZ: dny

en: employee
cs_CZ: pracovník

en: employees
cs_CZ: pracovníci

en: employees.
cs_CZ: pracovníci.

en: filled
cs_CZ: naplněno

en: from
cs_CZ: od

en: iCloud Email Address
cs_CZ: iCloud e-mailová adresa

en: iCloud email address
cs_CZ: iCloud e-mailová adresa

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
cs_CZ: E-mailová adresa iCloud a heslo specifické pro aplikaci iCloud

en: includes
cs_CZ: zahrnuje

en: includes:
cs_CZ: zahrnuje:

en: locations
cs_CZ: místa

en: mandatory notice
cs_CZ: povinné oznámení

en: month
cs_CZ: měsíc

en: months
cs_CZ: měsíce

en: of
cs_CZ: z

en: on
cs_CZ: v

en: out of
cs_CZ: z

en: people
cs_CZ: osoby

en: people waiting
cs_CZ: osob/y na čekaní listině

en: person
cs_CZ: osoba

en: person waiting
cs_CZ: osoba na čekací listině

en: placeholder
cs_CZ: zástupný text

en: plain
cs_CZ: prostý

en: reCAPTCHA Type
cs_CZ: Typ reCAPTCHA

en: reCAPTCHA on Customer Panel
cs_CZ: reCAPTCHA na zákaznickém panelu

en: reCAPTCHA on Employee Panel
cs_CZ: reCAPTCHA na panelu pracovníka

en: reCAPTCHA setup
cs_CZ: Nastavení reCAPTCHA

en: results
cs_CZ: výsledky

en: service
cs_CZ: služba

en: services
cs_CZ: služby

en: settings
cs_CZ: nastavení

en: slot left
cs_CZ: místo

en: slots left
cs_CZ: míst/a

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
cs_CZ: termíny, které jste vybrali, jsou obsazené. Nabídli jsme vám nejbližší termíny.

en: spot left
cs_CZ: místo

en: spots left
cs_CZ: míst/a

en: ticket left
cs_CZ: dostupná vstupenka

en: tickets left
cs_CZ: dostupných vstupenek

en: to
cs_CZ: až

en: try different email
cs_CZ: zkuste jiný email

en: until
cs_CZ: do

en: week
cs_CZ: týden

en: weeks
cs_CZ: týdny

en: {booked}/{total} Booked
cs_CZ: {booked}/{total} rezervace/í

en: {count} Appointment | {count} Appointments
cs_CZ: {count} termín | {count} termíny/ů

en: {count} Assigned
cs_CZ: {count} přiřazeno

en: {count} Attendee | {count} Attendees
cs_CZ: {count} účastník | {count} účastníci/ků

en: {count} Day | {count} Days
cs_CZ: {count} den | {count} dny/ů

en: {count} Employees
cs_CZ: {count} pracovník/ů

en: {count} Extras
cs_CZ: {count} doplněk/y

en: {count} Month | {count} Months
cs_CZ: {count} měsíc | {count} měsíce/ů

en: {count} Selected
cs_CZ: {count} zvoleno

en: {count} Service | {count} Services
cs_CZ: {count} služba | {count} služby/eb

en: {count} Spots
cs_CZ: {count} míst/a

en: {count} Total
cs_CZ: {count} celkem

en: {count} Week | {count} Weeks
cs_CZ: {count} týden | {count} týdny/ů

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
cs_CZ: {count} termín byl smazán. | {count} termíny/ů byly/o smazány/o.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
cs_CZ: {count} termín nebyl smazán. | {count} termíny/ů nebyly/o smazány/o.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
cs_CZ: {count} slevový kód byl smazán. | {count} slevové kódy byly smazány.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
cs_CZ: {count} slevový kód nebyl smazán. | {count} slevové kódy nebyly smazány.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
cs_CZ: {count} zákazníka se nepodařilo smazat kvůli budoucím rezervacím.{count} zákazníky/ů se nepodařilo smazat kvůli budoucím rezervacím.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
cs_CZ: {count} zákazník smazán. | {count} zákazníci/ů smazáni/o.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
cs_CZ: {count} zákazník/ci nebyli importováni z důvodu chybějícího jména, příjmení, neplatného e-mailu, telefonního čísla nebo kombinace těchto důvodů.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
cs_CZ: {count} zákazník/ci se stejnou e-mailovou adresou již v seznamu zákazníků existují. Pokud se rozhodnete tyto záznamy přepsat, některé jejich údaje budou nahrazena novými informacemi.

en: {count} day | {count} days
cs_CZ: {count} den | {count} dny/ů

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
cs_CZ: {count} pracovník byl smazán. | {count} pracovníci byli smazáni.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
cs_CZ: {count} pracovník nebyl smazán z důvodu budoucích rezervací. | {count} pracovníci nebyli smazáni z důvodu budoucích rezervací.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
cs_CZ: {count} rezervace akce byla smazána. | {count} rezervace akce byly smazány.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
cs_CZ: {count} rezervace akce nebyla smazána. | {count} rezervace akce nebyly smazány.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
cs_CZ: {count} akce byla smazána. | {count} akce byly smazány.

en: {count} event | {count} events
cs_CZ: {count} akce | {count} akce/í

en: {count} hour | {count} hours
cs_CZ: {count} hodina | {count} hodin/y

en: {count} item selected | {count} items selected
cs_CZ: {count} vybraná položka | {count} vybraných položek

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
cs_CZ: {count} místo bylo odstraněno. | {count} místa byla odstraněna.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
cs_CZ: {count} místo nebylo smazáno z důvodu budoucích rezervací. | {count} míst/a nebylo/a smazáno/a z důvodu budoucích rezervací.

en: {count} minute | {count} minutes
cs_CZ: {count} minuta | {count} minut/y

en: {count} month | {count} months
cs_CZ: {count} měsíc | {count} měsíce/ů

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
cs_CZ: {count} balíček rezervace byl smazán. | {count} balíčky rezervace byly smazány.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
cs_CZ: {count} balíček rezervace nebyl smazán. | {count} balíčky rezervace nebyly smazány.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
cs_CZ: {count} balíček byl odstraněn. | {count} balíčky byly odstraněny.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
cs_CZ: {count} balíček nebyl smazán z důvodu budoucích rezervací. | {count} balíčky/ů nebyly/o smazán/o z důvodu budoucích rezervací.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
cs_CZ: {count} zdroj byl smazán. | {count} zdroje byly smazány.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
cs_CZ: {count} zdroj nebyl smazán. | {count} zdroje nebyly smazány.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
cs_CZ: {count} služba byla smazána. | {count} služby byly smazány.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
cs_CZ: {count} služba nebyla smazána. | {count} služby nebyly smazány.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
cs_CZ: {count} daň byla odstraněna. | {count} daně byly odstraněny.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
cs_CZ: {count} daň nebyla smazána. | {count} daně nebyly smazány.

en: {count} week | {count} weeks
cs_CZ: {count} týden | {count} týdny

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
cs_CZ: {count}x termín | {count}x termín

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
cs_CZ: {successfulImports} z {totalRows} zákazníků bylo importováno do seznamu zákazníků.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
cs_CZ: „Datum a čas rezervace“ nastaví limit na základě data vytvoření rezervace, bez ohledu na datum a čas události.<br>Datum a čas zahájení akce jej nastaví na základě data a času zahájení akce.
